Четвер, 14 листопада 2019
Культура Нам пишуть

«Славою звитяжною овіяні повік» Новина з фото

«Славою звитяжною овіяні повік»
Під такою назвою для вихованців гуртка "Юні туристи-краєзнавці" (керівник О.А. Набивач), міський краєзнавчий музей провів екскурс в історію подій часів партизанщини, що проходили на теренах України та нашого рідного краю в 1941-1944 роках.


Директор музею Андрій Бутко проінформував дітей, що День партизанської слави щорічно відзначається 22 вересня. Саме цього дня ми згадуємо і вшановуємо пам'ять своїх героїв-земляків, які воювали в часи Другої світової війни, в партизанських загонах, підпільних організаціях та групах.

Більш детально з особами, причетними до партизанського руху на території Новогеоргіївщини та і всієї України, ознайомили начальник архівного відділу Світловодського міськвиконкому Алла Медоренко та зберігач фондів міського краєзнавчого музею Тетяна Ткачук.

Наш обовязок, як дорослих, виховувати в дітях почуття поваги до людей, які жертвуючи своїм здоров’ям та життям, звільняли нашу землю від ворога. Діти ж мають знати своїх героїв, їх подвиги і бути гідними нащадками рідної країни.

Тож пам'ять про них залишиться в наших серцях.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top