Понеділок, 26 червня 2017
Влада

Світловодськ на понеділок: нічого такого страшного Новина з фото

Світловодськ на понеділок: нічого такого страшного
Шерститимуть "Житлосвіт", суд не підтримав позов мера, Френкель планує закрити засувки, спортсмени — молодці, а от люди, що палять сушняк — ні…
На сьогоднішній щопонеділковій нараді у мера керівників підрозділів і служб, відповідальних за життєдіяльність міста, розпочали, як водиться, з грошей: начальник фінуправління Наталя Яременко повідомила, що бюджетні організації та установи мають сплатити за централізоване опалення 2 мільйони 87 тисяч гривень. Гроші є, запевнила вона, але, разом з тим, запропонувала накопичувати їх (гроші) — щоб не брати банківський кредит — для сплати бюджетникам зарплати. А вже опісля — розраховуватись за комуналку.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби Тетяна Кривошея заспокоїла інформацією про те, що ситуація по грипу і ГРВІ у місті спокійна. Втім, як і по різним харчовим отруєнням, які, за її словами, і тут, і в області знаходяться під щільним контролем.

Коли дійшла черга до відділу внутрішнього аудиту, міський голова Валентин Козярчук звернувся до його начальника Наталії Тертишнікової, нагадавши, що на минулому засіданні виконкому багато нарікань з боку громадськості було до роботи КП "Житлосвіт-2012": і зарплати там у керівництва захмарні, і штати (керівні) роздуті, і таке інше… Чи будете ви перевіряти це підприємство, поцікавився пан Валентин. Так, у планах роботи відділу на І півріччя така перевірка запланована, відповіла пані Наталя.

Натомість керівник та колектив іншого КП — "Житлосервіс-2012", отримали подяку від заступника міського голови з питань ЖКГ Дмитра Дмитришина за те, що вони, попри суботній день, 11 березня дружно вийшли на прибирання території. А похвалив він їх після того, як проанонсував на 16 та 17 березня загальноміську толоку, звернувшись до присутніх на нараді керівників забезпечити її (толоку) учасниками з відрами, лопатами та іншим реманентом.

Також з анонсом до присутніх звернулася і заступниця міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, запросивши порядних людей на 9-у годину завтрашнього дня до стели на честь Небесної Сотні — вшанувати День українського добровольця, який від поточного року відзначається 14 березня.

Світловодськ на понеділок: нічого такого страшного

Стосовно діяльності міської ради, то її секретар Юрій Сапянов повідомив, що вже сьогодні розпочинаються засідання депутатських комісій, на яких узгоджуватимуться проекти рішень та питання порядку денного чергової сесії міськради, проведення якої заплановано на 21 березня. А ще, повідомив спікер, минулого тижня для міськдепів було проведено семінар про те, як правильно заповнювати електронні декларації про власні майнові стани — такою є вимога "згори". "Нагору" він їх (заповнені) і відправив у неділю, 12 березня о пів на четвертої ранку — робота виявилася копіткою. Крім цього, пан Юрій запевнив, що міська рада працює плідно і виключно у правовому полі, їдко на адресу градоначальника нагадавши, що сесійні рішення кількох сесій, які міськдепи провели без дозволу голови та за фактичної його відсутності, суд, розглянувши його (Козярчука) позов, не відмінив.

З метою економії: начальник управління освіти Геннадій Френкель повідомив градоначальника про намір перенести на тиждень пізніше весняні канікули — щоб вже 1 квітня перекрити засувки шкільних тепломереж і зекономити таким чином кошти на опалення. А ще додав з позитивного головний освітянин, у Світловодську у липні на міністерському рівні заплановано проведення чемпіонату України по туризму — на цьому тижні очікується приїзд до міста представника відповідного організаційного комітету… Вірогідно минулорічний такий чемпіонат у нас своїм організаційним рівнем прийшовся до снаги організаторам і учасникам.

А світловодські волейболістки, дзюдоїсти та все перемагають! Не без радості повідомила про це начальниця управління молоді та спорту Неля Брусенцева. Так, з нещодавнього чемпіонату України з волейболу світловодські спортсменки привезли "срібло", а тутешні дзюдоїсти і боксери вибороли по три призових місця на престижних турнірах у Кропивницькому і Кам’янському відповідно.

Додав оптимізму своєю інформацією і директор міськрайонного центру зайнятості Ілля Домбровський: з початку березня працевлаштувалися (без всяких заробітчанських виїздів) 55 осіб, які перебували на обліку у МРЦЗ.

А от начальник міськрайвідділу У ДСНС Володимир Дементій таки додав "ложку дьогтю", повідомивши про те, що табуряни потерпають від високого рівня тамтешнього озера: немає як воду з нього відкачувати — через засмічення обвідного каналу. На що голова з сумом похитав головою: на відновлення належної пропускної можливості того вкрай засміченого каналу потрібні десятки мільйонів гривень — будемо обстежувати, складати кошторис з наміром добитися виділення цих десятків мільйонів з державного бюджету. З не меншим сумом хитав головою голова на інформацію Дементія про дикунський звичай нашого народонаселення спалювати сушняк як у власних обійстях, так, де прийдеться і на плавнях, зокрема… М’яке наше законодавство до губителів природи — нам залишається лиш апелювати до свідомості громадян, невтомно нагадуючи їм, що чинячи так, вони прирікають власних нащадків жити на непридатних для життя землях, зауважив Козярчук, додавши:

"У світі люди пустелі перетворюють на оази, а у нас — навпаки".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))
 • editor 12 червня 2017
  «Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії 1
  editor-фото
  Готуємося до чергової сесії? Каменюка у двері, побиті вікна, попередження про долю малої дитини у разі чого - таке вже було. Перцем в очі - вперше. Але найманець не впорався із завданням, мабуть, тремтіли руки і боліли ноги (ймовірно, "ломка"). Чи буде дубль №2?

Top