Понеділок, 15 липня 2019
Віталій Асауленко ТОП-новини Події

День міста: Світловодськ наче магніт Новина з фото

День міста: Світловодськ наче магніт
Обіцяний на центральній площі грандіозний флешбом виявився не таким вже й грандіозним. Але, якщо взяти до уваги героїчну літунку (і не менш героїчну сухо-голодувальницю) нардепку Надію Савченко, а ще — "бенефіс" Михайла Саакашвілі та Валентина Козярчука, 20 мільйонів на ремонт Єґорова від Кіровоградської ОДА, сертифікат від Олеся Довгого і… провокацію "свободівця" Попічка, то, безумовно, уся церемонія святкування виявилася грандіозним флешмобом…


Хто відстежував останню добу перед Днем Світловодська (і й кульмінацію цього Дня 4 червня), не міг не помітити надмірну його політизацію зі значним присмаком скандальності, що, власне, було чи не вперше в багатолітній історії цих самих святкувань.

…За добу до 4 червня на диспетчерський пункт Станції екстреної медичної допомоги несподівано завітав сам колишній Президент Грузії Саакашвілі разом зі звільненою (не без скандалу) колишньою керівницею цього закладу Іриною Щербиною, як тут же надійшов виклик із Озер — комусь там зле зробилося… Хоча про це читайте в іншому нашому репортажеві.

Тож, на 11-у годину Трійці, на яку цьогоріч припав День міста, на площі перед "білим домом" розпочалися урочистості, з цим Днем пов’язані. До привітань, окрім звичних міського та районного очільників Валентина Козярчука та Сергія Твердовського відповідно, першого заступника голови КОДА Сергія Коваленка, прес-секретаря нардепа Довгого Дмитра Оксененка тощо, долучилася ніхто інша, як народна депутатка Надія Савченко. Та пані Надія, попри очікування чогось такого, обмежилась загально-стандартними для таких випадків фразами.

День міста: Світловодськ наче магніт

День міста: Світловодськ наче магніт

Потім грянула масовка у вигляді того самого флешмобу, потім додалася мідь духового оркестру. І всі рушили ходою у Парк, де, як кульмінація народних гулянь, мав відбутися регіональний дитячий хореографічний фестиваль, який традиційно проводиться під егідою Олеся Довгого, — "Барви рідної землі" (і про це, також, читайте в іншому нашому репортажеві).

День міста: Світловодськ наче магніт

День міста: Світловодськ наче магніт

День міста: Світловодськ наче магніт

День міста: Світловодськ наче магніт

День міста: Світловодськ наче магніт

…З майже годину дійство у Зеленому театрі аж ніяк не розпочиналося — подейкували, що чекали на Савченко. Не дочекалися. Зате Саакашвілі, якого Козярчук, чомусь, кілька разів назвав Президентом Грузії, вповні відірвався… Якщо коротко, він пригрозив "посадити" усіх, хто нині жирує на тлі повального зубожіння простих українців. А ще запевнив світловодців, що він спрямує своє пабліситі (авторитет і відомість) у світових політичних колах (у цьому контексті градоначальник додав, що пан Міхо особисто і приязно знайомий з Дональдом Трампом) на те, щоб Світловодськ став ще кращим і багатшим, ніж він був за Совєтів.

День міста: Світловодськ наче магніт
Михайло Саакашвілі


Після чого (київський гість не відходив) Козярчук оголосив про створення у депутатському корпусі міста об’єднання "Рух нових сил", очолює який Саакашвілі та запросив вийти на сцену міськдепів, які й представлятимуть оцей Рух у Світловодську… Таким чином, фракція "УкрОПу" (Вадим Степанець, Надія Мальцева, Ярослав Чаричанський, Надія Нестеренко) і власне, сам Валентин Козярчук, які обиралися до МР від цієї політичної сили, до створення якої мав причетність широковідомий банкір Ігор Коломойський, перевтілилась у прибічників саакашвілівського Руху, тобто здали свої позиції і легко перебігли на бік політичного "опонента".

Ще до них додалися міськдепи Андрій Москаленко і Олег Долгий, які пройшли до МР за списком партії "Громадський рух "Народний контроль", але які ще на початку цієї каденції "побили горшки" (і відокремились) з двома іншими "нарконтролерами"Андрієм Маліцьким та Оксаною Гуцаленко. Варто припусти, що ще одна міськдепка, яка теж "побила горшки" зі своїми однофраційниками ("Самопоміч") і яка, відтак, сидить на сесіях зазвичай разом із Москаленком і Долгим, Ірина Гайчук, теж стане саакашвідівською рухівкою… А от, хто відверто здивував своїм виходом на сцену разом із переліченими вище, так це міськдеп від монолітної "свободівської" фракції Олександр Попічко*. Щоправда, він, вийшовши, одразу здимів, не дочекавшись, як інші, вітального рукостискання від Міхо.

День міста: Світловодськ наче магніт

Далі, після різних нагороджень (Почесний громадянин, відзнаки, подяки, грамоти тощо), Козярчук, нарешті, поступився на сцені місцем іншим… Так, перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко повідомив зокрема приємну подарункову звістку: з державного та обласного бюджетів виділено по десять мільйонів гривень, які будуть спрямовані на капітальний ремонт "вбитої" до неможливості вулиці Єґорова. Та й це ще не все: ремонтуватись вона буде не ризиковано-ненадійним асфальтуванням — її буде вимощено аеродромними плитами виробництва тутешнього "Об’єднання "Дніпроенергобудпром" — так, як це було зроблено на відтинку вулиці Бойка, де асфальт (до цього) щоразу змивався за першого ліпшого дощика. А зараз (з плитами) вже забули що то воно таке — асфальтування.

День міста: Світловодськ наче магніт
Сергій Коваленко


Достойно тримався і наступний промовець, прес-секретар нардепа Довгого Оксененко — адже ж полум’яний Саакашвілі пригрозив "посадкою" і його патронові… Скориставшись правом репліки, пан Дмитро щодо цієї погрози пригадав 2004 рік, коли тодішній кандидат на президентство Віктор Ющенко регулярно виголошував один із своїх лозунгів: "Бандитам — тюрми!"… Цьому лозунгові Оксененко протиставив життєве кредо Довгого — "За словом — діло!", конкретизувавши його (кредо) подарунком від нардепа до Дня міста у вигляді сертифіката на спорудження у Світловодську пам’ятника Воїнам-Героям АТО. Після чого врочисто під фанфари оголосив про відкриття "Барв рідної землі".

День міста: Світловодськ наче магніт
Дмитро Оксененко

День міста: Світловодськ наче магніт


* Коли вже дітки з усієї області нарешті "окупували" сцену Зеленого театру, ми не оминули "наїхати" на Попічка: мов, що то за метаморфоза з вами відбулася, маючи його перевтілення зі "свободівця" на саакашвілівського "рухівця"… Та, відповів пан Олександр, жодних метаморфоз і перевтілень з його боку не було. За його словами, і прислуговуючись молодіжним сленгом, це був стьоб з метою привернути увагу лідера цього Руху Саакашвілі:

"Це з мого боку була така собі провокація, яка, я переконаний досягла свого — адже ж опісля я таки поспілкувався особисто з паном Саакашвілі, де зосередив його увагу на тих особистостях, які претендують на очільництво у Світловодську його політичної сили. Бо ж деякі з них мають вдачу інтриганів і аферистів. На що мій візаві запевнив, що порушене мною питання він обов’язково прискіпливо розгляне. Для нього ж краще".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 347 комментарів | 0 публікацій
Мишико ото всюду погнали ссаными тряпками, осталось только колесить с гастролями по пыльным райцентрам и их окрестностям wink
 • Нравится
 • 19
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 1.10.2014 | 7 комментарів | 0 публікацій
Гарна стаття !
Хочу додати що вже традиційний фест "Барви рідної землі ",на який до нашого міста приїздять гості з усієї України цього року руками влади зробили занадто політизованим...
Савченко ,Саакашвілі...ми можемо по різному до них ставитись і це право кожного давати їм оцінку ,а от з приводу того які персони "перебігли,перефар
бувалися чи просто втікли " до "Руху Нових сил" у Світловодську...то "ВОНИ" ТУШКИ,ЗАПРОДАНЦІ та банальні ЗРАДНИКИ чи ПРИСТОСОВАНЦІ...тож мені просто смішно бо саме вони повним складом представляють команду Козярчука ВВ і результати їх "плідної" роботи бачимо по стану речей в місті.
Я пророкую що саме ця команда (в нашому місті )приречена на Політичні похорони уже на наступні вибори - не важливо якого рівня.
А щодо свята,то могли б хоч центральну вулицю вичистити від бруду та пилу,чи будемо чекати зими..,щоб одразу з під бардюру брати землю.
Соромно за вас,
Ваші дії наше місто в прірву затягують.
 • Нравится
 • 7
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 347 комментарів | 0 публікацій
Цитата: mal_it_sky
Я пророкую що саме ця команда (в нашому місті )приречена на Політичні похорони уже на наступні вибори

А тут и не надо быть пророком, с каждыми выборами - предыдущая каденция становится "папиредниками". Четверть века как!
 • Нравится
 • 11
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 20.04.2017 | 68 комментарів | 0 публікацій
Ну теперь заживем - сам Михей приехал! Теперь ждем кента Трампа в гости - пусть тоже на скорой покатается. Специально для него у нас еще зеленая буханка есть.
 • Нравится
 • 8


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top