Четвер, 28 березня 2024
Спорт

Наші боксери здобули срібло на чемпіонаті України

Найсильніші молоді боксери випробовували свої сили на чемпіонаті України серед юнаків 2004-2005 років народження, що тривав упродовж семи днів, з 2 по 8 жовтня у м. Бердянськ. Понад 350 бійців різних вагових категорій з 24 областей України та м. Київ змагалися за призові місця. До збірної Кіровоградщини увійшли й четверо світловодців, двоє з них здобули срібло.

Переможці обласної першості вибороли право представляти Кіровоградщину на всеукраїнському рівні. До збірної області увійшли троє вихованців Світловодської КДЮСШ №1 (тренер Олександр Дорошенко) та спортсмен БК "Легіон" (тренер Сергій Царственний). Провівши чотири бої у вазі 43 кг, Дмитро Селевко (КДЮСШ №1) посів друге місце. Три сутички і як результат – срібло у "легіонера" Семена Мороза (вагова категорія 52 кг).

Світловодщина може пишатися своїми юними боксерами, адже за підсумками цього турніру Дмитро Селевко та Семен Мороз викликані на збори до збірної команди України, що триватимуть з 6 по 18 грудня у м. Коломия. Там же відбудеться й турнір найсильніших бійців України.