Четвер, 13 грудня 2018
Блоги Віталій Асауленко

Антибраконьєрський рейд на Воронівку: відлуння Новина з фото

Антибраконьєрський рейд на Воронівку: відлуння
Добре, що за це діло взялося обласні керівництво і СБУ, зазначають чимало наших читачів, стурбованих катастрофічним скороченням в останні роки рибних запасів на водних просторах Світловодська й району. Але були і інші думки…

Саме з цих думок й розпочнемо… Так, така собі "Асоціація рибалок Світловодщини 2", коментуючи нашу публікацію від 7 травня, зазначає, що автор, виконуючи "заказуху", навіть на тому острові не був — написав те, що йому наказали. Було парочка й телефонних дзвінків подібного характеру. Що ж, посоромимо авторів цієї тези світлинами автора як на тому "рейдівському" катері, так і на острові безпосередньо (на тлі того будиночку з сонячними батареями). Що ці та подібні потуги можуть означати? А те, що як і цей рейд, так і подібні, у яких СБУ часто-густо ще й вогнепальну зброю та вибухівку знаходить у затриманих (не говорячи вже про тони риби і кілометри сіток), є свідченням того, обласні правоохоронці виходять на справжні "високі дахи" з їх протиправними інтересами. Між іншим, згадувана на початку "Асоціація рибалок Світловодщини 2" не значиться в жодному офіційному реєстрі — такий собі анонім, або по-сучасному — фейк.

Антибраконьєрський рейд на Воронівку: відлуння


…Та все ж переважаюча більшість наших читачів схвально оцінила те, що за порятунок запасів того, чим здавна славиться Світловодщина — риби, взялося обласне управління СБУ, а перебіг цьогорічного нересту, на розпорядження голови Кіровоградської ОДА, особисто курує його переший заступник Сергій Коваленко. Нарешті, сподіваються чесні громадяни, зажевріла надія на те, що риба (її чисельне поголів’я) заслужено стане однією з позитивних "візиток" нашого краю.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top