Понеділок, 26 червня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Відео Влада

Де був Козярчук з понеділка по четвер Новина з фото Новина з відео

Де був Козярчук з понеділка по четвер
Міняємо ментальність, стаємо енергонезалежними. І — в космос!
На 15 годину Страсної п’ятниці, 14 квітня, міський голова Валентин Козярчук провів прес-конференцію, на якій відзвітував, де він перебував 10-13 квітня. А перебував він ці дні у Києві, де взяв участь у міжнародній конференції під промовистою назвою — "Україна на шляху до енергонезалежності".

І як підтвердження тому — стос буклетів з популяризацією того, який шлях вже пройшли колишні "в’язні" соціалістичного табору (Польща, Угорщина, країни Балтії тощо) — не говорячи вже про країни на захід від них — і на який шлях лиш зараз ступає Україна, яка до останнього вірила, що Московія — братня їй країна…

І дійсно, розпочав пан Валентин, отверезвілі від цієї ілюзії українці, сьогодні наче навіжені надолужують втрачене: за висновками міжнародних експертів, наша країна наразі посідає перші щаблі за темпами впровадження енергозберігаючих технологій, на 30% скоротивши імпорт московітського газу. Активно, за рахунок державних Програм, європейських та американських ґрантів, впроваджується перехід на альтернативні джерела енергії. І мер щиро прагне долучити до цього поступу і наш Світловодськ. Тому невипадково обабіч нього на пресовій конференції сиділи його заступник з комунальних питань Дмитро Дмитришин та член виконкому, підприємець Олександр Агапов.

Перший, за словами мера, на перший час (допоки не буде утворено відповідну штатну одиницю) займатиметься даними питаннями. А другий вже має певні ідеї і напрацювання… Наші будинки, тепломережі, побудовані ще у середині минулого століття, через свою неефективність, споживають силу-силенну газу для опалення. Ми попросту обігріваємо повітря надворі, резюмував градоначальник. Щоби позбутися цієї ганьби, і український уряд, і цивілізований світ протягують нам руку допомоги. Для початку — треба утеплювати будинки. Задля цього вже розроблені покрокові механізми, реалізація яких на 70 і більше відсотків покривається за рахунок як державних Програм, так і іноземних ґрантів. Звісно, зауважив Козярчук, кожній квартирі на таке навряд чи варто розраховувати, а от коли багатоквартирний будинок набуває статусу ОСББ, відшкодування витрат на встановлення енергозберігаючого обладнання, лічильників тощо сягає трьох тисяч єврів.

Агапов доповнив голову конкретним прикладом… Не так давно київська фірма "ЕСКО Україна", на його запрошення зробила подарунок Музичній школі до її 60-річчя — безкоштовно провела її енерго-аудит та розрахувала кошторис робіт, завдяки яким енерговитрати цієї альма-матер могли би бути зменшено майже вполовину. Отже, все це — утеплення зовні і всередині, енергозберігаючі вікна, тепло-лічильник тощо — обійдеться у 2,2 мільйона гривень. Але, заспокоїв пан Олександр, не слід, почувши цю цифру, хапатися за голову — замовникові, знов таки за рахунок сторонньої допомоги, все це обійдеться у 10% від названої суми, тобто, у 200 тисяч гривень.

…Головне, маючи бажання, розпочати, продовжив Козярчук, і ми покроково рухатимемось уперед. Світ не стоїть на місці — он уже всесвітньовідома компанія "Тесла" запустила у космос ракету, яка повернулася на те місце, звідки відлетіла. Нам про таке мріяти поки що не доводиться. Але давайте розпочинати, тим більше, що цивілізований світ нам готовий допомогти, підсумував голова, закінчивши афоризмом, що почув від китайського посла:

"Починайте врешті вкручувати лампочки, струм ми подамо".


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 293 комментарів | 0 публікацій
Незамедлительно вспомнилась пламенная речь Остапа Бендера в Васюках, во всемирно уже известном клубе Четырех коней! Там тоже, в конце речи, про космос было wink
 • Не нравится
 • +28
 • Нравится
 • distalo Користувач offline

 • 18 квітня 2017 10:31
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.10.2015 | 14 комментарів | 0 публікацій
Переглянувши усі сайти, причетні до названої теми, інформації про міжнародну конференцію не знайшов. Як пішов мер у п'ятницю 7 квітня відпочивати, так і повернувся у наступну, 14 -го. Та й нема з чим йому на таку конференцію їхати. Ділитися досвідом? Немає досвіду. Запозичувати досвід? Так він все про цю тему знає і впевнено розповідає вже півтора року про досвід Польщі і країн Балтії. Добре відпочив, отримає зарплату і премію, доплату за інтенсивність праці тощо. Ще й за допомогою деяких журналістів, Агапова з Дмитришиним "відзвітував" перед громадою, яка його обрала (нагадую, 7% голосів).
 • Не нравится
 • +12
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 28.11.2013 | 20 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Засранетц
Незамедлительно вспомнилась пламенная речь Остапа Бендера в Васюках, во всемирно уже известном клубе Четырех коней! Там тоже, в конце речи, про космос было wink

Так ты такой умный пойди другую речь толкни.
 • Не нравится
 • -11
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 8.02.2017 | 5 комментарів | 0 публікацій
Энергосбережение это конечно здорово!! Однако хотелось бы что нибудь услышать по ремонту дорог и междворовых проездов,по Ленину,которого украли и не нашли,и дело в суде засохло наверно! А также как то растворилось в прошлом дело Гитлера,который стал Крымом , ну и наконец дело про миллион триста тысяч грн!!!!
 • Не нравится
 • +14
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))
 • editor 12 червня 2017
  «Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії 1
  editor-фото
  Готуємося до чергової сесії? Каменюка у двері, побиті вікна, попередження про долю малої дитини у разі чого - таке вже було. Перцем в очі - вперше. Але найманець не впорався із завданням, мабуть, тремтіли руки і боліли ноги (ймовірно, "ломка"). Чи буде дубль №2?

Top