Четвер, 20 липня 2017
Здоров'я

Центр лазерної хірургії: унікальні методики лазерного лікування вже у Світловодську! Новина з фото Рекламний матеріал

Центр лазерної хірургії: унікальні методики лазерного лікування вже у Світловодську!
Шукаєте ефективний та надійний спосіб лікування за допомогою лазеру та вже навіть замислювалися над тим, аби їхати до обласних центрів чи столиці? Відтепер це не проблема, адже у Світловодському медично-діагностичному центрі "Ай Ер Ес" (вул.Героїв України, 108б) щосуботи проводитимуть прийом хірурги центру лазерного лікування клініки пластичної хірургії "Дмитрий-Мед" (м.Кременчук) Володимир Петченко та Дмитро Парахневич, чиї унікальні методики та досвід вже допомогли безлічі пацієнтів із різними станами та хворобами.
Отже, кожної суботи у "Ай Ер Ес":
 • консультація хірурга;
 • консультація судинного хірурга;
 • консультація проктолога;
 • консультація пластичного хірурга;
 • допплерографія вен н/к;
 • допплерографія артерій н/к;
 • видалення доброякісних утворень (атерома, ліпома, кондиломи і т.д.);
 • склеротерапия;
 • операція при врослому нігті з пластикою нігтьового ложа;
 • висічення рубців з накладенням атравматичної шва;

Увага! Прийом проводиться виключно за попереднім записом по телефонам:
067 520 20 81, 2 96 36.


"Дмитрий-Мед" — власний центр лазерного лікування клініки пластичної хірургії, аналогів якому немає не лише у Кременчуці, — у всій області.

Сьогодні в гостях у "Это здорово!" — два хірурги центру: Володимир Петченко та Дмитро Парахневич.

—Доброго дня, Володимире та Дмитре! Розкажіть про себе: чому ви обрали таку рідкісну та серйозну професію?

Володимир: Можна сказати, що я не обирав, а життя саме зробило цей вибір. Вже у 9-му класі я зрозумів, що хочу бути хірургом. Батьки спочатку не сприйняли це моє рішення, проте моя завзятість та цілеспрямованість врешті-решт переконала їх, та я поїхав навчатися до Вінниці. Я пропрацював у державній системі охорони здоров’я понад 15 років.

Дмитро: Насправді я обирав поміж трьох спеціальностей: стати лікарем, космонавтом або поліцейським :) Я обрав хірургію — і ні хвилини про це не шкодую. Працюю за спеціальністю вже понад сім років. За цей час ми з моїм колегою Володимиром здобули багато різних спеціалізацій хірургічного профілю, зокрема: судинна хірургія, проктологія, загальна хірургія, лазерна та ендоваскулярна хірургія тощо.

— Ваша професія охоплює безліч різних напрямів. Як виникла ідея про центр лазерної хірургії?

Дмитро: Останні сім років ми єдині в Полтавській області, хто застосовував лазерні операції при варикозній хворобі нижніх кінцівок та отримав результати, які можна порівняти з результатами західних колег. Порівняно із звичайними операціями, наші пацієнти мали незрівнянні косметичні результати, досить короткий період реабілітації та перебували у стаціонарі не більше доби, деякі навіть на третю добу виходили на роботу. Це і наштовхнуло нас на думку, що майбутнє за естетичною та малоінвазивною хірургією.

— Ваш центр немає аналогів в області. Що такого унікального є у Вашому закладі?

Володимир: Ми займаємося не лише косметичними процедурами, а безпосередньо лазерним лікуванням і робимо це на найсучасніших приладах, які добре зарекомендували себе за кордоном. У нас багато відповідного обладнання, призначеного для лікування різних хвороб. Цього обладнання немає в інших обласних клініках такого профілю.

— І скільки пацієнтів за цей час Ви прооперували?

Володимир: Пацієнтів, прооперованих за допомогою лазерних технологій, було близько 130 на рік. Але часу для розвитку цієї галузі хірургії катастрофічно бракувало, тому що було безліч хворих з ургентною (терміновою) патологією: венозні та артеріальні тромбози, важкі хворі з атеросклерозом судин та його ускладненнями.

— Тобто у вас досить великий досвід у лікуванні варикозу за допомогою лазерних технологій. А чим, окрім цієї патології, займається ваш центр?

Дмитро: Як ми вже казали, у нас є унікальне лазерне медичне обладнання, яке дозволяє з успіхом лікувати більшість хвороб не лише хірургічного профілю, а й хронічні терапевтичні захворювання.

Зокрема, у хірургічній практиці ми застосовуємо лазерне лікування врослого нігтя, новоутворень шкіри, гемангіом; дуже гарні результати отримали при лікуванні венозних сіток та телеангіоектазій. Також успішно лікуємо такі терапевтичні хвороби, як артрози і артрити, проблеми з хребтом — неврити, радикуліти, хвороби сечостатевої системи (цистити, уретрити, простатити, запальні захворювання), проктологічні захворювання (проктити, геморой, анальні тріщини).

— А є якась методика в лазерному лікуванні хвороб, яка вразила вас найбільше?

Володимир: Так. Це, мабуть, надвенне лазерне опромінювання крові. Ця процедура виконується для лікування безлічі станів і хвороб. Лікуються інтоксикації усіх видів, при яких організм людини "засмічується" шлаками: хронічні обмінні захворювання, цукровий діабет, запальні захворювання, зловживання алкоголем, фізичні перевантаження. Унікальність методики полягає в тому, що процедура відбувається без проколу будь якої судини, тобто лазерний випромінювач встановлюється на шкірі над судиною, тому такі маніпуляції абсолютно безболісні.

— Наскільки я розумію, лазерне лікування кардинально відрізняється від усіх попередніх методів лікування?

Дмитро: Так, воно має безліч переваг як у результатах, так і в процесі лікування. Це, мабуть, технології майбутнього.

— Повертаючись до такої хвороби, як варикоз, хотілося б дізнатися, чим метод лазерного лікування кращий за класичну операцію?

Володимир: На цей час метод ЕВЛК (ендовенозної лазерної коагуляції) є золотим стандартом лікування варикозної хвороби і протягом багатьох років успішно застосовується у всьому світі. Він має багато переваг. Насамперед це мінімальна травматизація навколишніх тканин. Також цю операцію можна виконати під місцевою анестезією, що виключає потребу перебування у стаціонарі. Після декількох годин по завершенню операції наші хворі вже можуть знаходитись у родинному колі. Також цей метод майже повністю виключає реабілітаційній період.

— Найчастіше молодих жінок турбує питання щодо венозних сіток нижніх кінцівок. Чи можна їм допомогти, застосовуючи лазерні технології?

Дмитро: Так, це можливо. Але насамперед хотів би зауважити, що наразі ми застосовуємо декілька видів лазерного випромінювання. Тому дана проблема легко вирішується. Ми широко застосовуємо метод черезшкірної лазерної коагуляції, при якому судинні сітки та так звані "зірочки" зникають під час процедур.

— Які початкові ознаки варикозної хвороби мають звернути на себе увагу людини та спонукати її відвідати судинного хірурга?

Володимир: Не секрет, що більшість наших людей звертається до лікаря тоді, "коли припече". Велика кількість займається самолікуванням, застосовують дуже сумнівні методи лікування, які часто можуть бути навіть небезпечними. Все це призводить до ускладнень варикозної хвороби: ліподерматосклерозу, трофічних виразок, тромбозів і навіть кровотечі. Не будемо загострювати вашу увагу на тому, що лікування хворих вже в такому стані набагато складніше, аніж на початкових стадіях хвороби. Тому при появі таких симптомів як важкість, швидка втомлюваність, набряки нижніх кінцівок, особливо у вечірній час, поява судинних сіток та зірочок та контурованих вен необхідно звернутися за консультацією до судинного хірурга.

— Які ще проблеми можливо вирішити за допомогою лазеру?

Дмитро: Дуже велику кількість проблем, пов’язаних із захворюваннями шкіри. Тут треба зауважити, що при проблемах шкіри ми використовуємо як терапевтичні лазери, так і хірургічні методи лікування. При утвореннях шкіри, таких як ангіоми, папіломи, бородавки, пігментні плями, кератоми та інші, ми успішно застосовуємо хірургічний лазер. Він дає дуже гарний лікувальний і косметичний ефект, пов'язаний із відсутністю розрізів.

А, на відміну від класичних (тобто шляхом розрізів) хірургічних методів та електрокоагуляції, лазерне випромінювання діє на глибше розташовані тканини, де знаходиться причина шкірних утворень, таких як папіломи, бородавки, невуси, кератоми та інші. Тобто, окрім естетичного, ми отримуємо й лікувально-профілактичний ефект.

— А що ці технології дають молодим активним людям?

Дмитро: Окрім лікування хвороб, безперечним позитивним моментом є косметичні лазерні процедури, такі як лазерний фейсліфтінг и лазерная біоревіталізація. Ці методики є безперечною альтернативою інвазійним методам косметології та хірургії.

— А що ж до сильної статі людства? Які сфери життя активних чоловіків полегшить лазерна терапія?

Володимир: Ми маємо досвід і в лікуванні спортивних травм та реабілітації. Усі проблеми, пов’язані із розтягненням зв’язок, переломами та перенавантаженнями вирішуються за допомогою лазерної терапії. Є навіть методика підвищення потенції, хоча фізично активним чоловікам це навряд чи знадобиться :)

— Є така думка, що люди, які шукають собі хірурга, швидше за все обирають столичних майстрів, вважаючи, що останні досвідченіші за своїх обласних та регіональних колег. Чи можете ви якось спростувати це твердження?

Володимир: Звичайно ж, ми стикалися з такою думкою та певними упередженнями. Насправді хірурга часто шукають методом сарафанного радіо, — до нас приходять друзі, рідні та знайомі наших попередніх пацієнтів, які на живому прикладі переконалися у високій якості послуг центру.

Ми завжди йдемо у ногу з часом та вивчаємо та запроваджуємо нові технології, не відстаючи у цьому питанні від колег із великих міст. Ще одним суттєвим плюсом є те, що ми ніколи не залишаємо пацієнтів. Клініки у великих містах часто працюють як конвеєр: зробили операцію або процедуру — та й усе. Ми спостерігаємо та слідкуємо за станом здоров’я наших клієнтів не лише під час процедури, а й після її завершення. Тому краще за нас кажуть наші справи та щасливі посмішки людей, яким нам вдалося допомогти.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге
 • Вова Корд 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Вова Корд-фото
  Разочарую - не продали и не пропили.
  Примус отозвали в славный город Кропивницкий, бо им там, видите ли, не хватает.
  А жипер хорош... Особенно тем, что по паспорту кушает 2 литра на сотню и от розетки заряжается
 • amigo 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  amigo-фото
  а граждане полицаи не проинформировали куда делся предыдущий подарок по киотскому протоколу, а именно гибридный приус?
 • Bzik 14 липня 2017
  Політичний тиск і юридична безграмотність 1
  Bzik-фото
  ))) Не палитесь нисколько...
 • Засранетц 12 липня 2017
  Состава преступления в деле Олеся Довгого нет - эксперт 1
  Засранетц-фото
  Вчерашнее представление в Раде - это цирк для нищих wink Из шести персонажей, сняли неприкосновенность и разрешили возбуждать дело, только на одного, где дело заведомо бесперспективное. Короче, "боротьба с коррупцией" так и осталась одноногой лошадкой (и то хромой). Ну и предъява САП Юре-прокурору за неуплату налогов - как выход на бис всех клоунов сразу! Занавес! Тиллерсон и Солтенгберг уехали, цирк на этом и закончился wink Хотя, возможны всплески тухлого креатива во время проведения саммита Украина-ЕС, который начнется послезавтра. И то, сомнительно, ибо мероприятие чисто протокольное.
 • Вова Корд 12 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Вова Корд-фото
  Эээ!.. Погодите! Не надо ничего делать - это ж готовые декорации к фильму про постапокалипсис. Нужно просто позвонить Спилбергу, он приедет, снимет кино, а на вырученные от этого деньги хватит эту рухлядь снести и с нуля всё построить :)
 • Zelik 10 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Zelik-фото
  А как же продавать гор. администрацию, там же не пойми кто теперь владелец

Top