Неділя, 20 серпня 2017
Віталій Асауленко Влада

Позачергова на Благовіщеня: як благу звістку сприйняли обранці держбюджетні субвенції

А ще міськдепи зробили спробу стримати природного монополіста. А от на "молочному" питанні розсмокталися…
Відкриваючи 7 квітня засідання позачергової, 35-ї, сесії міськради міський голова Валентин Козярчук насамперед привітав земляків зі святом Благої Звістки, додавши, що вже у залі зібрались 19 міськдепів, тож можна врубати гімн – кворум є (мінімум – 18). Потім (після гімну) підтягся ще один – 20…

Причиною скликання даного засідання, пояснив градоначальник, стала цільова субвенція із держбюджету. Точніше, дві: на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 684,5 тис. грн., і на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами – 171,2 тис. грн.

І щойно обранці зібралися проголосувати за порядок денний "в цілому", як "батьківщинець" Сергій Філоненко вніс пропозицію розширити сей порядок Зверненням МР до Президента України щодо рішення НКРЕ про стягнення щомісячної абонплати зі споживачів за підключення до газових мереж і плюс три питання "Про надання згоди на розроблення технічної документації землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі в оренду", маючи на увазі територію колишнього маслосиркомбінату, який не так давно став молокозаводом. З цих питань, пояснив пан Сергій, вже прийняті рішення, але через різні технічні помилки, ними не можна скористатися. А це негативно, за його словами, позначається на повноцінній господарській діяльності цього підприємства. Врешті і ці питання увійшли до порядку денного.

Суть основного (субвенційного) питання розкрила начальниця фінуправління Наталія Яременко… Отже, названі вище 171,2 тис. грн. є зарплата викладачам, які навчають дітей з особливими освітніми потребами, а саме – діток, які позбавлені можливості чітко бачити, чути, говорити та з відхиленнями психічного та фізичного розвитку. Така субвенція, зазначила пані Наталія, надається Світловодську вперше… І друга сума (684,5 тис. грн.) – на повне або часткове відшкодування вартості ліків під час амбулаторного лікування осіб з хворобами серцево-судинної системи, цукрового діабету, бронхіальної астми. Іншими словами, тутешнім аптекам, незалежно від їхньої форми власності, компенсуватиметься вартість ліків, відпущених даним категоріям хворих. І обранці аж ніяк не могли не підтримати такі благі державні наміри.

Однофракційник Філоненка Олександр Плахотній зачитав текст другого питання порядку денного – звернення до Гаранта щодо скасування цинічного здирництва із споживачів за газову трубу, що веде до цих самих споживачів. Тим більше, додав Козярчук, як пан Олександр закінчив читання, ці труби є народним надбанням, а значна частина населення "тягла" ці самі труби до свого житла власним коштом. Ось чому, додав пан Валентин, у Чернівцях тамтешня міськрада створила прецедент, гідний наслідування – вона взяла і повернула всі газові мережі, віддані у 1991 році у власність тамтешнього Облгазу, у власність територіальної громади. Тому, зазначив пан Валентин, він ініціюватиме і у Світловодську вивчити таку ініціативу з можливістю її застосування. І обранці підтримали зачитане звернення Плахотнього "в цілому".

А от Філоненку, який озвучував питання щодо меж земельної ділянки для молокозаводу, знімаючи цим самим напругу у повноцінній господарській його діяльності, довелося тривалий час стояти на трибуні. Скасували два рішення по молокозаводу і внесли зміни до попередніх, а у третьому записали першим пунктом: "вважати таким, що втратило чинність". Проголосували за всі три рішення, а потім вирішили, що треба й у двох попередніх так само написати, повернувшись до їх розгляду. Але не вийшло – поки Філоненко зачитував проект, узгоджуючи його із "молокозаводським" юристом, двоє (чи троє) міськдепів попросту здиміли з сесії, прирікши її на відсутність кворуму. Тож всі три рішення прийнято, – підбив підсумок доповідач.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top