Субота, 23 березня 2019
ТОП-новини Надзвичайні пригоди

Без води залишилися чотири міста обласного значення, без електропостачання — сотні жителів Світловодська

Без води залишилися чотири міста обласного значення, без електропостачання — сотні жителів Світловодська
Про це на своїй сторінці у мережі "Фейсбук" повідомив прес-секретар ПАТ "Кіровоградобленерго" Сергій Богомільчук.


"Внаслідок крадіжки кутника з опори повітряної лінії напругою 150 кВ у м. Світловодську сталося падіння даної опори. Це призвело до відключення високовольтної підстанції "ЗЧМ", від якої заживлені насосні станції 1 і 2 підйому водогону "Дніпро-Кіровоград". Без електропостачання також залишилася велика частина Світловодська, переважно багатоповерхові будинки. До місця аварії направлено техніку та спеціалістів служби ліній ПрАТ "Кіровоградобленерго".

Резюмуючи сказане: епідемія крадіжок кутників призвела до логічної розв‘язки — без води чотири міста обласного значення, а без електропостачання — сотні жителів Світловодська" — повідомив Сергій Богомільчук.


На офіційній сторінці ОКВП "Дніпро-Кіровоград" йдеться про наступне:

"У зв’язку з аварійним відключенням припинено електропостачання Дніпровської водопровідної насосної станції ОКВП "Дніпро-Кіровоград". Внаслідок чого зупинено технологічний процес очистки та подачі води районним водопроводом "Дніпро-Кіровоград".
Подача води споживачам буде відновлена після завершення аварійно-відновлювальних робіт, які зараз здійснюються ПАТ "Кіровоградобленерго".

Підвіз води мешканцям житлових будинків та для закладів соціальної сфери буде організований водоканалами міст обласного значення за участю органів місцевого самоврядування.

Просимо вибачити за тимчасові незручності."


На офіційній сторінці Кіровоградської обласної державної адміністрації у мережі "Фейсбук" оприлюднено запланований графік відновлення водопостачання:

Світловодськ — 3 липня о 8:00;
Олександрія — 3 липня о 20:00;
Знам’янка — 4 липня о 8:00;
Кропивницький — 4 липня о 22:00.


Зауважимо, що ані офіційний сайт Світловодської міської ради, ані офіційна сторінка "віртуальної" (офіційно нествореної) прес-служби міського голови не надали жодної інформації з приводу ситуації, яка склалася з електро та водопостачанням у Світловодську.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • Tyler Користувач offline

  • 2 липня 2017 18:25
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 4.03.2010 | 562 комментарів | 0 публікацій
ані офіційний сайт Світловодської міської ради, ані офіційна сторінка "віртуальної" (офіційно нествореної) прес-служби міського голови не надали жодної інформації з приводу ситуації

У них же выходной smile А все уже и так все знают. Хотя нет, мер в фейсбуке сопли пускал.
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top