Неділя, 21 квітня 2019
Спорт

Змагання з велоспорту у Знам’янці підтвердили високий рівень підготовки світловодських спортсменів Новина з фото

Змагання з велоспорту у Знам’янці підтвердили високий рівень підготовки світловодських спортсменів
Дню міста Знам’янка присвятили Всеукраїнські змагання з велоспорту, що відбулися 4-6 серпня. Три дні — три види гонок: індивідуальна на час, групова та гонка-критеріум. Світловодськ представляла маленька команда КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз) у складі тренера Антона Пустовіта та 15-річного вихованця Ігоря Кривоноса.


У перший день чоловіки долали відстань у 8,2 км. З результатом 11 хв. 52 сек. переміг наш відомий спортсмен Антон Пустовіт. Друге і третє місця посіли спортсмени з Кропивницького Артем Шевцов (11:54) та Руслан Бондаренко (11:54).

Наступного дня у груповій гонці на 60 км першим до фінішу прийшов також Антон Пустовіт. За ним — Костянтин Дахновський та Максим Ярошенко з обласного центру.

Змагання з велоспорту у Знам’янці підтвердили високий рівень підготовки світловодських спортсменів

У гонці-критеріум на 8 кіл переміг спортсмен з Кременчука Антон Заіченко, наш Антон Пустовіт став другим, а Руслан Бондаренко з Кропивницького — третім.

Серед юнаків у гонці-критеріум на 4 кола переміг Олександр Поліщук з Дніпра, друге місце виборов Євген Хильченко з Новгородки, третє — Ігор Кривонос зі Світловодська.

Змагання з велоспорту у Знам’янці підтвердили високий рівень підготовки світловодських спортсменів

Коментуючи подію нашому виданню, Антон Пустовіт сказав:

"Я дуже задоволений результатами змагань, особливо у груповій гонці. Вигравати долі секунд у сильних суперників — це дуже круто. Перемагає той, у кого краще тактика. Мені це вдалося. Добрий результат й у Ігоря Кривоноса, з чим я його вітаю. Попереду ще чимало змагань, у яких він, вірю, стане переможцем".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top