Неділя, 28 травня 2017
Афіша Світловодська

АФІША: Артисти Цирку КОБЗОВ виступлять у Світловодську! Новина з фото Новина з відео Афіша

АФІША: Артисти Цирку КОБЗОВ виступлять у Світловодську!
25-28 травня, парк ім.Шевченка!
Хто сказав, що люди не вміють літати? Відвідавши грандіозне шоу "Ангели цирку" ви повірите в неможливе.

Захоплююча подорож у світ, де мрії кожного збуваються. Де янголи, вірите ви в них чи ні, підставляють крило в складну хвилину.

"Ангели цирку" - це не просто захоплююча дух акробатика та ілюзія, оригінальні клоуни і жонглери. Це приголомшливий твір людської фантазії, що дозволяє зупинити час і зануритися в реальність.

Тільки 4 дні в місті!

Кожен номер шоу "Ангели цирку" як міні-спектакль. Зв’язані єдиною сюжетною лінією і неймовірною енергетикою музики, всі разом вони складають незабутнє циркове театралізоване дійство - дуже яскраве і динамічне!

Веселими жартами і трюками розбавить Шоу дует "Мультидом". Спеціально до Шоу "Ангели Цирку" замовлені унікальні костюми, оригінальна музика і світлове шоу! Продовжить шоу чудове видовище: єдина в Україні шестиметрова жирафа Джордан і дресировані тварини з різних куточків світу - змішана група тварин під керівництвом Івана Дефорджа (Франція, циркова династія "Darix Togni"). На манежі виступатимуть граціозні кокетки страуси Іветта, Лізетта і Мюзетта, а також кенгуру, верблюди, зебри і андалузькій кінь.

Приходьте завчасно, на території Цирку "КОБЗОВ" працюють виставки. У фойє Цирку дорослі і діти, разом з казковими героями, потраплять в чарівний світ чудес улюблених героїв мультфільмів, блокбастерів, динозаврів і супергероїв!

Рівень адреналіну у відвідувачів підвищиться з перших секунд - відразу ж після оголошення про те, що всі трюки артисти цирку виконують без страховки - на арені виступлять повітряні гімнасти. Станьте учасником грандіозної шоу-програми "Ангели Цирку" від наймасштабного цирку країни!

Дізнатися докладніше про артистів і тварин Шоу "Ангели Цирку" ви можете на сайті kobzov.ua або на наших сторінках в соціальних мережах:
https://vk.com/kobzovcircus
https://www.facebook.com/circus.kobzov

Встигніть побачити!

Тільки 4 дні в місті!

Шоу нового покоління "Ангели цирку".

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top