П’ятниця, 22 березня 2019
Надзвичайні пригоди

З хронік Палацового лущіння Новина з фото

З хронік Палацового лущіння
Інформація про те, що міський Палац культури почав просідати, почала поширювались ще відтоді, як він мав ім’я Лєніна. А зараз ледь не щодня від нього відвалюються нові фрагменти. І щоразу — що-більшою вагою…


Поширення руйнації позначається (поки що) на нижній частині цього культурницького осередку — на т. з. нижньому кінозалі, де лиш за червень звідти впали кілька гранітних брил зовнішнього облицювання.

Як ось учора з боку правих східців додолу загуркотіла масивна гранітна каменюка, на якій тримаються філігранні залізні перила. Самі ж перила ці від падіння втримались тільки завдяки тому, що тримаються (поки що) інші гранітні каменюки, на яких тримаються оті філігранні залізні перила.

…До цього часу зовні-видиме заспокоєння культурологів (та й властей) пояснювалося тим, що валиться лиш права часина нижньої частини Палацу. Та від учора й ліва його частина "заявила", що не потерпить такої "несправедливості" — разом із масивною гранітною каменюкою, на якій тримаються філігранні залізні перила (східці з права), відвалилася і гранітна плата на лівому боці східців.
З хронік Палацового лущіння
З хронік Палацового лущіння
З хронік Палацового лущіння
З хронік Палацового лущіння
З хронік Палацового лущінняДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 346 комментарів | 0 публікацій
Видон, как от прямого попадания бимбы! Я бы так и оставил, как есть. А рядом большой бигборд с фоткой ДК им. Ленина образца 1991-го года. В назидание, так сказать, потомкам. Мол, вот оно "тоталитарное прошлое" и вот оно "светлое будущее".
 • Не нравится
 • +21
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 11.05.2016 | 16 комментарів | 0 публікацій
Чув байку, що процес руйнації розпочався відтоді, відколи прибрали одного пам'ятника неподалечку від цього місця. Кажуть, що він там не даремно стояв, а скріплював собою дуже важливого енергетичного елемента міста. Тож епіцентр руйнувань вже наявний, теоретична зона "ураження" — усі будівлі нашого міста, збудовані при "тоталітаризмі". Все, що є пам'ятником тому часу, повинно звернутися на пил.
Але патріотам звичайно, хвилюватися нема чого, адже вони пишаються звершеннями сучасної, вільної держави, тому, все що було створено вже при новій владі стоятиме віки. Тож, щось у Світловодьску тай вистоїть. wink
 • Не нравится
 • +12
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top