Субота, 19 серпня 2017
Культура

«Світловодщина — театральна» Новина з фото

«Світловодщина — театральна»
З метою популяризації засобами театрального мистецтва кращих зразків української національної культури, творів класичної та сучасної драматургії,підвищення режисерської та акторської майстерності, поповнення репертуару театральних колективів, протягом березня 2017 року відбудеться районний огляд-конкурс аматорських колективів "Театральна весна Кіровоградщини 2017".
Районний огляд-конкурс театральних колективів традиційно розпочався 8 березня 2017 р. в Іванівському сільському будинку культури виставою М.Старицького "За двома зайцями", яку глядачам представив театральний колектив "Муза", режисер Ольга Білик.

Сільський голова Андрій Рубаненко привітав усіх жінок зі святом, а театральному колективу побажав творчих успіхів. Районний огляд-конкурс відкрила директор районного будинку культури Надія Грижунова і оцінювала виконавську майстерність аматорського колективу разом з провідним методистом з театрального жанру Ольгою Тітовою та органнізатором молодіжних культурно-мистецьких заходів Катериною Бутенко.

Святкова зала об’єднала любителів театрального мистецтва, які гучними оваціями зустрічали і проводжали кожного героя вистави, тому що ролі, створені аматорами, були настільки яскраві, настільки органічні, що дійство захопило всіх. Режисери змогли передати атмосферу того часу в декораціях, вдалому підборі театральних костюмів та грі акторів.

Дійові особи та виконавці: Свирид Петрович Голохвастов — Сергій Мирончук; Проня Прокопівнна — Оксана Бабенко; Прокіп Свиридович Сірко — Олександр Мирний; Явдокія Пилипівна (його жінка) — Любов Скалевська; Химка (наймичка у Сірків) — Катерина Татарова; Секлета Пилипівна Лимариха(сестра Сірчисі, перекупка) — Оксана Покотило; Галя (її дочка) — Іванка Іжик; Степан Глейтюк — Валерій Білик; Марта(бублейниця) — Віка Падалиця; Меронія (живе при монастирі) — Лариса Карнаух.

«Світловодщина — театральна»

Свято театрального мистецтва продовжує свою ходу:

18.03, 12.00 — Григорівський сільський будинок культури, беруть участь театральні колективи Григорівського,В.Андрусівського, Микільського, Подорожненського сільських будинків культури, Яремівського клубу-бібліотеки, Золотарівського та Нагірнянського сільських клубів);

25.03, 12.00 — Федірський сільський будинок культури, беруть участь театральні колективи Федірського, Глинського, Захарівського сільських будинків культури;

26.03, 12.00 — Миронівський сільський будинок культури, беруть участь театральні колективи В.Скельовського, Миронівського, Озерського сільських будинків культури, Т.Балківського сільського клубу-бібліотеки

Ольга Тітова,
провідний методист з театрального жанру районного будинку культури
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем
 • Юлія Тодосієнко 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Юлія Тодосієнко-фото
  Прикро, що очільник міста, який має дбати про всю громаду, так образливо говорить про освітян . І хоча він називає "раковою пухлиною" управління освіти, але ж і там працюють педагоги-методисти, люди з великим досвідом роботи, які не тільки керують, а й допомагають вчителям бути в курсі всіх інновацій. І якщо освіта міста має позитивний результат в роботі, то , мабуть, керівництво на своєму місці.

Top