Неділя, 22 жовтня 2017
Блоги Татьяна Дроздова

Несподіваний поворот 40-ої сесії Світловодської міської ради

Несподіваний поворот 40-ої сесії Світловодської міської ради

Депутати намагаються відправити у відставку секретаря ради; виконком готується до затвердження тарифів на тепло; до нас приїхав ревізор; місто святкує – День першого дзвоника у ЦДЮТ, День рятувальника у 17 ДПРЧ, День працівників лісу у РБК. Про це та інше читайте у газеті "Світловодськ вечірній" № 37 (2455) за 21 вересня 2017 року
Газета "Світловодськ вечірній" 1 березня 2017 року стала
ЄДИНИМ НЕЗАЛЕЖНИМ МІСЬКРАЙОННИМ ДРУКОВАНИМ ВИДАННЯМ.
Ми успішно пройшли тривалу процедуру "роздержавлення" преси. Дякуємо всім, хто нас підтримав на цьому шляху. Приєднуйтеся до спільноти наших друзів і передплатників сьогодні!
Ми розповідаємо про події, не заграючи з владою, ми пишемо про простих людей, талановиту молодь, надаємо юридичні та психологічні консультації, ділимося корисною інформацією.
Сьогодні редакція газети, як ніколи, потребує Вашої допомоги. Завтра ми підтримаємо Вас!

З повагою
Тетяна Дроздова, директор ПП
Редакція газети "Світловодськ вечірній"

Cьогодні в номері:

  • Суцільний позитив - День першого дзвоника у ЦДЮТ, День рятувальника у 17 ДПРЧ, День працівників лісу у РБК. Шукайте себе на фото Богдана Дроздова. 1,2 стор.

  • Про сесію, яка добре розпочалася, але не закінчилася. Сапянов відзвітував і потрапив до лікарні. Без нього не вдалося розглянути жодного питання. 2 стор.

  • Про дивний робочий порядок у комунальників; про "Ревізор: магазини" у Світловодську; про кримінальні історії тощо. 2 стор.

  • Про робочу групу, яка намагається перевірити тарифи на тепло, про наміри СП ТОВ "Світловодськпобут" та точку зору фахівця щодо опалення місць загального користування. 3 стор.

  • Профспілки освіти побували у Світловодську. Відзнаку за соціальне партнерство отримав Геннадій Френкель. 6 стор.

  • Коли і де не буде світла у жовтні? РЕМ розповідає. 7 стор.

  • Помер Борис Трофимович Майзанов. Сумуємо… 7 стор.

  • З вашим приватним оголошенням у "Вечірці" і на цьому сайті ознайомляться щонайменше 5500 світловодців. Звертайтеся! Безкоштовно – на купоні газети. 7 стор.

  • Про життя і творчість художниці Галини Коваленко Альона Зозуля розповідає. 8 стор.


Передплачуйте газету "Світловодськ вечірній" на 2017 рік (вересень-грудень) у будь-якому поштовому відділенні чи в редакції газети! Передплатна ціна на місяць – 10 грн. "Вечірка" шанує своїх передплатників, підтримує їх і допомагає! Станьте членом нашої великої команди!

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top