Субота, 19 серпня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Влада

На Великдень — до церкви і на «Гробки» — на кладовище? Та, без проблем!

На Великдень — до церкви і на «Гробки» — на кладовище? Та, без проблем!
А от 24-й маршрут продовжує лихоманити.
Виконкомівська комісія, яка курує у Світловодську пасажирські перевезення, зібралась 14 квітня у кабінеті голови цієї комісії, першого заступника міського голови Олени Балюк аби обговорити грядущі Пасхальні свята і Поминальні дні у проекції на ці самі перевезення…

Отже кожний віруючий християнин може розраховувати на те, що протягом ночі з суботи на неділю він може дістатися до будь-якої тутешньої православної церкви — це пообіцяли забезпечити керівники ВАТ "Світловодське АТП №13507" і ТОВ "Світ-Автолеґіон" Юрій Богдан і Володимир Сєрґєєв відповідно. Більш того, як запевнив присутній на засіданні начальник КП "Комбінат комунальних послуг" Олександр Плахотний, Великодньої ночі місто буде забезпечене вуличним освітленням, звісно, там, де і зараз вмикаються ліхтарні лампочки. А за тиждень — на Поминальні дні — 9-й маршрут, функціонування якого забезпечує ТОВ "Велес Ікс" (директор Віктор Кучера), буде доповнено додатковою кількістю маршруток, що забезпечить інтенсивність їхнього руху аж до… Втім, графік руху в ці дні завсідники обіцяли оприлюднити у ЗМІ.

А от з маршрутом №24, який обслуговує ФОП Макаров засідання вступило у свою бурхливу фазу… Перевізник Віктор Макаров на подібному засіданні 27 березня нагадав, що ось-ось спливає 30 днів з часу (від 13 березня), як він звернувся із заявою до "білого дому" про розривання договору на перевезення пасажирів на названому маршруті, що надає, за його словами, йому повне право припинити перевезення. Причина, як було сказано у заяві: перевізникові вже несила трощити свій транспорт на вкрай "убитих" тутешніх дорогах — з восьми його одиниць, "потрощилося" чотири…

Тоді, 27 березня, обіцянкою заступника міського голови з питань ЖКГ Дмитра Дмитришина наступного ж дня засипати страшнючі ями в одному з табурищанських провулків, якими їздять "макарівські" маршрутки, бодай, будівельним сміттям, пана Віктора вдалося умовити "протриматися" до 7 квітня. А ось вже 14 квітня, але обіцянка головного комунальника так досі і не виконана, заявив Макаров, даючи зрозуміти, що вже з наступного дня він має всі підстави розірвати договір в односторонньому порядку…

Важко сказати, чи вплинули на пана Віктора аргументи начальника управління економіки Марії Дмитренко про те, що у нього є ціла низка грубих порушень цього самого договору, які давали всі підстави на одностороннє його розірвання — але вже з боку виконкому, чи, може вплинула готовність АТП №13507 та "Світ-Автолеґіону" підстрахувати рух на цьому маршруті, у разі чого… Але рішучість "ФОП Макаров" помітно спала.

А на останок (і як найближча перспектива) віце-мер згадала про напівзабутий маршрут №14, який проходив впритул до Пенсійного Фонду, поліклініки на Павлова,16, спорткомплексу… Сей маршрут вона назвала соціальним, даючи зрозуміти перевізникам, що і для них, і для містян його було би цілком доречно відродити на найближчому конкурсі. І Богдан з Сєрґєєвим, погоджуючись, захитали головами.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 20.04.2017 | 1 комментар | 0 публікацій
Дай Бог
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем
 • Юлія Тодосієнко 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Юлія Тодосієнко-фото
  Прикро, що очільник міста, який має дбати про всю громаду, так образливо говорить про освітян . І хоча він називає "раковою пухлиною" управління освіти, але ж і там працюють педагоги-методисти, люди з великим досвідом роботи, які не тільки керують, а й допомагають вчителям бути в курсі всіх інновацій. І якщо освіта міста має позитивний результат в роботі, то , мабуть, керівництво на своєму місці.

Top