Понеділок, 21 жовтня 2019
Віталій Асауленко Влада

Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється

Проведення сорокової позачергової сесії міськради ані анонсувалося (принаймні, для громадськості), ані диво-устаткування для прямої трансляції не виставлялося, ані спікера Сапянова не було (у відпустці)


Таким чином, головував лиш міський голова Валентин Козярчук. Але головувати, власне, не було над ким – зареєструвались лишень 11 обранців. В очікуванні кворуму, трішки посиділи-погомоніли. Та й розійшлися.

Прокоментувати ситуацію з позачерговою сесією, яка не відбулася 10 серпня, ми попросили виконкомівського юриста, а також міськдепа лояльної до мера фракції "УкрОП" Ярослава Чаричанського

Проведення чергової сесії, згідно Регламенту, у серпні не було заплановано. Інша річ – сесії позачергові, які можуть проводитись ледь не спонтанно, повідомив пан Ярослав. А так, як липнева, 39-а, сесія, попри кількаденні потуги, так і не відбулася і градоначальник оголосив її закритою, він (градоначальник), задля вирішення вкрай важливих для міста бюджетних і земельних питань, задля (таки) їхнього вирішення, зробив спробу провести сесію позачергову. Адже, за словами міськдепа-юриста, не уточнені бюджетні питання можуть дуже негативно позначитися на зарплатах тутешніх бюджників. А земельні питання… Згідно законодавства, їхній розгляд має бути проведений з прийняттям рішення у місячний термін. У протилежному випадку, їх виконання можна виконувати "за замовчуванням", тобто, громадянин, не дочекавшись рішення сесії, може своє земельне питання реалізовувати і без рішення міськради. А може й до суду з позовом на бездіяльність міськради звернутися з усіма підставами виграти.

А от Леонід Пащенко, до якого ми звернулися опісля Чаричанського задля так званого паритету думок, має іншу думку щодо непроведення позачергової, яку, він думає, поділяє більшість його колег. Ба, більше – напередодні 40 сесії він від своєї фракції ("Самопоміч") звернувся до міського голови з заявою стосовно неправильності її проведення. Але, сказав пан Леонід, голова проігнорував ту заяву і навіть її не зачитав одинадцятьом міськдепам, які прийшли на сесію. Тож, які аргументи навели "самопомічнянці" у заяві?

За словами Пащенка, згідно п. 4, ст. 9 Регламенту Світловодської міської ради, цитуємо:

"Закриття сесії оголошується головуючим на пленарному засіданні після розгляду всіх питань порядку денного"

А на тій 39-й взагалі порядок денний навіть не було затверджено. Бо, нагадаємо, спочатку 19 міськдепів, які на 38-й сесії проголосували за скорочення посади заступника міського голови з гуманітарних питань, зажадали вибачення Козярчука перед ними за те, що він звинуватив їх у прямому ефірі ТРК "Веселка" у тому, що за таке голосування вони отримали по 500 доларів, або ж писати заяву до поліції про міськдепівську корупцію. Голова ані вибачався, ані заяви не писав. І тоді обранці перестали ходити на цю сесію, продовження якої, через брак кворуму, переносилось з дня на день протягом тижня. Аж поки Козярчук не оголосив її закритою… Таким чином, на переконання "Самопомочі", проведення 40-ї позачергової сесії з питаннями порядку денного сесії 39-ї не відповідає вимогам чинного законодавства. А це ризикує призвести (у разі проведення 40-ї) до оскаржень її рішень.

Тож дана фракція у своїй заяві пропонувала Козярчуку скасувати своє розпорядження від 8 серпня про скликання 40-ї позачергової 10 серпня. І замість неї видати нове розпорядження – про продовження 39-ї. Хоча й гарантій того, що вона таки відбудеться – жодних. Адже ж градоначальник і не вибачається, і заяви до поліції не пише.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 8.12.2016 | 12 комментарів | 0 публікацій
А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Нравится
 • 3


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top