Вівторок, 23 травня 2017
Люди Здоров'я

Лідія Мірзаханова: «Я люблю допомагати людям!» Новина з фото

Лідія Мірзаханова: «Я люблю допомагати людям!»
Третьої неділі березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Напередодні свята, до редакції "Вісника Кіровоградщини" завітала наша постійна читачка — Любов Володимирівна Кузнєцова, аби розповісти про майстра педикюру, у якої вона обслуговується вже понад 15 років — професійного подолога Лідію Миколаївну Мірзаханову (на фото).
"Це такий гарний спеціаліст, якого ще пошукати! Столичного рівня! І, що важливо, вона постійно вдосконалює свої знання — відвідує семінари та курси підвищення кваліфікації, — розповіла Любов Володимирівна. — А яка вона гарна людина! Я від неї просто у захваті! Наразі в неї обслуговується вся наша родина — і я, і моя донька, і її чоловік. Довелося звернуться по допомогу до Лідії Миколаївни і моєму онукові Євгенію, коли він травмував ніготь на нозі лушпинням від насіння соняшнику. Тоді лише завдяки її зусиллям ніготь було врятовано, і його не довелося видаляти. Фактично вона його вилікувала, тож я називаю Лідію Мірзаханову не інакше, як нашим сімейним лікарем. Сама ж я обслуговуюся в неї вже майже 15 років, і завдяки їй також обійшлася без операції. Я маю давню проблему вростання нігтів, і раніше постійно їздила до Кременчука зі своїми проблемами, адже не знала, що у нашому місті є такий чудовий спеціаліст! Тепер же я відвідую її кожний п’ятий тиждень, і завдяки цьому можу ходити без болю".

Сама ж Лідія Мірзаханова зізналася нашому виданню, що отримує величезне задоволення, допомагаючи людям: "Я дійсно люблю допомагати людям! Подологія — це моє захоплення, це те, що я люблю і роблю якісно, професійно і з задоволенням. Моя спеціалізація — це безопераційне лікування врослих нігтів, а також видалення стрижневих мозолів та лікування грибкових захворювань.

Мої клієнти — люди різного віку і статі, які приїздять до мене і з Києва, і з Дніпра, і з Харкова, і з Жовтих Вод, і з Кременчука, і навіть з-за кордону. Особливо ж мене радують мої клієнти поважного віку. Я пишаюся тим, що в мене обслуговуються люди, яким вже далеко за 70, і навіть за 80 років. Це мої леді і джентльмени. Я їх люблю і радію від того, що маю такий позитивний приклад, адже сподіваюся, що і я в такому віці матиму бажання робити педикюр. Але ці люди потребують особливої уваги, адже за їхнє непросте життя їм довелося багато чого пережити, доводилося носити і затісне, і мокре взуття, перемерзати та перевантажуватися. Звісно, все це відбилося на стані їхніх стоп, тож сьогодні вони мають багато проблем. І моє завдання, як спеціаліста, обслужити їх на найвищому рівні, допомогти позбутися цих проблем, і зробити так, аби їм було легко ходити. У моїй практиці були випадки, коли людина мучилася від болю впродовж багатьох років, а я позбавила її страждань за п’ять хвилин.

Мої клієнти надихають мене на вдосконалення моєї майстерності та професіоналізму, заради них я навчаюся і консультуюся у провідних німецьких фахівців, адже хочу допомогти кожному, хто до мене звернувся. Тож, всі ці дипломи і сертифікати, які ви можете бачити (а їх у світлому і затишному кабінеті майстра дійсно багато — прим. автора) — це для мене не просто документи, а реальні люди з реальними проблемами, яким я змогла допомогти завдяки отриманим знанням. Мій принцип — постійно навчатися, а завдання — професійно допомагати".


Розмову вела Олена Єрунова
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ser79 21 травня 2017
  ФОТОФАКТ: Хто відповість за зруйновані гаражі? 1
  ser79-фото
  "Підприємців" (тобто — людей, які швидко хочуть заробити, нічого при цьому не створюючи) зараз вистачає. Це раніше всі будували і будували. Тепер прийшов час ламати


  ламати,чи продати в безперспективному місці щоб хтось збудував де йому потрібно?
 • Tyler 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Киевстар вообще тролли: вчера все заблочили, а сегодня пришла СМС мол слушайте музло бесплатно, подробности на music.yandex.ua lol
 • Вова Корд 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Ну все, началось - киевстар уже заблокировал все неугодные сайты.
 • shininggerl 18 травня 2017
  Запрошуємо до участі у круглому столі “Наші діти — наше майбутнє” 1
  shininggerl-фото
  Поступають запитання: як передати книжки, які потрібні. Відповіді:
  1. Книжки можна передати завітавши до нашого офісу (Героїв України, 50, к. 14), ми допоможемо роздрукувати і приклеїти логотип (якщо є), сфотографуємо вас з вашим подарунком, а 1 червня передамо представникам дитячого відділення. Заздалегідь придумайте, що ви напишете на розвороті!
  2. Бажано нові, яскраві, українською мовою. У мережі facebook за хештегом #наші_діти_наше_майбутнє зможете знайти рекомендації і слідкувати за ходом акції.

  З повагою, Ганна Курусь
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Наскільки жирною є крапка «вбивчої» комісії 1
  Вова Корд-фото
  Короче, ни о чем.. Ждем выводы прокуратуры и других КОМПЕТЕНТНЫХ в этом вопросе органов
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Как я прочитал по новостям - чисто технически обеспечить полный запрет указанных ресурсов невозможно сейчас - нужно полностью менять оборудование, на что нужно 1 млрд евров и 2 года работы. Я офигею, если эти деньги найдут, тем более, что ближайшие несколько лет нас ждут выплаты по взятым кредитам от МВФ, и это 20 миллионов условных енотов только за 2018 год.
  А на данном этапе провайдеры могут лишь запретить доступ к указанным сайтам на уровне DNS, что легко обходится всякими прокси и VPN, о чем прямо говорится в инструкции от контакта, которая пришла мне на ЛС.
  Более того, сейчас за уклонение от подчинения указу Прези-дента провайдером идет лишь административное наказание и штраф аж в 3500 грн
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Цитата: Tyler
  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.

  Нормальный провайдер сначала будет ждать письменное предписание об этом, а потом уйти в режим "мы работаем над этим" до скончания веков fellow
 • Tyler 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Цитата: admin
  но как в таком глобальном масштабе это реализовывать будут?

  Так в Додатке 2 написано же:
  заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів

  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.
  Киевстар уже заблочил
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Alex S, в приложении к "рiшенню" об этом не говорится, от слова совсем. Есть какой-то "секретный" документ, отдельно для 1С? Поделитесь, если не сложно.

  Цитата: Alex S
  Введение санкций в отношении «1С» пользователей продукции непосредственно не затронет

  Скажу больше, введение санкций не затронет так же и пользователей ВК, ОК, Яндекса и Маил.ру, ибо это филькина грамота, а не запрет! wink
 • Alex S 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Alex S-фото
  Цитата: Засранетц

  Тут проще - легко перейти быстро на другой навигатор. А вот как будут "быстро переходить" бухгалтера, которые сидят на 1С, которую пилили под себя долгое время? В


  Введение санкций в отношении «1С» пользователей продукции непосредственно не затронет, и те программные продукты, которые уже приобретены и установлены, могут использоваться в дальнейшем без ограничений.

Top