Середа, 19 грудня 2018
ТОП-новини Фоторепортаж Свята

Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження Новина з фото

Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
На Кіровоградщині тривають Дні сіл. 9 вересня редакція "Вісника Кіровоградщини" за запрошенням громад розділила радість святкування з Григорівкою, Онуфріївкою та Павлівкою (усім трьом перевалило далеко за 200 років) і пропонує читачам дізнатися про те, як це було.

Село Григорівка Світловодського району

Роботами майстринь-вишивальниць Любові Обрезкової, Галини Пономаренко, Віри Петренко, Галини Мельник, а також дитячими поробками зустрічав гостей сільський Будинок культури.

Сільський голова Надія Невкрита привітала усіх із 234-м днем народження, який зустрічали у колі жителів своєї сільської ради та сусідів — жителів Глинська та Микільська. Щоб похвалитися перед гостями та й собі зайвий раз нагадати про здобутки громади, Надія Миколаївна розповіла про Григорівку: про роботящих людей, які у радянські часи своїми руками будували село, та про теперішні часи, коли люди зберігають те, що мають, розвивають і примножують його. Григорівська земля славиться своїми багатодітними родинами, їх зараз найбільша кількість у районі — 19, а 5 жительок сільської ради відзначені Президентом як матері-героїні.

"Дуже хочеться, щоб діти, які народилися і виросли тут, залишилися тут і працювати, — звернулася до присутніх Надія Невкрита. — А для цього нас підтримують наші фермери, підтримує народний депутат України Олесь Довгий, за сприяння якого минулого року було відремонтовано ділянку теплотраси, і тепер дітям та вчителям комфортно перебувати у сільській школі".


Напередодні Дня села команда у складі сімей Якимець — Косячко посіла перше місце в обласних комплексних змаганнях серед дітей та юнацтва "Мама, тато, я — спортивна сім’я", а волейбольна шкільна команда хлопців просто у цей день виборола першість у районному відкритому олімпійському уроці-змаганні з волейболу. Під оплески присутніх (фото 3) переможці отримали свої нагороди.

З привітаннями до односельців звернувся депутат райради Сергій Скопич, а також помічник народного депутата Анна Трубаченко, яка окрім привітань подякувала жителям Григорівської сільської ради за активну життєву позицію, завдяки якій село живе і розвивається. Сільський голова разом з помічницею нардепа передали до школи пам’ятну табличку про добру справу — ремонт теплотраси (фото 1).

Присутні схилили голову у пошані перед тими, хто загинув, але не скорився перед ворогом. Короваями з нового урожаю громаду вітали місцеві фермери, щирі посмішки викликав зворушливий виступ козачат із виховного дитячого комплексу "Ромашка" (фото 4). Музичні ж вітання лунали від сільського Будинку культури та гостей свята.


Село Павлівка Світловодського району

Працівники Павлівського Будинку культури Олена Нестерова, Тетяна Заболотня і Наталія Лупан (фото 2) запропонували цікаву програму, яка задовольнила смаки усіх павлівчан і гостей села, які зібралися у концертній залі, аби святкувати 292-у річницю народження Павлівки.

Виставка "Рушникова мрія", яку допомагала готувати і соціальний працівник Оксана Оксенюк, розповіла про історію однієї родини через вишивку: роботи Ганни Панасенко представляли 50-і роки, рушники Горпини Панасенко — середину 60-х, а витвори їхніх спадкоємиць — матері та доньки Паші та Тетяни Берест — сьогодення.

Урочистості розпочалися із сумних нот — громада вшанувала хвилиною мовчання земляка Віталія Іскандарова, який загинув у березні 2015 року на Сході України, та визволителів с.Павлівка у далекому 43-му.

Зі святом присутніх привітав перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Орленко. А сільський голова Микола Панасенко окрім привітань ще й мав честь нагородити переможців у різних номінаціях — жителів сільської ради. Понад 30 жителів громади стали учасниками АТО на Донбасі. Одними з перших туди відправилися Андрій Кадюк і Олександр Мусієнко, які отримали нагороди у номінації "Служу Україні". У номінації "Серце віддаю дітям" вітали Олену Булаєнко, яка понад 25 років є вихователем ДНЗ "Веселка". У номінації "Велике подвір’я" номінантом стала багатодітна родина (4 дітей) Матвія та Ольги Гончаренків. У номінації "Спортивна гордість року" було нагороджено 7 найактивніших хортингістів під керівництвом Володимира МусієнкаМар’яну Литвин, Владислава та Сергія Мусієнків, Тамірлана Барвінського, Тетяну Сенцову й Едуарда Козаткова. За "Двір зразкового порядку" відзначені працелюбні Микола та Людмила Неймети. Уперше за всі роки була введена номінація "Теща та свекруха року", у якій були відзначені Олександра Мусієнко та Надія Заболотня відповідно.

А під час концертної програми, яку підготували колективи сільського Будинку культури, на очах у павлівчан відбулося освідчення та пропозиція стати дружиною вокалістці Тетяні Заболотній від її коханого Романа Прибильова. З-поміж інших розваг найбільшої прихильності зазнав конкурс-парад вареників, у якому серед 5-и конкурсанток-господинь І місце вибороли Алла Шинкаренко і Світлана Мала. Сподобався усім і капусняк, який для громади зварила Лариса Шумило. Завершення свята ознаменував святковий салют на честь Павлівки (фото 8).


смт Онуфріївка

Зелений театр під розлогим дубом у дендропаркові родини Толстих зустрічав гостей, які зустрілися тут, що б разом відзначити 286-у річницю з дня заснування Онуфріївки.

Зі словами привітань на сцену піднімалися голова районної ради Тетяна Уткіна, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Дуднік, помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, яка, зокрема, сказала: "Шановні онуфріївчани! Сьогодні я маю честь від імені народного депутата та від себе особисто вітати вас з днем народження вашого селища у майже родинному колі. Це надзвичайно приємна і хвилююча місія, адже майже за 3 роки спільної роботи ми з вами йшли і продовжуємо йти пліч-о-пліч. Почавши з вами дихати одним повітрям, — ми почали жити з вами одним життям. Ми надзвичайно радіємо, коли нових вершин досягає музична школа, школа безпеки, коли футболісти та легкоатлети приїжджають з новими перемогами, коли Діана Єлисаветська або увесь ансамбль беруть Гран-прі. Ми знаємо про усі ваші здобутки і дуже вами пишаємося. Ми дуже раді позиції активних благодійників, завдяки яким сьогодні організовано цей святковий концерт. Окрема подяка керівницттву селища і району, завдяки вам Онуфріївка розвивається і квітне. І ваш народний депутат, який уже тривалий час працює разом з вами, реалізував багато проектів. Найбільші з них: це оргтехніка у бібліотеці, центрі дитячої творчості, Будинку культури, це асфальтне покриття на вулиці Дерибасівській, ремонт тепломережі, капітальний ремонт районної лікарні. Ми впевнені, що завдяки спільній роботі громади та за активної підтримки ми зможемо досягти набагато більших результатів у розвитку селища та району в цілому, адже наш з вами добробут залежить від наших зусиль. Тож я вам бажаю активної життєвої позиції, життєвих сил, натхнення, віри в себе, мудрості та удачі у всіх ваших починаннях. Бажаю вам злагоди та здоров’я у кожній родині, а також усім нам — мирного неба та янгола-охоронця".

Від імені селищної влади до присутніх звернулася секретар селищної ради Валентина Філатова, яка нагадала про здобутки селища за пройдений рік та раз по раз називала імена онуфріївчан, які прославили свою малу батьківщину цього року. Це Євдокія Авраменко — найстарша жителька Онуфріївки, за нею — наймолодший житель — Дмитро Бобрик. Цього дня у селищі народилася молода сім’я Марини та Павла Бикових, які прийшли на велике свято, на деяких час полишивши своїх гостей (фото 6). У номінації "Двір зразкового порядку" визначено господиню Людмилу Живан, господарів Івана та Лідію Норових, а також Віталія та Аліну Берез. Визначила Онуфріївка і своїх книголюбів. Це найактивніші читачі центральної районної бібліотеки: учень 7 класу Тимур Бухаров та держслужбовець Ольга Білоног. Популярним у селищі став дитячий фізкультурно-спортивний клуб "Сайфа", яким керує Аліна Петрова. У номінації "Кращий організатор спортивного руху в селищі" нагородили Миколу Курила та Ірину Балабуху, а за футбольне чемпіонство онуфріївської команди відзначили інструктора зі спорту Анатолія Піщана. За активне патріотичне виховання молоді був нагороджений керівник районної спілки воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО "Саланг" Володимир Гога. Отримала увагу від онуфріївчан і багатодітна сім’я Володимира й Анни Журавльових, які виховують 4-х дітей. Людмила Корягіна випікає у селищі найкращі короваї, а Катерина Самброс виготовляє авторські святкові торти. Заслужені аплодисменти пролунали й на адресу Олександра Головіна (який цього дня ще й святкував власний день народження) — викладача школи мистецтв класу естрадних інструментів, вихованці якого вже тричі цього року отримували Гран-прі на різних музичних конкурсах.

Після привітань розпочалася святкова концертна програма (фото 5, 7, 9, 10) за участю місцевих колективів та фіналіста телевізійного шоу "Голос країни" Василя Жадана.

Під час святкування Дня селища за ініціативи виконкому селищної ради було проведено благодійну акцію, під час якої зібрали 3500 тис. грн, які передали дітям з обмеженими фізичними можливостями Онуфріївки.

"Вісник Кіровоградщини" вітає жителів Онуфріївки, Павлівської і Григорівської сільських рад та бажає їм усіляких гараздів!
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Григорівка, Онуфріївка, Павлівка і їхні колоритні дні народження
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top