Неділя, 28 травня 2017
Корисна інформація

Маєте бажання укласти шлюб за добу – вам до обласної філармонії чи художнього музею

Маєте бажання укласти шлюб за добу – вам до обласної філармонії чи художнього музею

13 липня 2016 року було прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України №502 "Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу". Як показала практика, громадяни сприйняли вищевказаний пілотний проект позитивно, ним скористалися 5630 пар, що свідчить про неабияку її популярність та значний попит.
На сьогоднішній день "Шлюб за добу" уже функціонує у 37 різних містах України, а відповідно розпорядження № 192-р від 22 березня 2017 року "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502 "Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу" реалізацію даного проекту розповсюджено також на місто Кропивницький.

Так, 30 березня 2017 року у м. Кропивницький стартував пілотний проект "Шлюб за добу". Наказом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області від 27.03.2017 року № 53/07 визначено, що Кропивницький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану є відділом, який приймає участь у реалізації Пілотного проекту.

Організаторами проведення державної реєстрації шлюбу є Кіровоградська обласна філармонія та Кіровоградський обласний художній музей, які подали на адресу Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області клопотання про спроможність надання послуг із організації проведення державної реєстрації шлюбу.

Наречені тепер мають змогу офіційно зареєструвати стосунки за добу в Кіровоградському обласному художньому музеї та Кіровоградській обласній філармонії. Вартість послуги буде залежати від суми, витраченої вищезазначеними суб’єктами господарювання на організацію святкової атмосфери. Окрім цього, закоханим доведеться сплатити за урочистий обряд державної реєстрації шлюбу. Незважаючи на витрати, наречені можуть бути впевненими в тому, що один із найромантичніших днів у їх житті пройде на найвищому рівні навіть у тому випадку, якщо у них виникне непереборне бажання зареєструвати шлюб спонтанно і в максимально короткі терміни.

31 березня 2017 року у рамках проекту "Шлюб за добу" в місті Кропивницькому відбулося одруження одночасно двох пар. Першими перевагами нового сервісу вирішили скористатися брат і сестра, які виявили бажання в один день офіційно зареєструвати шлюби зі своїми другими половинками.

Всі бажаючи та зацікавлені можуть отримати більш детальну інформацію на сайті Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, у Кропивницькому чи Світловодському міських відділах державної реєстрації актів цивільного стану або безпосередньо у організаторів проведення державної реєстрації.

Адреси організаторів:

• Кіровоградська обласна філармонія (вул. Кавалерійська, 8, м. Кропивницький);
• Кіровоградський обласний художній музей (вул. Велика Перспективна, 60, м. Кропивницький).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top