Неділя, 28 травня 2017
Блоги Татьяна Дроздова

Cергій Московський вибачається за те, що в оселях не дуже жарко, Любов Чекаленко надіється на мудрість послідовників

Cергій Московський вибачається за те, що в оселях не дуже жарко, Любов Чекаленко надіється на мудрість послідовників

Зазвичай, генеральні директори СП ТОВ "Світловодськпобут" самостійно проводили свої прес-конференції (для того і залу облаштували на підприємстві), тепер же – виключно "під дахом" міського голови розповідають, що і як. Безкоштовно. Як розпорядилися послідовники напрацюваннями попередників – Любов Чекаленко розмірковує. Про це та інше читайте у тепер тепер вже НЕЗАЛЕЖНІЙ газеті "Світловодськ вечірній" № 10 (2428) за 10 березня 2017 року
Газета "Світловодськ вечірній" 2 березня 2017 року стала ЄДИНИМ НЕЗАЛЕЖНИМ МІСЬКРАЙОННИМ ДРУКОВАНИМ ВИДАННЯМ. Ми успішно пройшли тривалу процедуру "роздержавлення" преси. Дякуємо всім, хто нас підтримав на цьому шляху. Приєднуйтеся до спільноти наших друзів і передплатників сьогодні!

Шановні жителі міста Світловодська, селища Власівка і Світловодського району! Рано чи пізно, добровільно чи примусово ми станемо об’єднаною територіальною громадою. Тож, і успіхи, і проблеми будуть у нас спільними. Про них ми і будемо писати. Неупереджено, незалежно від влади, враховуючи думку наших читачів – звичайних людей Світловодщини!Сьогодні редакція газети, як ніколи, потребує Вашої допомоги. Завтра ми підтримаємо Вас!

З повагою
Тетяна Дроздова, директор ПП
Редакція газети "Світловодськ вечірній"


Cьогодні в номері:

 • Видовищний та захоплюючий дитячий турнір з художньої гімнастики відбувся у Світловодську. Знайдіть свою дитину на фото Ігоря Котлярова, купіть газету на згадку. 1 стор.
 • "В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля…" – про це говорила Єлизавета Неводнича – палка прихильниця і знавець творчості Тараса Шевченка на мітингу пам’яті Кобзаря. 1 стор.
 • Нііякої правди, ні сили, ні волі не було чутно на прес-конференції міського голови Валентина Козярчука. 95% населення міста отримує субсидії, а лише 70% сплачує за тепло? Бюджет сплатив 99,9%, а куди ж поділися мільйонні борги за опалення приміщень, що не використовуються? 1 стор.
 • З 13 по 17 березня розпочинають роботу постійні депутатські комісії Світловодської міської ради, бо 21 березня – 34 сесія. 2 стор.
 • Голова постійної депутатської комісії з бюджетно-фінансових питань двох попередніх скликань Світловодської міської ради Любов Чекаленко – про наболіле. 2 стор.
 • Людмила Павловська, Тамара Рева, Валентина Кривобок – на засіданні виконкому відстоювали свої права, що стало причиною відправлення на доопрацювання більшості питань порядку денного. 2 стор.
 • Лідія Таран – голова профспілки ЗЧМ запитує про медичну реформу і її наслідки для громади міста, Ірина Щербина відповідає. 2 стор.
 • Радісна і супер-позитивна 3 сторінка "Вечірки": святкуємо 8 Березня, відкриваємо виставку у музеї, проводимо патріотичний захід у музичній школі, започатковуємо нові форми роботи у бібліотечній системі. 3 стор.
 • Яскрава 6 сторінка: її прикрасили фото міс Світловодщини – 2017 Карини Касяненко і міс глядацьких симпатій цього ж конкурсу Катерини Піскової, танцювального колективу "Тандем". Хлопці і дівчата, шукайте "Вечірку" для нащадків. Це ж ваша історія! 6 стор.
 • Дарія Ільїна звітує про чергову поїздку в зону АТО до наших героїв. 7 стор.
 • Нові тарифи оприлюднює КП "Добробут" для двох гуртожитків. 7 стор.
 • З вашим приватним оголошенням у "Вечірці" і на цьому сайті ознайомляться щонайменше 5500 світловодців. Звертайтеся! Безкоштовно – на купоні газети. 7 стор.
 • Радісна і сумна водночас інформація від РАЦС міста і району: 24 малюка народилися, а 83 людини померло у лютому 2017-го. Майже у 3,5 рази більше смертей, ніж народжень… 8 стор.
 • Дзюдо, волейбол пляжний, футзал – вітаємо переможців спортивних змагань! 8 стор.

Передплачуйте газету "Світловодськ вечірній" у будь-якому поштовому відділенні чи в редакції газети! Передплатна ціна на місяць – 10 грн. "Вечірка" шанує своїх передплатників, підтримує їх і допомагає! Станьте членом нашої великої команди!

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top