Середа, 17 жовтня 2018
Спорт

Вдалий старт світловодських дзюдоїстів Новина з фото

Вдалий старт світловодських дзюдоїстів
Вихованці відділення дзюдо Світловодської КДЮСШ успішно відкрили новий спортивний сезон. Юнаки взяли участь у двох престижних турнірах і поповнили призовий фонд світловодської спортивної школи кількома медалями різного ґатунку.
8 вересня у місті Кременчук на базі спорткомплексу Нафтохімік відбувся Всеукраїнський турнір майстрів дзюдо. Помірятися силами на татамі з’їхалися 150 найсильніших спортсменів з усіх регіонів України — майстри спорту та КМС.

Світловодськ на змаганнях представляли вихованці Рудольфа Матвєєва Василь Сампан та Михайло Галовіч. Високий клас продемонстрував Василь Сампан. Юнак провів п’ять переможних сутичок. У фіналі він зустрівся з чемпіоном Європи Андрієм Бурдуном з Горішніх Плавнів. Запекла боротьба закінчилася перемогою Василя, який і став чемпіоном турніру у ваговій категорії 66 кг. Бронзу виборов Михайло Галовіч у вазі 90 кг.

Вдалий старт світловодських дзюдоїстів
Василь Сампан, Рудольф Матвєєв, Михайло Галовіч

Вдалий старт світловодських дзюдоїстів
Василь Сампан — в центрі


А 10 вересня спорткомплекс Нафтохімік зустрічав учасників II-го Всеукраїнського дитячого турніру, присвяченого ветеранам дзюдо міста Кременчук. У цих змаганнях взяли участь понад 300 дзюдоїстів (2004-2005 р.н.).

Провівши по п’ять переможних сутичок, чемпіонами турніру стали світловодці Станіслав Рибін (46 кг) та Ярослав Бережний (38 кг). Микита Бодюл (34 кг) виборов срібло, а Микита Агейченко (50 кг) — бронзу.

Вдалий старт світловодських дзюдоїстів

Вдалий старт світловодських дзюдоїстів


Тренер Рудольф Матвєєв вважає, що його вихованці стартували дуже добре і попереду у них багато блискучих перемог. Вже на цьому тижні світловодські дзюдоїсти випробовуватимуть свої сили на змаганнях у Кропивницькому, тож чекаємо результатів.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top