^ Реклама ^
Фоторепортаж Спорт

Турнір з китайського боксу відбувся у Світловодську Новина з фото

Турнір з китайського боксу відбувся у Світловодську
Нещодавно на території турбази "Уют", що у Світловодську, відбувся відкритий турнір з китайського боксу, присвячений дню народження школи Він Чунь. 60 учасників з різних міст України демонстрували свою витримку та навички бойового мистецтва.
^ Реклама ^

Серед загальної кількості учасників, Світловодськ представили 15 бійців. Усього у змаганнях вели боротьбу учасники 5-ти категорій: "Юнаки 12-15 років", "Юнаки 15-18 років", "Юнаки старші 18 років", "Дівчата старші 14 років" та "Учні шкіл".

Протягом 2-х днів бійці застосовували свою бойову майстерність задля одержання перемоги над суперниками. У результаті змагань визначилися переможці. У юнацькій категорії "12-15 років" першість отримав Владислав Чураков зі Світловодська, 3-тє місце посів також наш земляк Сергій Мусієнко. У вищій віковій категорії "15-18 років" переможцями вийшли учасники з міст Кропивницького та Києва. Світловодські юнаки отримали призові місця у категорії "старше 18 років", зокрема почесне 1-ше місце у Максима Негори, срібло — у Андрія Кучеренка. Даніїла Трихманенко виборола перемогу у своїй категорії "Дівчата, старші 14 років". До того ж юна переможниця та Максим Негора на турнірі були атестовані в "учні школи". У категорії "Учні шкіл" перемогу здобув учасник з м.Кременчука, а світловодчанин Юрій Лєпіть посів третю почесну сходинку.

Зазначимо, що 16-17 червня на території спортклубу "Атлант" відбудеться турнір з хортингу на Кубок голови Світловодської РДА. Захід такого формату буде проведений вперше і об’єднає учасників з міст Кропивницьокого та Світловодська, м. Новоукраїнки, смт Олександрівки, с. Павлівки та інших.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.