Вівторок, 21 листопада 2017
Економіка

У Світловодську 15666 отримувачів субсидій

У Світловодську 15666 отримувачів субсидій


Як повідомила нашому кореспонденту Ірина Котенко, начальник управління соціального захисту, отримувачів судсидій стало менше, було 16500, тепер їх налічується 15666. На це є причини.
Перша – соціальні норми споживання зменшилися. Наприклад, для тих, хто користується газовими плитою й колонкою ця норма раніше становила 14 куб. м газу на людину у місяць, тепер – 10,5. УСЗН вже зробило перерахунки за серпень і вересень з урахуванням цієї соціальної норми, що викликало у громадян чимало запитань. Друга причина – заборгованість за комунальні послуги протягом двох місяців і більше. Боржникам субсидія не нараховується.

Для того, щоб право на субсидії не втрачалося з 1 травня відводився двомісячний термін на погашення заборгованості або можливість укладання договорів з надавачами комунальних послуг на реструктуризацію. У разі потреби можна також звертатися до суду, щоб оскаржити борг, а в УСЗН достатньо надати документ про те, що громадянин позивається до суду з цього приводу. Це буде підставою для повернення до нарахування субсидій.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • topgun Користувач offline

  • 20 жовтня 2017 13:26
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 23.08.2015 | 56 комментарів | 0 публікацій
20 октября 2017 года, "повiдомлення про призрачного субсидии" на эту дату ещё не готовы... Начнут их оформлять после того как "включат" тепло....таким образом обратно в авральном режиме где-то с конца октября и до упора будут насчитывать 15666 субсидий...летом многие получили "повiдомлення" в конце августа... Когда будут рассчитаны зимние субсидии??? В конце февраля???? Как платить без субсидии за тепло???? Депутаты, проявите заботу об электората!!!!
  • Не нравится
  • +4
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top