Субота, 23 вересня 2017
Корисна інформація

Ідентифікувати тварин необхідно!

Ідентифікувати тварин необхідно!

Необхідність ідентифікувати тварин у нашій країні регламентується на законодавчому рівні, а саме — Законом України "Про ідентифікацію та реєстрацію тварин" від 4 червня 2009 року за номером N 1445-VI. Вона є частиною державної політики та є обов’язковою для всіх юридичних та фізичних осіб, які займаються розведенням та утриманням тварин, проводять їх продаж, забій, утилізацію, надають послуги зі штучного осіменіння та організовують виставки тварин. Це стосується власників великої та дрібної рогатої худоби, свиней, коней.
За допомогою проведення ідентифікації тварин передбачається вирішення одразу декількох вагомих для нашої країни питань: покращення епізоотичного стану на території нашої країни, забезпечення простежуваності продукції тваринного походження "від міця вирощування до столу споживача". Що, в свою чергу, дозволить тримати під контролем та значно поліпшити стан здоров’я як тварин, так і людей.

Сама по собі ідентифікація — це присвоєння тварині унікального ідентифікаційного номеру. Для світловодців ця процедура проводиться у Світловодській міській державній лікарні ветеринарної медицини, для мешканців Власівки — у Власівській дільничній лікарні ветеринарної медицини, за наявності паспорта та ідентифікаційного коду.

Ідентифікація тварини має свої переваги. По-перше — вона забезпечує отримання паспорту, що є юридичним підтвердження права власності на тварину. По-друге — дозволяє проводити ветеринарні дослідження тварин та здійснювати продаж продукції тваринництва на законних підставах. По-третє — переміщати та продавати тварину у межах України та за кордоном, а також отримувати дотації від держави.

В той же час держава передбачає і покарання за порушення вимог законодавства про ідентифікацію та реєстрацію тварин (ст.107.-2 КупАП). Так, якщо власник тварини або тварин не подає необхідних даних для реєстрації та ідентифікації, здійснює переміщення тварин без ідентифікаційних документів або проводить забій, утилізацію неідентифікованих та незареєстрованих тварин, до нього може бути застосовано накладання штрафу: на громадян — від 3 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на фізичних осіб - підприємців, уповноважених осіб — від 5 до 10.

Юрій Кондратюк, начальник відділу безпечності харчових продуктів
та ветеринарної медицини Світловодського
міського управління Головного управління
Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

-
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Voda Вчора, 20:45
  Люди з «печери». Соляної 1
  Voda-фото
  2 дні тому придбала абонемент. Спочатку відвідала один раз, проаналізувала відчуття після сеансу - мені сподобалось! страждаю на сезонну алергію, та часті бронхіти. Поки що взяла 10 сеансів, побачимо, сподіваюся, моїм бронхам буде легше.

  Хочу залишити схвальний відгук про персонал - обидві жінки, які працють на ресепшені, виключно ввічливі, дуже уважні. враховують побажання відвідучів, приємні у спілкуванні, україномовні. Мало де у Світловодську мене так обслуговували, як у цій кімнаті.

  За відвідання Вам видають чек. що теж приємно дивує. Ви отримуєете чек у перукарні чи салоні? а в приватній клініці?

  Коротше кажучи, не знаю, чи допоможе, але рівень-достойний, грошей не шкода за таке.
 • Filya14 21 вересня 2017
  А так все добре починалося… 2
  Filya14-фото
  Профессионализм, как качество, уходит в небытие. На первое место поставлена преданность нужным в данный момент идеалам. Вот и пожинаем плоды.
 • cergiv city 21 вересня 2017
  Юрій Сапянов та Анатолій Кучугурний – кожен про своє 2
  cergiv city-фото
  Дур@ков на свете мало, но расставлены они так грамотно, что встречаются на каждом шагу.
 • Вова Корд 20 вересня 2017
  Програма "Ревізор: Магазини" завітала на ринок "Світанок" у Світловодську (ФОТО, ВІДЕО) 2
  Вова Корд-фото
  Интересно, как отреагировал мясной ряд на проверку. Мне там и мясо брать стремно, особенно днем. О необходимости холодильников там многие не задумываются. Как пройдешь летом при +30 в тени, насмотришься на заботливо выложенное салко, которое коптится прямо на прилавке под солнышком в собственном саке, и на мяско, которое от лежания на свежем воздухе вялится. А от аромата ванили едва вегетарианцем не становишься.
  А продавцы лениво отгоняют налетевших на пир ос и мух.
 • Filya14 20 вересня 2017
  Юрій Сапянов та Анатолій Кучугурний – кожен про своє 2
  Filya14-фото
  Интриги интриги.
 • Вова Корд 19 вересня 2017
  Програма "Ревізор: Магазини" у Світловодську (ФОТО, ВІДЕО) 5
  Вова Корд-фото
  А я и не говорил, что проверкой надо сравнять ресторан с овном. Там еще и таблички раздают wink
  Просто надо было кого-то назвать, я и назвал самый известный ресторан города.
 • cergiv city 19 вересня 2017
  А так все добре починалося… 2
  cergiv city-фото
  Спочатку треба меру недовіру оголосити, потім секретарю, а далі треба вже собі незрівнянним обранцям недовіру оголошувати, а як це зробите то одразу ідіть усі і топіться
 • admin 19 вересня 2017
  Програма "Ревізор: Магазини" у Світловодську (ФОТО, ВІДЕО) 5
  admin-фото
  Не в этот раз)
  Да и что ее проверять? Отличное заведение, кухня, обслуживание... все!
 • Вова Корд 19 вересня 2017
  Програма "Ревізор: Магазини" у Світловодську (ФОТО, ВІДЕО) 5
  Вова Корд-фото
  И все? И мы не увидим, как проверяют "околицу"?
  А, всё, увидел дополнение

Top