Середа, 17 жовтня 2018
Освіта

Новації ЗНО-2018

Новації ЗНО-2018
Що  нового чекає на учасників ЗНО 2018 року? Новації стосуються, у першу чергу, учнів (студентів, слухачів) професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, технікумів тощо. Вони будуть вперше складати державну підсумкову атестацію у форматі ЗНО з української мови. Це буде обов’язковий крок для всіх випускників.
Інше нововведення стосується ЗНО з іноземних мов. Уже вирішено, що з’явиться аудіювання окремим блоком. А також тести будуть двох рівнів (В1 та В2). Предметні тести рівня В1 складатимуть випускники, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, тести рівня В2 — випускники, які вивчали іноземну мову на профільному рівні. Підготовка до впровадження цієї інновації тривала два роки, відбулося два етапи апробації тестів. За результатами апробації завдання систематизуються за складністю, зараз визначається їхня розподільна здатність, обчислюється надійність тесту.

Третя новина надзвичайно важлива: тести з української мови і літератури, математики, історії України будуть адаптовані для осіб з вадами зору.

Тетяна Юганова
за матеріалами з відкритих джерел
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top