Неділя, 20 серпня 2017
Віталій Асауленко Влада

Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється

Проведення сорокової позачергової сесії міськради ані анонсувалося (принаймні, для громадськості), ані диво-устаткування для прямої трансляції не виставлялося, ані спікера Сапянова не було (у відпустці)
Таким чином, головував лиш міський голова Валентин Козярчук. Але головувати, власне, не було над ким – зареєструвались лишень 11 обранців. В очікуванні кворуму, трішки посиділи-погомоніли. Та й розійшлися.

Прокоментувати ситуацію з позачерговою сесією, яка не відбулася 10 серпня, ми попросили виконкомівського юриста, а також міськдепа лояльної до мера фракції "УкрОП" Ярослава Чаричанського

Проведення чергової сесії, згідно Регламенту, у серпні не було заплановано. Інша річ – сесії позачергові, які можуть проводитись ледь не спонтанно, повідомив пан Ярослав. А так, як липнева, 39-а, сесія, попри кількаденні потуги, так і не відбулася і градоначальник оголосив її закритою, він (градоначальник), задля вирішення вкрай важливих для міста бюджетних і земельних питань, задля (таки) їхнього вирішення, зробив спробу провести сесію позачергову. Адже, за словами міськдепа-юриста, не уточнені бюджетні питання можуть дуже негативно позначитися на зарплатах тутешніх бюджників. А земельні питання… Згідно законодавства, їхній розгляд має бути проведений з прийняттям рішення у місячний термін. У протилежному випадку, їх виконання можна виконувати "за замовчуванням", тобто, громадянин, не дочекавшись рішення сесії, може своє земельне питання реалізовувати і без рішення міськради. А може й до суду з позовом на бездіяльність міськради звернутися з усіма підставами виграти.

А от Леонід Пащенко, до якого ми звернулися опісля Чаричанського задля так званого паритету думок, має іншу думку щодо непроведення позачергової, яку, він думає, поділяє більшість його колег. Ба, більше – напередодні 40 сесії він від своєї фракції ("Самопоміч") звернувся до міського голови з заявою стосовно неправильності її проведення. Але, сказав пан Леонід, голова проігнорував ту заяву і навіть її не зачитав одинадцятьом міськдепам, які прийшли на сесію. Тож, які аргументи навели "самопомічнянці" у заяві?

За словами Пащенка, згідно п. 4, ст. 9 Регламенту Світловодської міської ради, цитуємо:

"Закриття сесії оголошується головуючим на пленарному засіданні після розгляду всіх питань порядку денного"

А на тій 39-й взагалі порядок денний навіть не було затверджено. Бо, нагадаємо, спочатку 19 міськдепів, які на 38-й сесії проголосували за скорочення посади заступника міського голови з гуманітарних питань, зажадали вибачення Козярчука перед ними за те, що він звинуватив їх у прямому ефірі ТРК "Веселка" у тому, що за таке голосування вони отримали по 500 доларів, або ж писати заяву до поліції про міськдепівську корупцію. Голова ані вибачався, ані заяви не писав. І тоді обранці перестали ходити на цю сесію, продовження якої, через брак кворуму, переносилось з дня на день протягом тижня. Аж поки Козярчук не оголосив її закритою… Таким чином, на переконання "Самопомочі", проведення 40-ї позачергової сесії з питаннями порядку денного сесії 39-ї не відповідає вимогам чинного законодавства. А це ризикує призвести (у разі проведення 40-ї) до оскаржень її рішень.

Тож дана фракція у своїй заяві пропонувала Козярчуку скасувати своє розпорядження від 8 серпня про скликання 40-ї позачергової 10 серпня. І замість неї видати нове розпорядження – про продовження 39-ї. Хоча й гарантій того, що вона таки відбудеться – жодних. Адже ж градоначальник і не вибачається, і заяви до поліції не пише.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 8.12.2016 | 9 комментарів | 0 публікацій
А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Не нравится
 • +3
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top