Четвер, 17 жовтня 2019
ТОП-новини Влада

І з мером сесія не клеїться, і без мера — теж Новина з фото

І з мером сесія не клеїться, і без мера — теж
"Некворумні" обранці посунули на вихід: і сьогодні – нічогісінько

І "на Сапянова" сьогодні прийшло лиш тринадцятеро обранців. Коли тепер вони зберуться?..


З 25 липня тягнеться тяганина з проведенням 39 сесії. Цього дня порядок денний так і не був затверджений: "критична маса" обранців вимагали від міського голови Валентина Козярчука або вибачитись, або писати на них заяву до поліції про те, що їм заплатили по 500 доларів за зняття його заступника з гуманітарних питань Ірини Щербини — про що особисто заявив градоначальник, виступаючи на "Веселці" 11 червня.Та останній у сесійній президії був непохитний — і заяви не писав, і не вибачався. Непохитними виявились і міськдепи. Таким чином продовження засідання було вирішено продовжити наступного дня. А наступного дня вже не було кворуму. Перенесли на сьогодні, 28 липня…

А сьогодні, окрім, знов таки, замалої для кворуму кількості обранців, виявилось, що немає й самого пана Валентина. Як пояснив присутнім міськдепам секретар міськради Юрій Сапянов, голова письмово доручив йому проведення сесії, а сам відбув у відрядження до столиці.

…Хтозна, припускають деякі тутешні аналітики, можливо це був тактичний хід з боку Козярчука, який, прикинувши: раз обранці не збираються збиратися "кворумно" через те, що я не прогинаюсь перед їхніми умовами, усунуся на деньок. Натомість обранці, довідавшись про це усунення, нескінченим потоком повалять на сесію під головуванням Сапянова і проведуть таки її. Адже ж питань важливих для життєдіяльності міста треба безліч вирішувати — тут не до ігрищ баранів на вузенькій стежині...

Та, де там — і "на Сапянова" прийшло лиш 13 обранців. А ще — Олена Коломоєць, яка була обрана у міськдепи по списку "Свободи", але яка депутатським посиденькам віддала перевагу службі на передових рубежах протистояння України з кремлівсько-ватним нашестям у Донбасі.

"Ось дивіться, — кулуарно мовив пан Юрій, — жінка з передової прийшла подивитися, як працює наша рада у тилових умовах. І що вона побачила!? Особисто мені соромно за таку роботу".


Сама ж пані Олена, відвоювавши два роки, побачене у міськраді назвала… Втім, утримаємось від цього визначення з етичних міркувань. І замислилась: а чи не залишитись і після демобілізації в армії?

І з мером сесія не клеїться, і без мера — теж
Олена Коломоєць із спікером Сапяновим (нахилився) і міськдепом-"свободівцем",
а також "кіборгом" Олександром МолчановимДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 1.08.2017 | 2 комментарів | 0 публікацій
Шановні читачі, мене одну хвилює безлад який коїться у міськвиконкомі? Скільки можна терпіти особисту неприязнь більшості депутатів , нами ж обраних, до обраного , так само народом , мера?! КОЛИ ВЖЕ ВОНИ ВСІ ПОЧНУТЬ СУМЛІННО ВИКОНУВАТИ СВОЇ ПОСАДОВІ ОБОВЯЗКИ?! ЧОМУ МИ ПОВИННІ ВІД ЇХ ПРОГУЛІВ І ЗІРВАНИХ СЕСІЙ СТРАЖДАТИ?! По всьому місту відімкнено ліфти через те, що наші обранці не затверджують тарифи на оплату надання послуг за користування ліфтом... та багато інших важливих питань для нормального функціонування нашого міста...ХІБА Ж МОЖНА МОВЧАТИ ПРО ТАКУ ЗНЕВАГУ ДО НАС, ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ. ????!!!!
 • Нравится
 • 3
 • Tyler Користувач offline

 • 5 серпня 2017 13:21
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 563 комментарів | 0 публікацій
Ну во-первых тарифы не утвердил выконком, а не депутаты. А во-вторых, вас устраивают предложенные завышенные тарифы? Интересно, если бы они были приняты, через сколько вы бы тут слюной исходится начали, что платить не возможно по таким тарифам?
 • Нравится
 • 2


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top