П’ятниця, 20 жовтня 2017
Культура

Бібліотека – це місце ідей!

Бібліотека – це місце ідей!
Минулої неділі мешканці Хмельницького мікрорайону прокинулися не від променів сонця, а від бадьорої музики, що доносилася з бібліотеки-філії №8 Світловодської ЦМБС, яка розташована на вулиці Конька, 31. Саме бібліотека закликала усіх охочих на бібліотусовку, яку підготували і провели бібілотекарі та волонтери місцевої книгозбірні.
Приурочена ця подія була Всеукраїнському дню бібліотек, а її незвичайність полягала в тому, що все дійство відбувалися на відкритому майданчику перед закладом культури. Сама ж ідея відкритого інформаційного бібліотечного простору полягала у залученні дітей та підлітків до читання, пробудження їх інтересу до книги.

Напередодні заходу жителів мікрорайону закликали взяти участь у святі оголошення на рекламних щитах та волоонтери, які роздавали перехожим візитівки бібіотеки, проводили бліц-опитування: як пройти до бібілотеки та чи є вони її читачами. Знайти бібілотеку "нечитачам", які були тут вперше, допомогали сліди, намальовані на асфальті, що вказували напрямок до філії.

Потрапляючи до бібліотеки просто неба, можна було прочитати слогани та висловлювання про книгу і біблотеку, які були розміщенні на стінах будівлі, фото-колаж "Не пропусти час читати!". Міні-читальна зала пропонувала виставку новинок "Воок-симпатія" та представила модне дефіле "Топ-10 книг, які варто прочитати кожній дитині".

Свято зібрало чимало друзів бібліотеки, які привітали бібілотекарів і читачів зі святом. Присутнім надовго запам’яталися душевні і щирі слова депутата міської ради Надії Мальцевої, яка розказала про роль книги у її житті та подарувала книгозбірні томики з особистої бібілотеки. Інший депутат Олександр Попічко, підтримуючи нетрадиційні форми роботи бібліотеки, запропонував до єдиного у мікрорайоні осередку культури і інформації, якою на сьогодні є філія, додати ще й спортивний клуб. Слова вітання звучали також від голови квартального комітету Марії Коваленко, керівника літературного об’єднання "Літо" Лідії Лаврик та постійних читачів.

Цікавою і насиченою була програма заходу: майстер-клас "Квіти, які вміють літати" (орігамі з виготовлення метеликів до Року Японії в Україні), майстер-клас "Дай книзі нове життя!", експрес-вікторина "У світі книг", поетичний майданчик: прочитай власного вірша- отримай кульку, віртуальна вікторина "Світ казкових героїв", акція "Я за читання! (на підтримку читання і вдячності книзі кожен бажаючий пов’язував на дереві кольорову стрічку), акція "Стань читачем бібліотеки!" (запис до книгозбірні цього дня проводився безкоштовно).

Прикрасою заходу стали виступи з хіт - хопу танцювального колективу "Едвенс" під керівництвом Максима Підгірного та частування присутніх духмяним гарячим чаєм з солодощами.

Хочеться приєднатися до слоганів з флешмобу, які вигукували вихованці школи-інтернату №1: "Бібліотека чекає на тебе!", "Бібліотека – це місце ідей", "Бібілотека – це те, що нам треба!", "Бібілотека єднає людей!"

Чекаємо і тебе до нас у гості – стань читачем!

Бібліотека – це місце ідей!
Бібліотека – це місце ідей!
Бібліотека – це місце ідей!
Бібліотека – це місце ідей!
Бібліотека – це місце ідей!
Бібліотека – це місце ідей!
Бібліотека – це місце ідей!

Олена Дзигар, завідуюча бібліотекою-філією №8
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top