Вівторок, 23 травня 2017
Влада

У вівторок, 21 березня — чергова сесія Світловодської міської ради Новина з фото

У вівторок, 21 березня — чергова сесія Світловодської міської ради
Розпорядженням секретаря міської ради Юрія Сапянова №38 від 20 лютого скликається 34 сесія Світловодської міської ради. Пленарне засідання відбудеться 21 березня 2017 року з 10:00 у сесійній залі адмінбудинку.
На порядок денний виносяться такі питання:
1. Депутатські запити.

2. Фінансові питання.
Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління
2.1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

3. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства

Доповідає: Дмитришин Дмитро Дмитрович – заступник міського голови з питань ЖКГ, архітектури та будівництва
3.1. Про порядок розподілу орендної плати за оренду комунального майна та напрямки її використання у 2017 році.

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.
3.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 10 грудня 2015 року №25 „Про затвердження Програми благоустрою м. Світловодська на 2016-2017 роки”.
3.3. Про повернення коштів сплачених до цільового фонду міського бюджету у 2015-2016 роках.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста
3.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.06.2016 №244 „Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у м. Світловодську”.
3.5. Про внесення змін до рішення міської ради від 01.02.2012 р. №438 „Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку на території м. Світловодська”
3.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.09.07 №529 „Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної оцінки вартості майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська”.
3.7. Про внесення змін до рішення міської ради від 16.02.2017 р. №706 „Про надання пільг щодо плати за землю на 2017 рік”.
3.8. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 24.09.2013 р. №873 „Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах”.
3.9. Про встановлення ставки транспортного податку на 2017 рік.
3.10. Про надання повноважень секретарю міської ради Сапянову Ю.О. на підписання договорів оренди землі.

4. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.
Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста
4.1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Горбачову В.В. по вул. Підгірна.
4.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
4.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
4.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
4.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
4.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам України земельних ділянок, для відведення та обслуговування індивідуальних гаражів.
4.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам України земельних ділянок, для відведення та обслуговування індивідуальних гаражів.
4.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельних ділянок громадянам України.
4.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельних ділянок громадянам України.
4.10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
4.11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для ведення особистого селянського господарства.
4.16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України для ведення особистого селянського господарства.
4.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Макаренка ПАТ „Кіровоградобленерго”.

4.18. Про поновлення договору оренди:
4.18.1. земельної ділянки по вул. Героїв України, 7 ТОВ „Автогазсервіс”;
4.18.2. земельної ділянки на розі вулиць Героїв України – Паркова фізичній особі-підприємцю Давидову Р.О.;
4.18.3. земельної ділянки по вул. Героїв України, 9а гр. Косих М.Ю.;
4.18.4. земельної ділянки по вул. Єгорова, 4а біля автостанції гр. Плаксіну Г.Р.

4.19. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів.
4.20. Про припинення права користування земельною ділянкою.
4.21. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 23.06.2015 р. №1470 „Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького, 2-а фізичній особі підприємцю Круцю В.В.”.
4.22. Про внесення змін у рішення Світловодської міської ради №717 від 16.02.2017 року „Про передачу у власність громадянам України земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)”.
4.23. Про внесення змін у рішення Світловодської міської ради №710 від 16.02.2017 року „Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам України земельних ділянок, для будівництва індивідуальних гаражів”.
4.24. Про внесення змін у рішення Світловодської міської ради №709 від 16.02.2017 року „Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянам України земельних ділянок, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)”.

5. Організаційні питання.
Доповідає: Козярчук В.В. – міський голова.

5.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 16.02.2017 р. №693 „Про утворення виконавчого комітету Світловодської міської ради”.

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна – перший заступник міського голови.
5.2. Про внесення змін до Програми зайнятості населення м. Світловодськ на період до 2017 року.

Доповідає: Возний Олександр Олександрович – начальник загального відділу.
5.3. Про делегування повноважень керівника органу приватизації державного житлового фонду Дмитришина Д.Д.
Доповідає: Євсюкова Тетяна Анатоліївна – в.о. директора Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
5.4. Про затвердження структури та штатів Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Доповідає: Попічко Олександр Вікторович – депутат міської ради
5.5. Про створення тимчасової контрольної комісії міської ради.

Доповідає: Чаричанський Ярослав Вікторович – депутат міської ради

5.6. Про звернення депутатів Світловодської міської ради до Президента України, верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
Доповідає: Ода Олександр Юрійович – депутат міської ради
5.7. Про звернення депутатів Світловодської міської ради до Президента України, Голові ВРУ, Прем’єр міністру України щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією.

Доповідає: Щербина Ірина Володимирівна – заступник міського голови з гуманітарних питань
5.8. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 26.01.2017 р. №687 „Про затвердження списку присяжних по м. Світловодську для Світловодського міськрайонного суду.
Доповідає: Молчанов Олександр Олександрович – депутат міської ради
5.9. Про звернення Світловодської міської ради до Верховної Ради України щодо вимог Революції Гідності.
5.10. Про заслуховування звіту Світловодського міського голови.
5.11. Про скасування рішення виконавчого комітету №51 від 17.02.2017 м. Світловодська в 2016-2017 роках.

6. Різне.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ser79 21 травня 2017
  ФОТОФАКТ: Хто відповість за зруйновані гаражі? 1
  ser79-фото
  "Підприємців" (тобто — людей, які швидко хочуть заробити, нічого при цьому не створюючи) зараз вистачає. Це раніше всі будували і будували. Тепер прийшов час ламати


  ламати,чи продати в безперспективному місці щоб хтось збудував де йому потрібно?
 • Tyler 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Киевстар вообще тролли: вчера все заблочили, а сегодня пришла СМС мол слушайте музло бесплатно, подробности на music.yandex.ua lol
 • Вова Корд 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Ну все, началось - киевстар уже заблокировал все неугодные сайты.
 • shininggerl 18 травня 2017
  Запрошуємо до участі у круглому столі “Наші діти — наше майбутнє” 1
  shininggerl-фото
  Поступають запитання: як передати книжки, які потрібні. Відповіді:
  1. Книжки можна передати завітавши до нашого офісу (Героїв України, 50, к. 14), ми допоможемо роздрукувати і приклеїти логотип (якщо є), сфотографуємо вас з вашим подарунком, а 1 червня передамо представникам дитячого відділення. Заздалегідь придумайте, що ви напишете на розвороті!
  2. Бажано нові, яскраві, українською мовою. У мережі facebook за хештегом #наші_діти_наше_майбутнє зможете знайти рекомендації і слідкувати за ходом акції.

  З повагою, Ганна Курусь
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Наскільки жирною є крапка «вбивчої» комісії 1
  Вова Корд-фото
  Короче, ни о чем.. Ждем выводы прокуратуры и других КОМПЕТЕНТНЫХ в этом вопросе органов
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Как я прочитал по новостям - чисто технически обеспечить полный запрет указанных ресурсов невозможно сейчас - нужно полностью менять оборудование, на что нужно 1 млрд евров и 2 года работы. Я офигею, если эти деньги найдут, тем более, что ближайшие несколько лет нас ждут выплаты по взятым кредитам от МВФ, и это 20 миллионов условных енотов только за 2018 год.
  А на данном этапе провайдеры могут лишь запретить доступ к указанным сайтам на уровне DNS, что легко обходится всякими прокси и VPN, о чем прямо говорится в инструкции от контакта, которая пришла мне на ЛС.
  Более того, сейчас за уклонение от подчинения указу Прези-дента провайдером идет лишь административное наказание и штраф аж в 3500 грн
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Цитата: Tyler
  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.

  Нормальный провайдер сначала будет ждать письменное предписание об этом, а потом уйти в режим "мы работаем над этим" до скончания веков fellow
 • Tyler 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Цитата: admin
  но как в таком глобальном масштабе это реализовывать будут?

  Так в Додатке 2 написано же:
  заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів

  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.
  Киевстар уже заблочил
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Alex S, в приложении к "рiшенню" об этом не говорится, от слова совсем. Есть какой-то "секретный" документ, отдельно для 1С? Поделитесь, если не сложно.

  Цитата: Alex S
  Введение санкций в отношении «1С» пользователей продукции непосредственно не затронет

  Скажу больше, введение санкций не затронет так же и пользователей ВК, ОК, Яндекса и Маил.ру, ибо это филькина грамота, а не запрет! wink
 • Alex S 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Alex S-фото
  Цитата: Засранетц

  Тут проще - легко перейти быстро на другой навигатор. А вот как будут "быстро переходить" бухгалтера, которые сидят на 1С, которую пилили под себя долгое время? В


  Введение санкций в отношении «1С» пользователей продукции непосредственно не затронет, и те программные продукты, которые уже приобретены и установлены, могут использоваться в дальнейшем без ограничений.

Top