Вівторок, 21 листопада 2017
Культура Релігія

Фестиваль православної культури відбувся в Олександріїї

Фестиваль православної культури відбувся в Олександріїї

1 травня 2017 року з благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в Олександрії відбулася визначна подія – Фестиваль православної культури.
У святі, що проходило на Соборній Площі міста, взяли участь колективи з усіх куточків єпархії. Заявки продовжували надходити навіть за 20 хвилин до початку заходу. Всього було виконано 26 творів, котрі, мов хвилі, викликали коливання емоцій глядачів від радості Христового Воскресіння та почуття гордості за свою Батьківщину до щасливої любові та туги за мамою, від щастя до сліз.

Головна мета Фестивалю - ближче познайомити всіх охочих з православ'ям вдалася у повному обсязі, адже ми показали, що наша віра, Церква, не живе осторонь свого народу, - так само плаче і радіє разом з ним. Урочистий настрій та слова вдячності слухачів запевнили нас, що діалог з людьми у такому форматі теж є важливим і необхідним, бо він є наглядовим у розумінні нашої єдності, нашої любові, нашого життя.

Світловодський округ представляли: Оксана Крищук з авторською піснею “Рання молитва”, Народний аматорський вокальний ансамбль “Голубка” (керівник Василь Кузьменко) та чоловічий вокальний ансабль “Явір” (керівник Надія Кузьменко). Для всіх охочих було відкрито виставку творчості та старожитностей. Родзинкою, що зібрала чимало учасників, став майстер-клас з живопису Григорія Середенка.

Ведучими фестивалю були протоієрей Віталій Коваленко та Ксенія Пісаревських, а допомагала їм у проведенні заходу Лариса Самойленко.

Фестиваль православної культури відбувся в Олександріїї
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top