Четвер, 20 липня 2017
Кримінал Надзвичайні пригоди

Буремне життя рибоохорони акваторії Кременчуцького водосховища Новина з фото

Буремне життя рибоохорони акваторії Кременчуцького водосховища
В ніч з 29 на 30 березня на акваторії Кременчуцького водосховища біля Світловодська рибоохорона відпрацьовувала браконьєрів. Працівниками державного агентства рибного господарства України на станції човнів у Світловодську було затримано двоє зловмисників. Два човни "Крим" з моторами і сітками рибоохороною були затримані на березі Ревівської станції човнів.
О 21:40 на береговій лінії Кременчуцького водосховища, в районі човнової станції м. Світловодськ Кіровоградської області, було затримано громадянина, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів з човна марки "Крим" за допомогою рибальської сітки. Під час огляду було виявлено свіжу рибу загальною вагою 31 кг (щука — 1 шт., судак — 2 шт., плітка — 237 шт., карась — 1 шт.). Сума збитків, завданих рибному господарству України внаслідок порушення природоохоронного законодавства, склала 21522 грн. Було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КупАП.

Буремне життя рибоохорони акваторії Кременчуцького водосховища

О 22:05, на тому ж місці було затримано двох громадян, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів з човна марки "Крим" за допомогою двох рибальських сіток. Під час огляду було виявлено свіжу рибу загальною вагою 25 кг (лящ — 19 шт., карась — 1 шт, судак — 1 шт., плітка — 1 шт.). Сума збитків, завданих рибному господарству України внаслідок порушення природоохоронного законодавства, склала 3842 грн. Було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КупАП.

Буремне життя рибоохорони акваторії Кременчуцького водосховища

За даними фактами працівниками поліції також були складені відповідні матеріали.

На виклик рибоохорони приїхали і працівники поліції. За актами обох служб — поліції і робітників агентства рибного господарства — були складені відповідні акти та переписана вилучена риба.

Буремне життя рибоохорони акваторії Кременчуцького водосховища

Наш кореспондент і цивільний співробітник рибної інспекції під час операції виступили в ролі понятих. Під час складання акту поліцією, один із зловмисників повідомив, що придбав рибу у с.Нагірне, а інший, що риба не його і що навіть плав засіб на якому він пристав до берега з рибою йому не належить. Тобто риба лежала в човні, на якому він вирішив прогулятись водосховищем.

Під час проведення заходів по оформленню документів на території станції буяли пристрасті. Декілька нетверезих (як нам здалося) друзів затриманих намагалися тиснути на правоохоронців. Аргументи висувались від нецензурних до: "Що я не можу на своїй землі на кусок хліба риби зловити?". Саме цікаве правоохоронців і інспекторів чекало попереду.

Громадянин В., перебуваючи (як нам здалося) напідпитку, після грубої лайки повідомив нам, що нікого не випустить, і ані човнів, ані риби не віддасть. З ненормативним “фольклором” він сів у нетверезому стані за руль автомобіля "Волга" і перегородив ним єдиний виїзд зі станції човнів. Після нашого звернення до присутніх поліцейських за адекватною реакцію на такі дії, які перешкоджали виконанню букви закону, поліцейські намагались домовитись з п’яним паном, щоб він прибрав машину. Як виявилось "вельмишановний" пан В., в минулому займав високу посаду у м. Світловодськ. Цей факт, на його думку, надав йому право "слати всіх під три чорти" і погрожувати розправою, телефонними дзвінками губернатору, начальникові світловодської поліції і таке інше.

Буремне життя рибоохорони акваторії Кременчуцького водосховища

Після невдалих спроб поліції звільнити виїзд, наш кореспондент звернувся за телефоном 102 з заявою про перешкоджання журналістській діяльності. Лише після заяви на 102 з міста до поліцейських приїхала підмога. Шестеро поліцейських не затримали громадянина, а вирішили зсунути авто з шляху. Що і було зроблено.

Проблему було усунуто, але залишились запитання до правоохоронних органів. Чи саме так мають вирішуватись питання для збереження законності? Бо і школяру зрозуміло, що пан В. здійснював протиправні дії по відношенню до працівників рибоохорони і журналіста. Чому тоді правопорушник не був затриманий? Відповідна заява журналістом була зроблена, номер вхідного звернення 2580 на номер 102 і результат лише буксування автомобілю і лайка колишнього посадовця, з погрозами засудити усіх за угон автомобіля. Чи колишній досвід роботи на високій посаді у минулому дає виключне право вчиняти протиправні дії по відношенню до будь-кого? Ці питання залишаються без відповіді. В народі вони звуться "бєзпрєдєлом", а як назвати це по іншому і думати нема бажання.

Тож якщо таким чином захищаються права держслужбовців і журналістів, то чого чекати громадянам які просто попались би на шляху, у такого собі пана В.?

Питання риторичне, розмірковуйте.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге
 • Вова Корд 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Вова Корд-фото
  Разочарую - не продали и не пропили.
  Примус отозвали в славный город Кропивницкий, бо им там, видите ли, не хватает.
  А жипер хорош... Особенно тем, что по паспорту кушает 2 литра на сотню и от розетки заряжается
 • amigo 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  amigo-фото
  а граждане полицаи не проинформировали куда делся предыдущий подарок по киотскому протоколу, а именно гибридный приус?
 • Bzik 14 липня 2017
  Політичний тиск і юридична безграмотність 1
  Bzik-фото
  ))) Не палитесь нисколько...
 • Засранетц 12 липня 2017
  Состава преступления в деле Олеся Довгого нет - эксперт 1
  Засранетц-фото
  Вчерашнее представление в Раде - это цирк для нищих wink Из шести персонажей, сняли неприкосновенность и разрешили возбуждать дело, только на одного, где дело заведомо бесперспективное. Короче, "боротьба с коррупцией" так и осталась одноногой лошадкой (и то хромой). Ну и предъява САП Юре-прокурору за неуплату налогов - как выход на бис всех клоунов сразу! Занавес! Тиллерсон и Солтенгберг уехали, цирк на этом и закончился wink Хотя, возможны всплески тухлого креатива во время проведения саммита Украина-ЕС, который начнется послезавтра. И то, сомнительно, ибо мероприятие чисто протокольное.
 • Вова Корд 12 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Вова Корд-фото
  Эээ!.. Погодите! Не надо ничего делать - это ж готовые декорации к фильму про постапокалипсис. Нужно просто позвонить Спилбергу, он приедет, снимет кино, а на вырученные от этого деньги хватит эту рухлядь снести и с нуля всё построить :)
 • Zelik 10 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Zelik-фото
  А как же продавать гор. администрацию, там же не пойми кто теперь владелец

Top