Неділя, 20 серпня 2017
Татьяна Дроздова ТОП-новини Влада

Козярчук суд програв, Сапянов — виграв

Козярчук суд програв, Сапянов — виграв
23 травня 2017 року Дніпропетровський Апеляційний суд у справі № 401/3890/16-а(2-а/401/28/17) виніс рішення: апеляційну скаргу Світловодського міського голови Козярчука Валентина Валентиновича залишити без задоволення. Апеляційну скаргу секретаря Світловодської міської ради Сапянова Юрія Олександровича — задовольнити.
Нагадаємо читачам про що йдеться. Світловодський міський голова Валентин Козярчук від самого початку каденції винайшов для себе особисто таку забаву: судитися із Світловодською міською радою (органом, який він же і очолює) та її секретарем Юрієм Сапяновим (правою рукою будь-якого мера, але не нашого). Дійшов до того, що сам у робочий час сидить у президії від початку і до кінця 8-ої позачергової сесії міської ради 9 грудня 2016 року, відмовляється виконувати свої функції, тобто головувати на сесії, отримує за цей день заробітну плату з премією, і… подає до суду на раду і Сапянова. Бо ж він — найвища посадова особа у місцевому самоврядуванні, і тільки він має право скликати і проводити сесії. Як ви пам’ятаєте, депутатська більшість навіть вмовляла Козярчука провести ту сесію, бо бюджет потребує уточнення, заробітну плату треба виплатити вчителям, медикам та іншим. Не вдалося. Мер залишився непохитним. Сесію за дорученням більшості провів Сапянов (за присутності і бездіяльності Козярчука), усі рішення ухвалили, підписали, скріпили печаткою, надрукували в газеті і відтоді вони набули чинності.

За позовом Козярчука Світловодський суд рішення цієї сесії визнав законними, але відзначив, що міська рада із Сапяновим порушила регламент. Ну та й що? Міський голова кожної сесії його порушує, проводячи справжні прес-конференції, відсуваючи затвердження порядку денного іноді на годинку-дві.

На цьому можна було б і зупинитися, але міський голова звик у судових справах бути послідовним і подав апеляцію. Секретар міської ради теж не забарився, бо ж ніякої провини за собою не відчував. Різниця між ними полягає в тому, що Козярчук легко витрачає бюджетні тисячі гривень на судову тяганину, а Сапянов — свої. Та й вимоги у них різні. Голова хоче скасувати усі рішення, за якими вже витрачено мільйони бюджетних гривень на зарплату (от був би клопіт для фінансистів, та й Сапянова, можливо, притягли б до кримінальної відповідальності — мрія градоначальника). А секретар не згоден з тим, що він порушив регламент.

І ось, нарешті, справедливість взяла гору. Апеляційний суд ухвалив рішення.

Але, на жаль, це ще не кінець історії. Тепер Світловодський суд повинен переглянути своє рішення. А там, можливо, незадоволений міський голова знову подасть апеляцію, а потім і до "вишки" дійде?

Козярчук суд програв, Сапянов — виграв

Козярчук суд програв, Сапянов — виграв

Козярчук суд програв, Сапянов — виграв

Козярчук суд програв, Сапянов — виграв

Козярчук суд програв, Сапянов — виграв

Козярчук суд програв, Сапянов — виграв
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top