Субота, 19 серпня 2017
Віталій Асауленко Події

Свято з ідентифікацією… ворога Новина з фото

Свято з ідентифікацією… ворога
Звісно, на протязі сотень років українсько-московітських взаємин, війни між ними викали доволі регулярно — навіть Москву українці, було таке, палили дотла. Але про це винятково не згадувалось — лиш про те, як українці (і бажано — в союзі зі своїми "православнимі славянскімі братьямі") воювали то з бусурманами всякими, то з панами польськими, то з німцями гітлерівськими…
Акценти розставив День українського добровольця, який в нашій країні вперше відзначається від цього року 14 березня. І у Світловодську, також…

Протягом всієї своєї незалежності, всі щаблі влади в Україні (включно, з найвищими) були так щільно нашпиговані московською агентурою (один лиш януковичський міністр оборони Лєбєдєв, який одягав на роботу генеральський мундир совєтського зразку — чого вартий), що у Кремлі остаточно переконалися: "хахли палі бєз єдінава вистрєла". Ну, вешталися, щоправда, зі своїми факельними ходами різні "бандєрлоґі", ну пам’ятники бандерам своїм встановлювали у Галичині. Та, хто на це у Москві звертав увагу? Та прорахувались вони там, прирівнюючи українських патріотів з купкою "апазіцианєров" на Болотній площі, яких і у мікроскоп не розгледіти на фоні рабсько-покірного власного народця, коли майже всі українці враз перетворилися на "бандерлоґов", "раґуль" і "укров", що змели геть їхній окупаційний режим на чолі з Януковичем. І тоді вони почали агресію, прекрасно розуміючи: повернення України до цивілізаційного світу неодмінно призведе до скону тюрми народів — Московії. Їхній розрахунок, як і вони самі, був примітивний: захопити українсько-кримськотатарський Крим та "активувати" населення Донбасу на збройну боротьбу проти "кієвской хунти". Що, власне кажучи, було нескладно: Крим від 1991 року було віддано на відкуп Москві і Україною там і не пахло, а населення Донбасу, після голодоморів та виселень звідти мільйонів українців, складалося переважно з нащадків переселенців з Нєчєрнозєм’я і різної босоти, "відсидівшої" у ҐУЛАҐах і являло собою гримучо-п’яну антиукраїнську суміш. Та й військо українське на 2014 рік — через описане вище — мало жалюгідне видовище. Так що кремлівський прожект "Новороссія" видавався Кремлеві цілком успішним.

Та от "нєзадача" — українські добровольці! Вони, поки ЗСУ набиралися сил і очищалися від кремлівської агентури, фактично голими руками стримали московітських окупантів та їхніх "ватних" сатрапів, чий похід аж до Києва видавався їм легкою прогулянкою. Ба, більш того, за якихось пару років розпочався зворотній процес. І започаткували його Українські Добровольці!

…Та повернімося до святкування цього Дня у Світловодську. До стели Героїв Небесної Сотні на ранок 14 березня прийшли мешканці міста і усе міське керівництво на чолі з міським головою Валентином Козярчуком, особу нашого нардепа Олеся Довгого представляла його помічниця Марина Саакян. Чи не вперше офіційно у Світловодську, вустами ведучих з міського Палацу культури та мера, який мовив слово, відкрито і без натяків було названо головного ворога України, очі на якого українцям відкрили Українські Добровольці — своїм безсмертним подвигом.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем
 • Юлія Тодосієнко 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Юлія Тодосієнко-фото
  Прикро, що очільник міста, який має дбати про всю громаду, так образливо говорить про освітян . І хоча він називає "раковою пухлиною" управління освіти, але ж і там працюють педагоги-методисти, люди з великим досвідом роботи, які не тільки керують, а й допомагають вчителям бути в курсі всіх інновацій. І якщо освіта міста має позитивний результат в роботі, то , мабуть, керівництво на своєму місці.

Top