Вівторок, 19 лютого 2019
Події

Світловодські журналісти подолали близько 300 км пішки і завершили ходу у Сковородинівці Новина з фото Новина з відео

Світловодські журналісти подолали близько 300 км пішки і завершили ходу у Сковородинівці
Піша хода "Земним шляхом — до духовного" у рамках Великого проекту "Сковорода-300" та з нагоди відзначення 295-річчя від дня народження Григорія Сковороди з ініціативи Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди — це, насамперед, вшанування пам’яті видатного українця: людини і філософа, вчителя і мандрівника, що набагато випередив свій час.


Ініціатором пішої ходи став Валерій Манженко, науковий співробітник Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди. Приємно зазначити, що серед чотирьох мандрівників, які крокували стежками видатного українського філософа, було троє світловодчан. Саме за рекомендацією професорів з філософіі Людмили Миколаївни Дєніско і Сергія Олександровича Завєтного творчу знімальну групу було запропоновано очолити режисеру-документалісту і керівнику гуртка "Юний журналіст" Центру дитячої та юнацької творчості (м.Світловодськ) Олександру Маляренку.

Ще два учасника пішої ходи — це випускники гуртка "Юний журналіст" 2017 року: Владислав Давидов і Антон Дудник. Саме ці молоді і завзяті світловодці на практиці намагалися з’ясувати переваги професій журналіста, фотографа і оператора. Протягом усього маршруту відбулося близько 40 творчих зустрічей із мешканцями населених пунктів, учнями і вчителями шкіл.

Чорнухи — Хейлівщина — Лохвиця — Заводське — Середняки — Петрівка — Роменська — Гадяч — Веприк — Мартинівка — Комиші — Щоми — Чернеччина — Охтирка — Високе — Куп’єваха — Полкова Микитівка — Губарівка — Павлівка — Кручик — Богодухів — Заброди — Мерло — Сковородинівка — таким був маршрут руху чотирьох енергійних українців, які протягом 18 діб подолали близько 300 кілометрів. А це 23 населених пункти в шести районах Полтавської, Сумської та Харківської областей.

Після завершення пішої ходи у Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди відбулися урочистості з нагоди вшанування сучасних мандрівників.Першу ходу завершено. Чекаємо на нові мандри світловодських журналістів заповітними стежками нашої чарівної країни.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top