Середа, 29 березня 2017
Влада

У вівторок, 21 березня — чергова сесія Світловодської міської ради Новина з фото

У вівторок, 21 березня — чергова сесія Світловодської міської ради
Розпорядженням секретаря міської ради Юрія Сапянова №38 від 20 лютого скликається 34 сесія Світловодської міської ради. Пленарне засідання відбудеться 21 березня 2017 року з 10:00 у сесійній залі адмінбудинку.
На порядок денний виносяться такі питання:
1. Депутатські запити.

2. Фінансові питання.
Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління
2.1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

3. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства

Доповідає: Дмитришин Дмитро Дмитрович – заступник міського голови з питань ЖКГ, архітектури та будівництва
3.1. Про порядок розподілу орендної плати за оренду комунального майна та напрямки її використання у 2017 році.

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.
3.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 10 грудня 2015 року №25 „Про затвердження Програми благоустрою м. Світловодська на 2016-2017 роки”.
3.3. Про повернення коштів сплачених до цільового фонду міського бюджету у 2015-2016 роках.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста
3.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.06.2016 №244 „Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у м. Світловодську”.
3.5. Про внесення змін до рішення міської ради від 01.02.2012 р. №438 „Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку на території м. Світловодська”
3.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.09.07 №529 „Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної оцінки вартості майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська”.
3.7. Про внесення змін до рішення міської ради від 16.02.2017 р. №706 „Про надання пільг щодо плати за землю на 2017 рік”.
3.8. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 24.09.2013 р. №873 „Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах”.
3.9. Про встановлення ставки транспортного податку на 2017 рік.
3.10. Про надання повноважень секретарю міської ради Сапянову Ю.О. на підписання договорів оренди землі.

4. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.
Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста
4.1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Горбачову В.В. по вул. Підгірна.
4.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
4.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
4.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
4.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
4.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам України земельних ділянок, для відведення та обслуговування індивідуальних гаражів.
4.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам України земельних ділянок, для відведення та обслуговування індивідуальних гаражів.
4.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельних ділянок громадянам України.
4.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельних ділянок громадянам України.
4.10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
4.11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для ведення особистого селянського господарства.
4.16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для ведення особистого селянського господарства.
4.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Макаренка ПАТ „Кіровоградобленерго”.

4.18. Про поновлення договору оренди:
4.18.1. земельної ділянки по вул. Героїв України, 7 ТОВ „Автогазсервіс”;
4.18.2. земельної ділянки на розі вулиць Героїв України – Паркова фізичній особі-підприємцю Давидову Р.О.;
4.18.3. земельної ділянки по вул. Героїв України, 9а гр. Косих М.Ю.;
4.18.4. земельної ділянки по вул. Єгорова, 4а біля автостанції гр. Плаксіну Г.Р.

4.19. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.20. Про припинення права користування земельною ділянкою.
4.21. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 23.06.2015 р. №1470 „Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького, 2-а фізичній особі підприємцю Круцю В.В.”.
4.22. Про внесення змін у рішення Світловодської міської ради №717 від 16.02.2017 року „Про передачу у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)”.
4.23. Про внесення змін у рішення Світловодської міської ради №710 від 16.02.2017 року „Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам України земельних ділянок, для будівництва індивідуальних гаражів”.
4.24. Про внесення змін у рішення Світловодської міської ради №709 від 16.02.2017 року „Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам України земельних ділянок, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)”.

5. Організаційні питання.
Доповідає: Козярчук В.В. – міський голова.

5.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 16.02.2017 р. №693 „Про утворення виконавчого комітету Світловодської міської ради”.

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна – перший заступник міського голови.
5.2. Про внесення змін до Програми зайнятості населення м. Світловодськ на період до 2017 року.

Доповідає: Возний Олександр Олександрович – начальник загального відділу.
5.3. Про делегування повноважень керівника органу приватизації державного житлового фонду Дмитришина Д.Д.
Доповідає: Євсюкова Тетяна Анатоліївна – в.о. директора Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
5.4. Про затвердження структури та штатів Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Доповідає: Попічко Олександр Вікторович – депутат міської ради
5.5. Про створення тимчасової контрольної комісії міської ради.

Доповідає: Чаричанський Ярослав Вікторович – депутат міської ради

5.6. Про звернення депутатів Світловодської міської ради до Президента України, верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
Доповідає: Ода Олександр Юрійович – депутат міської ради
5.7. Про звернення депутатів Світловодської міської ради до Президента України, Голові ВРУ, Прем’єр міністру України щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією.

Доповідає: Щербина Ірина Володимирівна – заступник міського голови з гуманітарних питань
5.8. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 26.01.2017 р. №687 „Про затвердження списку присяжних по м. Світловодську для Світловодського міськрайонного суду.
Доповідає: Молчанов Олександр Олександрович – депутат міської ради
5.9. Про звернення Світловодської міської ради до Верховної Ради України щодо вимог Революції Гідності.
5.10. Про заслуховування звіту Світловодського міського голови.
5.11. Про скасування рішення виконавчого комітету №51 від 17.02.2017 м. Світловодська в 2016-2017 роках.

6. Різне.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • llarus Сьогодні, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

Top