Субота, 19 серпня 2017
Влада

Світловодськ на понеділок: нічого такого страшного Новина з фото

Світловодськ на понеділок: нічого такого страшного
Шерститимуть "Житлосвіт", суд не підтримав позов мера, Френкель планує закрити засувки, спортсмени — молодці, а от люди, що палять сушняк — ні…
На сьогоднішній щопонеділковій нараді у мера керівників підрозділів і служб, відповідальних за життєдіяльність міста, розпочали, як водиться, з грошей: начальник фінуправління Наталя Яременко повідомила, що бюджетні організації та установи мають сплатити за централізоване опалення 2 мільйони 87 тисяч гривень. Гроші є, запевнила вона, але, разом з тим, запропонувала накопичувати їх (гроші) — щоб не брати банківський кредит — для сплати бюджетникам зарплати. А вже опісля — розраховуватись за комуналку.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби Тетяна Кривошея заспокоїла інформацією про те, що ситуація по грипу і ГРВІ у місті спокійна. Втім, як і по різним харчовим отруєнням, які, за її словами, і тут, і в області знаходяться під щільним контролем.

Коли дійшла черга до відділу внутрішнього аудиту, міський голова Валентин Козярчук звернувся до його начальника Наталії Тертишнікової, нагадавши, що на минулому засіданні виконкому багато нарікань з боку громадськості було до роботи КП "Житлосвіт-2012": і зарплати там у керівництва захмарні, і штати (керівні) роздуті, і таке інше… Чи будете ви перевіряти це підприємство, поцікавився пан Валентин. Так, у планах роботи відділу на І півріччя така перевірка запланована, відповіла пані Наталя.

Натомість керівник та колектив іншого КП — "Житлосервіс-2012", отримали подяку від заступника міського голови з питань ЖКГ Дмитра Дмитришина за те, що вони, попри суботній день, 11 березня дружно вийшли на прибирання території. А похвалив він їх після того, як проанонсував на 16 та 17 березня загальноміську толоку, звернувшись до присутніх на нараді керівників забезпечити її (толоку) учасниками з відрами, лопатами та іншим реманентом.

Також з анонсом до присутніх звернулася і заступниця міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, запросивши порядних людей на 9-у годину завтрашнього дня до стели на честь Небесної Сотні — вшанувати День українського добровольця, який від поточного року відзначається 14 березня.

Світловодськ на понеділок: нічого такого страшного

Стосовно діяльності міської ради, то її секретар Юрій Сапянов повідомив, що вже сьогодні розпочинаються засідання депутатських комісій, на яких узгоджуватимуться проекти рішень та питання порядку денного чергової сесії міськради, проведення якої заплановано на 21 березня. А ще, повідомив спікер, минулого тижня для міськдепів було проведено семінар про те, як правильно заповнювати електронні декларації про власні майнові стани — такою є вимога "згори". "Нагору" він їх (заповнені) і відправив у неділю, 12 березня о пів на четвертої ранку — робота виявилася копіткою. Крім цього, пан Юрій запевнив, що міська рада працює плідно і виключно у правовому полі, їдко на адресу градоначальника нагадавши, що сесійні рішення кількох сесій, які міськдепи провели без дозволу голови та за фактичної його відсутності, суд, розглянувши його (Козярчука) позов, не відмінив.

З метою економії: начальник управління освіти Геннадій Френкель повідомив градоначальника про намір перенести на тиждень пізніше весняні канікули — щоб вже 1 квітня перекрити засувки шкільних тепломереж і зекономити таким чином кошти на опалення. А ще додав з позитивного головний освітянин, у Світловодську у липні на міністерському рівні заплановано проведення чемпіонату України по туризму — на цьому тижні очікується приїзд до міста представника відповідного організаційного комітету… Вірогідно минулорічний такий чемпіонат у нас своїм організаційним рівнем прийшовся до снаги організаторам і учасникам.

А світловодські волейболістки, дзюдоїсти та все перемагають! Не без радості повідомила про це начальниця управління молоді та спорту Неля Брусенцева. Так, з нещодавнього чемпіонату України з волейболу світловодські спортсменки привезли "срібло", а тутешні дзюдоїсти і боксери вибороли по три призових місця на престижних турнірах у Кропивницькому і Кам’янському відповідно.

Додав оптимізму своєю інформацією і директор міськрайонного центру зайнятості Ілля Домбровський: з початку березня працевлаштувалися (без всяких заробітчанських виїздів) 55 осіб, які перебували на обліку у МРЦЗ.

А от начальник міськрайвідділу У ДСНС Володимир Дементій таки додав "ложку дьогтю", повідомивши про те, що табуряни потерпають від високого рівня тамтешнього озера: немає як воду з нього відкачувати — через засмічення обвідного каналу. На що голова з сумом похитав головою: на відновлення належної пропускної можливості того вкрай засміченого каналу потрібні десятки мільйонів гривень — будемо обстежувати, складати кошторис з наміром добитися виділення цих десятків мільйонів з державного бюджету. З не меншим сумом хитав головою голова на інформацію Дементія про дикунський звичай нашого народонаселення спалювати сушняк як у власних обійстях, так, де прийдеться і на плавнях, зокрема… М’яке наше законодавство до губителів природи — нам залишається лиш апелювати до свідомості громадян, невтомно нагадуючи їм, що чинячи так, вони прирікають власних нащадків жити на непридатних для життя землях, зауважив Козярчук, додавши:

"У світі люди пустелі перетворюють на оази, а у нас — навпаки".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем
 • Юлія Тодосієнко 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Юлія Тодосієнко-фото
  Прикро, що очільник міста, який має дбати про всю громаду, так образливо говорить про освітян . І хоча він називає "раковою пухлиною" управління освіти, але ж і там працюють педагоги-методисти, люди з великим досвідом роботи, які не тільки керують, а й допомагають вчителям бути в курсі всіх інновацій. І якщо освіта міста має позитивний результат в роботі, то , мабуть, керівництво на своєму місці.

Top