Неділя, 24 березня 2019
Корисна інформація

Під час святкування Дня Незалежності України Управління СБУ в Кіровоградській області працюватиме в посиленому режимі

Під час святкування Дня Незалежності України Управління СБУ в Кіровоградській області працюватиме в посиленому режимі
24 серпня – День Незалежності України. Це державне свято є головним для нашої країни. Останні роки, у зв’язку з проведенням військових дій на Сході України, воно стало особливо важливим та відчутним пересічному українському громадянину.


Відзначення нами, по праву, заслуженого свята сьогодні може стати для наших ворогів вигідним приводом для дестабілізації внутрішньої суспільно-політичної ситуації Україні та регіоні, нанесення шкоди міжнародному іміджу нашої держави або вчинення терористичних дій на території області.

Протягом 23 та 24 серпня у місті будуть проводитись офіційні заходи з дня відзначення державних свят. З урахуванням цього факту, Управління Служби безпеки України в області, спільно з іншими правоохоронними органами, працюватиме в посиленому режимі для забезпечення безпеки мешканців регіону.

Обласне Управління СБУ звертається до мешканців та гостей регіону з проханням бути пильними та невідкладно повідомляти на телефон довіри інформацію, яка може сприяти в попередженні вчиненню кримінальних правопорушень терористичного та диверсійного характеру, виявленню зброї чи вибухових пристроїв.

Цілодобовий номер телефону довіри: (0522) 36-13-06

Офіційна електронна скринька управління СБУ в Кіровоградській області – usbu_kvg@ssu.gov.uaДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top