Неділя, 20 серпня 2017
Віталій Асауленко Влада

«Штирлиц, а вас я попрошу… удалиться»

Власне, це був найцікавіший фрагмент сьогоднішньої понеділкової наради у мера
Як завжди, по понеділках, 29 травня у "білому домі" відбулася традиційна вранішня нарада керівників структурних підрозділів і служб міськвиконкому — задля координації зусиль на тиждень, що розпочався. І вперше за два останні тижні вона відбулася у кабінеті міського голови Валентина Козярчука і за його ж головування — бо ж останні два тижні градоначальник перебував спочатку у відпустці, потім хворів, відтак, оці два понеділка поспіль подібні "п’ятихвилинки" проходили за головування його першої заступниці Олени Балюк

Отож, розповів нам секретар міськради Юрій Сапянов, міськвиконкомівське начальство на означену, восьму, годину дружно посунуло до мерського кабінету. І спікер — з ними. Та забачив його, пан Валентин категорично запропонував панові Юрієві полишити кабінет — мовляв, тут збираються представники виконавчих органів влади, а ви, як відомо, представник влади представницької… Сапянов, хоч і представник влади представницької, все ж, за посадою, також, є членом міськвиконкому, тож, тут (на нараді) він далеко не зайва особа. До того ж, згідно законодавства, на час відсутності міського голови виконання його обов’язків покладається саме на секретаря міської ради. Тобто, ці два тижні питання забезпечення життєдіяльності Світловодська були покладені саме на спікерські плечі… Так і відповів Сапянов на проханнячко Козярчука звільнити його кабінет. Останній, почувши аргументацію першого, на своєму не наполягав і він (Сапянов) вмостився на стілець. Та так мовчки і просидів усю "п’ятихвилинку" — мер жодних запитань йому не задавав.

…Але ж панові Юрієві так хотілося розповісти мерові про те, як "життєдільянічало" місто за його відсутності. Зокрема — про поточні ремонти доріг, про останню сесію, на якій обранці зліквідували посаду заступника міського голови з гуманітарних питань, а разом із нею (посадою) — й члена козярчуківської команди Ірину Щербину, та про те, як міськрада в особі спікера виграла апеляцію у дніпровському Апеляційному суді проти міського голови.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top