Неділя, 22 жовтня 2017
Віталій Асауленко Влада

Народ жадає продовження «бенкету». Сесійного Новина з фото

Народ жадає продовження «бенкету». Сесійного
З головою, чи без голови, сесії пробуксовують. Зі спікером (без голови) – теж. І навіть з двома спікерами на одній сесії, які змінились по черзі – її довелося перенести…
Про перипетії, пов’язані з черговою, 40-ю, сесію міськради 19 вересня, яка була перенесена на невизначений термін, ми вже більш-менш розлого описали. А так як громада Світловодська, для якої небайдужими є питання життєдіяльності міста, які так і не були розглянуті на оцій, перенесеній, сесії, залишається стурбованою, ми і звернулися до поки що "регулярного" секретаря міськради Юрія Сапянова і до тимчасового головуючого Анатолія Кучугурного з єдиним запитанням: так, коли закінчиться отой — невизначений — термін?

Те, що зараз секретар міськради знаходиться на лікарняному, особисто він (секретар міськради Сапянов) вважає наслідком того, що він завчасно, не чекаючи остаточного одужання — як йому рекомендував лікар — своєї травмованої стопи, таки придибав 19 вересня головувати на дану сесію. Що і завдало ускладнень. І додаткового терміну лікування. Порушувати сей термін пан Юрій тепер не буде… Про що він нам і заявив у своєму коментареві. Але, наголосив він, містянам не варто рвати у відчаї на собі волосся — ТРК "Веселка" анонсувала, що вже у понеділок, 25 вересня, відбудеться прямий ефір з міським головою Валентином Козярчуком, який повернувся — як з відпустки, так із лікарняного. Відтак, тепер саме він вирішуватиме, коли перенесена на невизначений термін 40 сесія міськради має бути продовжена.

— А чи буде сесійний кворум за головування нашого голови, коли більшість обранців висловили йому недовіру і заявили про те, що ладні проводити пленарні засідання лиш за вашого головування? — ось таке провокаційне запитання поставили ми панові Юрієві.

Політика — оманлива річ, відповів він. Ще донедавна він був своєрідним містком — за визначенням самих міськдепів — між мером Козярчуком і депутатським корпусом. А от віднедавна, за словами самого пана Юрія, деякі впливові міськдепи, до свого великого розчарування, з’ясували, що секретар міськради не погоджується на "договорняки". Відтак у них по відношенню до нього настав "льодовиковий період". І пан Юрій цілком припускає, що на продовження віддтермінованої сесії, на якій головуватиме вже Козярчук, кворум таки збереться. Ба, більше, вже й вибачень за звинувачення деяких міськдепів у хабарі з боку градоначальника у 500 американських "тугриків" — за ліквідацію посади заступника міського голови з гуманітарних питань, яка належала відданому членові мерської команди Ірині Щербині — ніхто й не згадає. І секретаря нового можуть обрати. Можливо, того ж таки Кучугурного.

Натомість у свою чергу, дане питання пан Анатолій прокоментував так: він лиш виконав волю депутатської більшості, яка обрала його своїм головуючим. Тимчасовим! Бо, коли відсутній голова (Козярчук) і секретар (Сапянов), а сесія, від рішень якої залежить життєдіяльність міста, вже розпочалася, то, згідно Регламенту, потрібен той, хто візьме на себе відповідальність за її перебіг. От на Кучугурного і випав сей вибір. І він погодився очолити 40-у сесію на момент її "знеголовлення"… А щодо її продовження опісля перерви на "невизначений термін", то це питання має вирішувати міський голова, який нарешті вийде — чи то з відпуски, чи то з лікарняного, переконаний наш інтерв’юер.

— Припустимо, міський голова розпорядиться сесію продовжити, а більшість депутатів, знов, не прийдуть. Та й секретар Сапянов, виявляється, віднедавна — не у "фаворі"

— Давайте, не будемо гадати, хто у "фаворі", а хто — ні. Головне, щоб всі були у доброму здоров’ї і налаштовані виконувати взяті на себе повноваження, а не займатися політичними інтригами.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top