Субота, 22 липня 2017
Люди Здоров'я

Лідія Мірзаханова: «Я люблю допомагати людям!» Новина з фото

Лідія Мірзаханова: «Я люблю допомагати людям!»
Третьої неділі березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Напередодні свята, до редакції "Вісника Кіровоградщини" завітала наша постійна читачка — Любов Володимирівна Кузнєцова, аби розповісти про майстра педикюру, у якої вона обслуговується вже понад 15 років — професійного подолога Лідію Миколаївну Мірзаханову (на фото).
"Це такий гарний спеціаліст, якого ще пошукати! Столичного рівня! І, що важливо, вона постійно вдосконалює свої знання — відвідує семінари та курси підвищення кваліфікації, — розповіла Любов Володимирівна. — А яка вона гарна людина! Я від неї просто у захваті! Наразі в неї обслуговується вся наша родина — і я, і моя донька, і її чоловік. Довелося звернуться по допомогу до Лідії Миколаївни і моєму онукові Євгенію, коли він травмував ніготь на нозі лушпинням від насіння соняшнику. Тоді лише завдяки її зусиллям ніготь було врятовано, і його не довелося видаляти. Фактично вона його вилікувала, тож я називаю Лідію Мірзаханову не інакше, як нашим сімейним лікарем. Сама ж я обслуговуюся в неї вже майже 15 років, і завдяки їй також обійшлася без операції. Я маю давню проблему вростання нігтів, і раніше постійно їздила до Кременчука зі своїми проблемами, адже не знала, що у нашому місті є такий чудовий спеціаліст! Тепер же я відвідую її кожний п’ятий тиждень, і завдяки цьому можу ходити без болю".

Сама ж Лідія Мірзаханова зізналася нашому виданню, що отримує величезне задоволення, допомагаючи людям: "Я дійсно люблю допомагати людям! Подологія — це моє захоплення, це те, що я люблю і роблю якісно, професійно і з задоволенням. Моя спеціалізація — це безопераційне лікування врослих нігтів, а також видалення стрижневих мозолів та лікування грибкових захворювань.

Мої клієнти — люди різного віку і статі, які приїздять до мене і з Києва, і з Дніпра, і з Харкова, і з Жовтих Вод, і з Кременчука, і навіть з-за кордону. Особливо ж мене радують мої клієнти поважного віку. Я пишаюся тим, що в мене обслуговуються люди, яким вже далеко за 70, і навіть за 80 років. Це мої леді і джентльмени. Я їх люблю і радію від того, що маю такий позитивний приклад, адже сподіваюся, що і я в такому віці матиму бажання робити педикюр. Але ці люди потребують особливої уваги, адже за їхнє непросте життя їм довелося багато чого пережити, доводилося носити і затісне, і мокре взуття, перемерзати та перевантажуватися. Звісно, все це відбилося на стані їхніх стоп, тож сьогодні вони мають багато проблем. І моє завдання, як спеціаліста, обслужити їх на найвищому рівні, допомогти позбутися цих проблем, і зробити так, аби їм було легко ходити. У моїй практиці були випадки, коли людина мучилася від болю впродовж багатьох років, а я позбавила її страждань за п’ять хвилин.

Мої клієнти надихають мене на вдосконалення моєї майстерності та професіоналізму, заради них я навчаюся і консультуюся у провідних німецьких фахівців, адже хочу допомогти кожному, хто до мене звернувся. Тож, всі ці дипломи і сертифікати, які ви можете бачити (а їх у світлому і затишному кабінеті майстра дійсно багато — прим. автора) — це для мене не просто документи, а реальні люди з реальними проблемами, яким я змогла допомогти завдяки отриманим знанням. Мій принцип — постійно навчатися, а завдання — професійно допомагати".


Розмову вела Олена Єрунова
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Интеллигентный человек Вчора, 21:52
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 3
  Интеллигентный человек-фото
  Оксана, такими комментариями мы ЗДЕСЬ ПРОЯСНЯЕМ СИТУАЦИЮ, чтобы люди знали на что и КОМУ они жертвуют свои средства. И теперь, когда люди почитают эти строки и (в том числе ваши комментарии ) думаю помощи будет гораздо больше, чем если бы их не было..
  Дисскусии и обсуждения могут быть весьма полезны, уважаемые дамы,поэтому иногда лучше говорить чем молчать.. Понятно это?
 • Интеллигентный человек Вчора, 16:25
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 3
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни? Извините.
 • Интеллигентный человек Вчора, 16:09
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 3
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: Родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни?
  Извините за вопрос.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге
 • Вова Корд 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Вова Корд-фото
  Разочарую - не продали и не пропили.
  Примус отозвали в славный город Кропивницкий, бо им там, видите ли, не хватает.
  А жипер хорош... Особенно тем, что по паспорту кушает 2 литра на сотню и от розетки заряжается
 • amigo 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  amigo-фото
  а граждане полицаи не проинформировали куда делся предыдущий подарок по киотскому протоколу, а именно гибридный приус?
 • Bzik 14 липня 2017
  Політичний тиск і юридична безграмотність 1
  Bzik-фото
  ))) Не палитесь нисколько...

Top