Неділя, 20 серпня 2017
Влада

Щопонеділкова нарада: наказ підчистити "хвости" Новина з фото

Щопонеділкова нарада: наказ підчистити "хвости"
Через те, що міський голова Валентин Козярчук продовжує "бюлетенити", вранішню нараду 26 червня провела його перша заступниця Олена Балюк…
Більшість структурних виконкомівських підрозділів працює, як стандартно відповідали керівники цих самих підрозділів, "у робочому порядку". Так, зокрема, ґвалт з приводу ботулістичної загрози у місті пішов на спад. Але, повідомила в. о. начальника управління Держпродспоживслужби Тетяна Кривошея, її служба не втрачає пильність, бо ж літом активізуються різні кишкові палички — з метою запобігання цим різним кишковим паличкам ретельно перевіряються різні торгівельні точки.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Дмитро Дмитришин поцікавився у Тетяни Кривошеї: що там коїться у криницях на Ревівці? А що коїться, відповіла вона — у воді однієї із цих криниць (а їх на ділянці, про яку заговорив Дмитро Дмитришин, цих криниць налічується 15) було виявлено перевищення вмісту нітратів. Та от жодна з тамтешніх криниць не має свого балансоутримувача, який утримував би їх у належному стані та дезінфікував їх у разі чого. Тобто, тамтешній люд попиває водичку з криниць, як-то кажуть, на свій страх і ризик.

А от, попри те, що у малосімейки на Героїв України, 67 є свій балансоутримувач — КП "Добробут", тамтешньому люду ніяк не вдається встановити теплового лічильника — постачальник централізованого опалення СП ТОВ "Світловодськпобут", через борги мешканців за спожите тепло, письмово відмовив "Добробуту" встановлювати у тому будинку лічильник, повідомив директор цього КП Олег Долгий.

У фінансовій царині, про яку доповіла начальниця фінуправління Наталя Яременко, поки що терпимо: план червня виконано на 82,5% (планували — 6,9 мільйонів гривень, отримано — 5,7 млн.). Що ж до планів півріччя, отримано 46,6 мільйонів гривень, а планували — 43,8 млн. Тобто виконання склало 106,9%. На даний період, доповнила пані Наталя, гроші на зарплату бюджетникам поки що є — без традиційних для минулих років залучень кредитних коштів. Але фінансистка закликала керівників виконкомівських підрозділів посилити ощадливу пильність, бо умови кредитування стали ще жорсткішими: 80% від кредиту буде "пожирати" його сплата, а на розвиток, відтак, лишатиметься лише 20%.

Натомість секретар міськради Юрій Сапянов доповів про царину міськрадівську — чергову сесію на минулому тижні провели плідно. За що він подякував керівників підрозділів виконкому. Але завершив секретар тривожною інформацією — про напруження, яке виникло на "вісі" "Світловодськпобут" — споживачі. На що головуюча Балюк анонсувала проведення засідання, присвячене цій самій "вісі".

Спікера Сапянова доповнив начальник загального відділу виконкому Олександр Возний: на означеній сесії міськдепи утворили комісію, яка перевірятиме діяльність виконавчих органів влади. Тож, виходячи з цього, пан Олександр закликав представників цих самих органів "підчистити хвости".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top