Понеділок, 21 жовтня 2019
Здоров'я Корисна інформація

Люди з «печери». Соляної Новина з фото Рекламний матеріал

Люди з «печери». Соляної
Так званій Соляній печері "Цілюще повітря", як розпочала віднедавна функціонувати у Світловодську на Павлова,11, присвячено вже чимало схвальних рецензій. Всі вони, переважно, від медиків. А що говорять люди, які проходять там свої сеанси?


Люди наші, здебільшого, соромляться говорити щось "на камеру", але ті, кого таки вдалося розговорити, не приховували своїх позитивних емоцій.

Так, подружжя Дмітрієвих заявило, що "соляна" терапія — дієвий засіб як профілактики простудних хвороб, так і загального оздоровлення свого організму. А Дмітрієви знають, що говорять… Кілька років поспіль вони разом із трьома своїми дітками відправлялися до прикарпатського курорту у Східниці, де, окрім інших оздоровчих процедур, вони відвідували тамтешні природні соляні печери. Внаслідок чого, відзначає глава сімейства Максим, різні інфекції осіннє-зимового періоду обходили їх стороною. А от цьогоріч поїхати до Східниці не вийшло. Натомість вони дізналися, що Світловодську відкрився рукотворний аналог соляних печер. І вони вже пройшли кілька сенсів… За словами подружжя, показники і мікроклімат Соляної кімнати на Павлова ідентичний природнім соляним печерам. Тож мають намір пройти всі десять рекомендованих сеансів — щоб впевнено зустріти холоди з їх різними ГРВІ і грипами.

Люди з «печери». Соляної
Родина Дмітрієвих


…Пані Тетяна сюди прийшла лиш вдруге — за порадою лікарів — і себе, і двох діток своїх оздоровити. Звісно, про результат говорити поки що зарано. Та все ж… Її донечка після першого сеансу у Соляній кімнаті спала значно спокійніше, аніж зазвичай, констатує з задоволенням жінка.

Люди з «печери». Соляної
Пані Тетяна з дітьми


…Як і пані Тетяна, Надія Кравченко теж удруге прийшла подихати цілющим соляним повітрям разом із онуком Олександром (не забажав фотографуватися). А пройти курс "соляної" терапії їй порадив лікар ЛОР-відділення, який для неї є авторитетним порадником.

…Зате Ігор, у якого у Соляній кімнаті працює тьотя, тут кілька разів встиг побувати. Каже, дихається тепер легше, менше втомлюєшся та й загальний тонус став бадьорішим. У день, коли ми розмовляли, хлопчина привів з собою ще й своїх друзів — Іллю і Іллю… Він нас переконав і ми теж вирішили спробувати, кажуть Іллі. От тільки якби замість мультиків, які "крутять" для маленьких діток у Соляній кімнаті на великому телеекрані, показували би щось більш серйозне. А взагалі, хлопцям сподобалось.

Люди з «печери». Соляної
Ігор (крайній зліва) з друзями Іллями


А ось тут до входу в "печеру" підійшла одна пані, яка явно на когось чекала… А чекала, як виявилось, Олена Кулик на свого 12-річного сина Гліба, який ось-ось мав підійти сюди після школи. У Гліба, за словами пані Олени, регулярні алергічні прояви — на рослинний пилок, вуличний пил абощо… Соляна кімната — як порадив лікар — стала тією рятівною "соломинкою", за яку вона вчепилася. І не прогадала — за всі відвідини соляної "печери" — а це був десятий, останній, сеанс — її синок жодного дня не ковтав щоденних антиалергетиків. І не буде їх ковтати і у подальшому, сподівається пані Олена.

Люди з «печери». Соляної
Олена Кулик


Натомість Олексій Усенко, підприємець, який обладнав на Павлова, 11 Соляну кімнату, додає, що його колектив, як-то кажуть, не зупиняється на досягнутому, розширюючи спектр своїх послуг. Так, нещодавно тут, же — в одному приміщенні з "печерою" — став до ладу кабінет, обладнаний сучасним інноваційним обладнанням для безболісного та безмедикаментозного лікування опорно-рухового апарату та урологічних хвороб. До слова, за демократичними цінами… "Ударно-хвильова терапія" — так зветься таке лікування в медичних колах. На що, звісно, отримана Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України. Більш розлого про те, що ж то воно таке — у наших подальших публікаціях.

Люди з «печери». Соляної
Олексій УсенкоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Voda Користувач offline

 • 22 вересня 2017 20:45
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.03.2011 | 39 комментарів | 0 публікацій
2 дні тому придбала абонемент. Спочатку відвідала один раз, проаналізувала відчуття після сеансу - мені сподобалось! страждаю на сезонну алергію, та часті бронхіти. Поки що взяла 10 сеансів, побачимо, сподіваюся, моїм бронхам буде легше.

Хочу залишити схвальний відгук про персонал - обидві жінки, які працють на ресепшені, виключно ввічливі, дуже уважні. враховують побажання відвідучів, приємні у спілкуванні, україномовні. Мало де у Світловодську мене так обслуговували, як у цій кімнаті.

За відвідання Вам видають чек. що теж приємно дивує. Ви отримуєете чек у перукарні чи салоні? а в приватній клініці?

Коротше кажучи, не знаю, чи допоможе, але рівень-достойний, грошей не шкода за таке.
 • Нравится
 • 3


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top