Неділя, 20 серпня 2017
Події

Ділова зустріч у Світловодському МРЦЗ Новина з фото

Ділова зустріч у Світловодському МРЦЗ
У Світловодському міськрайонному центрі зайнятості відбулася ділова зустріч, де було обговорено питання зайнятості місцевого населення. Участь у заході взяли ПП "Околиця-С", ПАТ "Світловодський завод "Спецзалізобетон", ФОП Міхальов М.О., ФОП Голина Л.В., ФОП Слободянник Р.О. та ін.
Наталія Сідненко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонного центру зайнятості, поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці та основні напрямки співпраці з місцевими органами влади та роботодавцями у вирішенні складних завдань, пов’язаних із зайнятістю червнянаселення.

Зокрема, йшлося про надання додаткових соціальних гарантій тим категоріям населення, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. Наталія Сідненко зазначила, що робота служби зайнятості у напрямку реалізації державних додаткових гарантій соціально незахищеним верствам населення проводиться у тісній співпраці з роботодавцями, місцевими органами влади та самоврядування. Так, протягом січня-травня нинішнього року за сприяння міськрайонного центру зайнятості працевлаштовано 118 осіб даної категорії, 137 - взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 55 - пройшли професійне навчання та працевлаштовані за новою професією.

Також учасників зустрічі було поінформовано про зміни в законодавстві про зайнятість населення. Н.Сідненко акцентувала увагу на змінах, внесених до наказу Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2013 року № 271, яким затверджено порядок подання роботодавцями інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. "Ці зміни регулюють питання надання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", - продовжила Н.Сідненко.

Йшлося й про організацію на замовлення роботодавців професійного навчання. Зі слів роботодавців, серед його різновидів актуальною формою є стажування безробітних громадян безпосередньо на робочому місці, що має на меті задовольнити потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах. Як результат - домовлено про стажування 20 осіб на ФОП Міхальов М.О., ФОП Голина Л.В., ПП "Околиця-С", з подальшим вирішенням питання працевлаштування.

Наостанок ділової зустрічі зазначалося, що проведення подібних заходів сприяє покращенню співпраці центру зайнятості з роботодавцями щодо задоволення їхніх кадрових потреб, а також надає можливість безробітним знайти підходящу роботу.

Н. Сідненко,
начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світловодського міськрайонного центру зайнятості
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top