Четвер, 20 липня 2017
Здоров'я

Щодо надання вторинної меддопомоги населенню смт.Власівка Новина з фото

Щодо надання вторинної меддопомоги населенню смт.Власівка
Відповідь на публікацію депутатів Світловодської міської ради "Поверніть мешканцям Власівки повноцінну медичну амбулаторію!" в газеті "Світловодськ вечірній" від 30.03.2017 року №13 та на сайті Інтернет-видання "Світловодськ".
З 2015 року після реорганізації КЗ "Лікарська амбулаторія" Світловодська ЦРЛ забезпечує надання мешканцям смт.Власівка вторинної медичної допомоги, в тому числі проведення діагностичних обстежень та досліджень населення.

Клінічна лабораторія при Власівській амбулаторії №6 забезпечена в достатній кількості необхідним лабораторним обладнанням та витратними матеріалами для проведення лабораторних досліджень. Всі аналізи, а саме: загальний аналіз крові, аналіз крові на глюкозу, загальний аналіз сечі, проводяться мешканцям смт.Власівка безкоштовно за рахунок бюджетних коштів Світловодської ЦРЛ. Протягом тривалого періоду медичні працівники Власівської амбулаторії працювали без проходження курсів спеціалізації з клінічної лабораторної діагностики, тому у 2017 році згідно графіка клінічний лаборант була направлена на відповідні 2-х місячні курси. На цей період забезпечити повноцінну роботу лабораторії не було можливості. Крім того, до реформування Лікарської амбулаторії в лабораторії на смт. Власівка працювали 2 клінічні лаборанти, але в ході реорганізації, яку проводила адміністрація КЗ "ЦПМСД м.Світловодськ", Світловодській ЦРЛ була передана лише одна посада лаборанта, не враховуючи ні велику кількість аналізів, які проводились в лабораторії, ні те, хто буде заміняти лаборанта на період відпустки, курсів та інше.

Рентген-лаборант Власівського рентгенкабінету знаходиться в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. З грудня 2016 року на час декретної відпустки прийнятий новий рентген-лаборант, але для роботи на рентгенапаратурі потрібно пройти курси спеціалізації та мати спеціальний допуск. Тому з 06 березня 2017 року рентген-лаборант проходить курсову підготовку , а пацієнтів тимчасово щовівторка та щочетверга приймають у Власівській амбулаторії, а в решту днів – в Світловодській ЦРЛ.

Медична допомога мешканцям смт.Власівка надається Світловодською ЦРЛ в повному обсязі згідно розподілу штатних одициць між КЗ "ЦПМСД м.Світловодськ" та ЦРЛ, а незручності в медичному обслуговуванні пов’язані з тимчасовою відсутністю спеціалістів.

Лідія Омельченко,
в.о. головного лікаря Світловодської ЦРЛ
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге
 • Вова Корд 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Вова Корд-фото
  Разочарую - не продали и не пропили.
  Примус отозвали в славный город Кропивницкий, бо им там, видите ли, не хватает.
  А жипер хорош... Особенно тем, что по паспорту кушает 2 литра на сотню и от розетки заряжается
 • amigo 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  amigo-фото
  а граждане полицаи не проинформировали куда делся предыдущий подарок по киотскому протоколу, а именно гибридный приус?
 • Bzik 14 липня 2017
  Політичний тиск і юридична безграмотність 1
  Bzik-фото
  ))) Не палитесь нисколько...
 • Засранетц 12 липня 2017
  Состава преступления в деле Олеся Довгого нет - эксперт 1
  Засранетц-фото
  Вчерашнее представление в Раде - это цирк для нищих wink Из шести персонажей, сняли неприкосновенность и разрешили возбуждать дело, только на одного, где дело заведомо бесперспективное. Короче, "боротьба с коррупцией" так и осталась одноногой лошадкой (и то хромой). Ну и предъява САП Юре-прокурору за неуплату налогов - как выход на бис всех клоунов сразу! Занавес! Тиллерсон и Солтенгберг уехали, цирк на этом и закончился wink Хотя, возможны всплески тухлого креатива во время проведения саммита Украина-ЕС, который начнется послезавтра. И то, сомнительно, ибо мероприятие чисто протокольное.
 • Вова Корд 12 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Вова Корд-фото
  Эээ!.. Погодите! Не надо ничего делать - это ж готовые декорации к фильму про постапокалипсис. Нужно просто позвонить Спилбергу, он приедет, снимет кино, а на вырученные от этого деньги хватит эту рухлядь снести и с нуля всё построить :)
 • Zelik 10 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Zelik-фото
  А как же продавать гор. администрацию, там же не пойми кто теперь владелец

Top