Субота, 23 вересня 2017
ТОП-новини Влада

І з мером сесія не клеїться, і без мера — теж Новина з фото

І з мером сесія не клеїться, і без мера — теж
"Некворумні" обранці посунули на вихід: і сьогодні – нічогісінько

І "на Сапянова" сьогодні прийшло лиш тринадцятеро обранців. Коли тепер вони зберуться?..
З 25 липня тягнеться тяганина з проведенням 39 сесії. Цього дня порядок денний так і не був затверджений: "критична маса" обранців вимагали від міського голови Валентина Козярчука або вибачитись, або писати на них заяву до поліції про те, що їм заплатили по 500 доларів за зняття його заступника з гуманітарних питань Ірини Щербини — про що особисто заявив градоначальник, виступаючи на "Веселці" 11 червня.Та останній у сесійній президії був непохитний — і заяви не писав, і не вибачався. Непохитними виявились і міськдепи. Таким чином продовження засідання було вирішено продовжити наступного дня. А наступного дня вже не було кворуму. Перенесли на сьогодні, 28 липня…

А сьогодні, окрім, знов таки, замалої для кворуму кількості обранців, виявилось, що немає й самого пана Валентина. Як пояснив присутнім міськдепам секретар міськради Юрій Сапянов, голова письмово доручив йому проведення сесії, а сам відбув у відрядження до столиці.

…Хтозна, припускають деякі тутешні аналітики, можливо це був тактичний хід з боку Козярчука, який, прикинувши: раз обранці не збираються збиратися "кворумно" через те, що я не прогинаюсь перед їхніми умовами, усунуся на деньок. Натомість обранці, довідавшись про це усунення, нескінченим потоком повалять на сесію під головуванням Сапянова і проведуть таки її. Адже ж питань важливих для життєдіяльності міста треба безліч вирішувати — тут не до ігрищ баранів на вузенькій стежині...

Та, де там — і "на Сапянова" прийшло лиш 13 обранців. А ще — Олена Коломоєць, яка була обрана у міськдепи по списку "Свободи", але яка депутатським посиденькам віддала перевагу службі на передових рубежах протистояння України з кремлівсько-ватним нашестям у Донбасі.

"Ось дивіться, — кулуарно мовив пан Юрій, — жінка з передової прийшла подивитися, як працює наша рада у тилових умовах. І що вона побачила!? Особисто мені соромно за таку роботу".


Сама ж пані Олена, відвоювавши два роки, побачене у міськраді назвала… Втім, утримаємось від цього визначення з етичних міркувань. І замислилась: а чи не залишитись і після демобілізації в армії?

І з мером сесія не клеїться, і без мера — теж
Олена Коломоєць із спікером Сапяновим (нахилився) і міськдепом-"свободівцем",
а також "кіборгом" Олександром Молчановим
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 1.08.2017 | 2 комментарів | 0 публікацій
Шановні читачі, мене одну хвилює безлад який коїться у міськвиконкомі? Скільки можна терпіти особисту неприязнь більшості депутатів , нами ж обраних, до обраного , так само народом , мера?! КОЛИ ВЖЕ ВОНИ ВСІ ПОЧНУТЬ СУМЛІННО ВИКОНУВАТИ СВОЇ ПОСАДОВІ ОБОВЯЗКИ?! ЧОМУ МИ ПОВИННІ ВІД ЇХ ПРОГУЛІВ І ЗІРВАНИХ СЕСІЙ СТРАЖДАТИ?! По всьому місту відімкнено ліфти через те, що наші обранці не затверджують тарифи на оплату надання послуг за користування ліфтом... та багато інших важливих питань для нормального функціонування нашого міста...ХІБА Ж МОЖНА МОВЧАТИ ПРО ТАКУ ЗНЕВАГУ ДО НАС, ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ. ????!!!!
 • Не нравится
 • +3
 • Нравится
 • Tyler Користувач offline

 • 5 серпня 2017 13:21
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 531 комментар | 0 публікацій
Ну во-первых тарифы не утвердил выконком, а не депутаты. А во-вторых, вас устраивают предложенные завышенные тарифы? Интересно, если бы они были приняты, через сколько вы бы тут слюной исходится начали, что платить не возможно по таким тарифам?
 • Не нравится
 • +2
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Voda Вчора, 20:45
  Люди з «печери». Соляної 1
  Voda-фото
  2 дні тому придбала абонемент. Спочатку відвідала один раз, проаналізувала відчуття після сеансу - мені сподобалось! страждаю на сезонну алергію, та часті бронхіти. Поки що взяла 10 сеансів, побачимо, сподіваюся, моїм бронхам буде легше.

  Хочу залишити схвальний відгук про персонал - обидві жінки, які працють на ресепшені, виключно ввічливі, дуже уважні. враховують побажання відвідучів, приємні у спілкуванні, україномовні. Мало де у Світловодську мене так обслуговували, як у цій кімнаті.

  За відвідання Вам видають чек. що теж приємно дивує. Ви отримуєете чек у перукарні чи салоні? а в приватній клініці?

  Коротше кажучи, не знаю, чи допоможе, але рівень-достойний, грошей не шкода за таке.
 • Filya14 21 вересня 2017
  А так все добре починалося… 2
  Filya14-фото
  Профессионализм, как качество, уходит в небытие. На первое место поставлена преданность нужным в данный момент идеалам. Вот и пожинаем плоды.
 • cergiv city 21 вересня 2017
  Юрій Сапянов та Анатолій Кучугурний – кожен про своє 2
  cergiv city-фото
  Дур@ков на свете мало, но расставлены они так грамотно, что встречаются на каждом шагу.
 • Вова Корд 20 вересня 2017
  Програма "Ревізор: Магазини" завітала на ринок "Світанок" у Світловодську (ФОТО, ВІДЕО) 2
  Вова Корд-фото
  Интересно, как отреагировал мясной ряд на проверку. Мне там и мясо брать стремно, особенно днем. О необходимости холодильников там многие не задумываются. Как пройдешь летом при +30 в тени, насмотришься на заботливо выложенное салко, которое коптится прямо на прилавке под солнышком в собственном саке, и на мяско, которое от лежания на свежем воздухе вялится. А от аромата ванили едва вегетарианцем не становишься.
  А продавцы лениво отгоняют налетевших на пир ос и мух.
 • Filya14 20 вересня 2017
  Юрій Сапянов та Анатолій Кучугурний – кожен про своє 2
  Filya14-фото
  Интриги интриги.
 • Вова Корд 19 вересня 2017
  Програма "Ревізор: Магазини" у Світловодську (ФОТО, ВІДЕО) 5
  Вова Корд-фото
  А я и не говорил, что проверкой надо сравнять ресторан с овном. Там еще и таблички раздают wink
  Просто надо было кого-то назвать, я и назвал самый известный ресторан города.
 • cergiv city 19 вересня 2017
  А так все добре починалося… 2
  cergiv city-фото
  Спочатку треба меру недовіру оголосити, потім секретарю, а далі треба вже собі незрівнянним обранцям недовіру оголошувати, а як це зробите то одразу ідіть усі і топіться
 • admin 19 вересня 2017
  Програма "Ревізор: Магазини" у Світловодську (ФОТО, ВІДЕО) 5
  admin-фото
  Не в этот раз)
  Да и что ее проверять? Отличное заведение, кухня, обслуживание... все!
 • Вова Корд 19 вересня 2017
  Програма "Ревізор: Магазини" у Світловодську (ФОТО, ВІДЕО) 5
  Вова Корд-фото
  И все? И мы не увидим, как проверяют "околицу"?
  А, всё, увидел дополнение

Top