Середа, 23 серпня 2017
Культура

Михайло Кобилкін — володар гран-прі Міжнародного конкурсу Новина з фото

Михайло Кобилкін —  володар гран-прі Міжнародного конкурсу
18 березня у місті Хмельницький відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс "STAR DREAM", організований продюсерським центром "Oma music star", за підтримки Творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України та Хмельницької обласної державної філармонії, у приміщенні якої і проходили змагання талантів у дев’яти різних номінаціях.
Гучно пролунали на цьому Міжнародному конкурсі і таланти з Кіровоградщини. Так, юний співак Михайло Кобилкін зі Світловодська отримав найвищу нагороду конкурсу — гран-прі у номінації "Вокальне мистецтво" в середній дитячій віковій категорії.

До речі, до складу конкурсного журі, яке оцінювало конкурсантів, увійшли: генеральний директор Хмельницької обласної державної філармонії Олександр Драган, заслужений діяч естрадного мистецтва України, генеральний директор фестивалю-конкурсу "STAR DREAM" Оксана Мазур та співак, хореограф і телеведучий Дмитро Коляденко. За їх підписами і привіз Михайло Кобилкін почесний диплом до Світловодська.

В інтерв’ю "Віснику Кіровоградщини" співак зізнався, що запорукою його успіху стала тривала і невтомна праця, адже Михайло займається вокалом у провідних вокалістів Олександрії і Полтави — Романа Мирного (Олександрійське училище культури) та Євгенія Присяжнюка (продюсерський центр "GOLDEN SOUND"), причому його заняття тривають від двох до чотирьох годин:

"Я не очікував такої високої нагороди, адже на конкурсі було дуже багато сильних учасників. Але, готуючись до конкурсу, я працював, працював і ще раз працював".


Не менш важливим, на думку Михайла, є і правильний підбір репертуару, який має добре розкривати тембр співака. До речі, на конкурсі в Хмельницькому Михайло виконав пісню легендарного гурту "Scorpions""Still Loving You".

Михайло Кобилкін —  володар гран-прі Міжнародного конкурсу
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top