Неділя, 20 серпня 2017
ТОП-новини Влада

Тушки замучених курей «порхали» на нараді у мера Новина з фото

Тушки замучених курей «порхали» на нараді у мера
І ніхто з чиновників не порушив тему відповідальності ФОПа за спричинення несамовитих страждань щодо "суб’єктів" свого бізнесу…
Міський голова Валентин Козярчук, опісля чергової відпустки, очолив 24 липня що-понеділкову нараду. Безумовною топ-темою став "курячий" інцидент, який наполохав табурян (а якби не наполохав, можливо би, за своїми наслідками — й і всю Україну наполохав)… За словами начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Управління Держпродспоживслужби у Світловодську Юрія Кондратюка, 21 липня мешканці нижньої частини міста, наближеної до Партизанської, 24, сигналізували "куди слід" про те, що тамтешній бізнесмен загаптував своє подвір’я сотнями курей. Дохлих. Тушки нещасних тварин розкидані, де попало. А сморід стоїть нетемний…

Тушки замучених курей «порхали» на нараді у мера

"У суботу, 22 липня, о 7:00 відбулося засідання протиепізоотичної комісії, де було утворено дві робочі групи", — доповів пан Юрій.


І от, що було з’ясовано… За названою адресою мешкає підприємець (ФОП) — такий собі Тарасенко, який, закупивши на птахофабриці у Хмельницькій області близько тисячу курей, доправив їх (без відповідного дозволу) до свого обійстя мікроавтобусом з причепом.

Як повідомив Кондратюк, встановлено, що нещасну птицю було так щільно напхано у клітини, що вона попросту передавила одна одну. Ба, більше — тих курей, що вижили, оцей ФОП розмістив на своєму подвір’ї, накривши (видимо, для конспірації) чорним поліетиленом. (На такій-то спеці!). Через що ще кілька сотень пернатих сконали.

Тушки замучених курей «порхали» на нараді у мера

І ось що прикро… Всі — і Кондратюк, і МНСівці, і правоохоронці тощо — розповідали (а мер їх хвалив за розторопність) про те, як вони до самозабуття рятували місто від цієї епідеміологічної небезпеки. Але жоден з них навіть не натякнув на притягнення цього Тарасенка до кримінальної відповідальності за завдання фізичних страждань живим істотам — бо у Європі, до якої ми пхаємось, цей садист вже би перебував за ґратами…

Тушки замучених курей «порхали» на нараді у мера

З інших "цікавинок" (доповідала начальниця управління економіки Марія Дмитренко), виявляється, що не все так просто з камерами відеоспостереження на в’їздах/виїздах до міста, на встановлення яких було виділено 150 тисяч гривень з міського бюджету. Адже провайдер, який брався їх обладнати, не може цього зробити з причини, що у його спеціалістів сезон літніх відпусток. Та й з опорою біля Ревівської дамби щось не так…

Тушки замучених курей «порхали» на нараді у мера

Також щось не так і з 24-м маршрутом, на якому працівники управління економіки, реагуючи на численні звернення пасажирів, виявили чимало порушень. Пані Марію доповнила начальниця управління соцзахисту Ірина Котенко: на даному маршруті, згідно договору, мають циркулювати два пільгові рейси — зранку і ввечері. Натомість — лиш зранку. Але спроби розв’язати се неподобство не мають результату — ФОП Макаров, відповідальний за маршрут №24, вперто не виходить на зв’язок… Обкласти санкціями, передбаченими договором і розірвати договір — гримнув не це мер.

Тушки замучених курей «порхали» на нараді у мера
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top