Середа, 26 липня 2017
Віталій Асауленко Авто

Макарівські «маршрутки» трощать конкурентів навмисно? Новина з фото

Макарівські «маршрутки» трощать конкурентів навмисно?
Поки обурена громадськість під орудою полум’яної Людмили Павловської веде боротьбу с "бєспрєдєлом" перевізників, у стані самих перевізників, як стверджують самі перевізники, чітко простежуються ознаки нездорової конкуренції…
Як відомо, по Світловодську й на власівському маршрутах пасажирськими автоперевезеннями займаються чотири підприємства: ВАТ "Світловодське АТП №13507", ТОВ "Світ-Автолегіон", "Велес" і ФОП Макаров. Всі вони з нового року — з підняттям мінімальної зарплати до 3200 гривень і постійним здороженням ПММ та запчастин — незалежно один від одного, дійшли висновку: без невідкладного перегляду існуючих тарифів їм не вижити, і подали свої розрахунки щодо збільшення тарифів ще на початку минулого року.

Та, як зазначила на одному із засідань виконкому Ірина Козак, розрахунки ці пролежали "під сукном" аж до поточного року. Від чого перевізники вмолилися: то давайте, щось робити — бо пасажиро-перевізницька система ось-ось сконає! А тут ще й міські депутати виконком "розігнали", до компетенції якого входять, зокрема, і тарифні питання. А старий (виконком) міський голова Валентин Козярчук два рази поспіль так і не зібрав — через брак кворуму

А до чого тут ФОП Макаров, який "маршрутки" своїх конкурентів трощить — як повідомляється у заголовку — виникне запитання у допитливого читача. А у нього, наголошують його колеги-конкуренти, вже давно визріла "ідея-фікс": "вибити" їх з маршрутів — щоб їх зайняти. Хоча, підкреслюють керівники АТП №13507, "Світ-Автолеґіону" та "Велесу", таке прагнення навіть "шило-на-мило" важко назвати — аж надто багато пасажирських скарг на маршрут №24, який обслуговує вищеназваний ФОП. Наприклад, на одній з макарівських "маршруток", взагалі, колеса повідпадали на маршруті. Між іншим, ради справедливості, доповнює головний "світ-легіонер" Володимир Сєргєєв, подібне сталося і з однією його "маршруток". Але тоді це такий гвалт спричинило у місті — соціальні мережі так і рясніли тим, що, мовляв, він пасажирів на той світ відправляє… Зате у випадку з макарівським транспортом — тиша.

"Враження таке, що сам Макаров такі коментарі сидить і пише, або людей своїх наймає їх писати", — говорить пан Володимир.


Тож, переконані керівники-перевізники, якщо у ФОП Макаров не виходить втілити свою ідею, діючи у правовому полі — його "маршрутки" почали таранити "маршрутки" конкурентів.

"Так, 20 лютого цього року близько 8-ої години ранку водій автобуса "ТУР" д.н. ВА7689АА, який належить Макарову В.А. на автобусній зупинці "Спецстрой" не витримав безпечної дистанції і допустив зіткнення з задньою частиною автобуса "Мерседес-Варіо" д.н. ВА5989ВС, який належить ПАТ "Світловодське АТП-13507", в результаті чого автобусу "Мерседес" було завдано технічних пошкоджень і він змушений був з’їхати з маршруту. Це вже не перший випадок ДТП за участю автобусів та з вини водіїв, які працюють у Макарова В.А.

Макарівські «маршрутки» трощать конкурентів навмисно?
На фото, наданими АТП №13507 — факт "наїзду" автобусу ФОП Макаров на автобус АТП


22 січня 2014 року на "Спецстрої" на автобусній зупинці "Середня школа №4" автобус "Мерседес-Варіо" д.н. ВА4328АО, водій цього автобуса який працює у Макарова В.А не витримав безпечної дистанції і допустив зіткнення з автобусом "ЧАЗ" д.н. ВА1902АА, який належить ПАТ " Світловодське АТП-13507", в результаті чого автобусу було завдано механічних пошкоджень на суму 2100 грн. Водія автобуса "Мерседес" було визнано винним в скоєнні ДТП, але до цього часу Макаров В.А. не найшов таких "великих" коштів для відшкодування АТП завданих збитків. Вказані дорожньо-транспортні пригоди були здійснені по причині недотримання дистанції між транспортними водіями автобусів, які працюють у Макарова В.А. і ці порушення Правил дорожнього руху (ПДР) могли призвести до більш тяжких наслідків, якби в цей час на дорозі (за автобусами АТП) знаходилися пішоходи. Адже згідно ПДР пішоходи повинні переходити дорогу позаду транспортних засобів. Добре, що хоч ці випадки трапляються без постраждалих пасажирів", — резюмує начальник відділу охорони праці та безпеки руху АТП Олег Коваленко.

…Скоріш за все, у згаданих тут "не злим тихим словом" осіб віднайдуться свої контраргументи, які, звісно, залюбки ми оприлюднимо. Бо ж таки у демократичному суспільстві прагнемо жити…
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Вова Корд Сьогодні, 00:30
  Дванадцять хворих на гепатит зареєстровано у Світловодську минулого року, чотирьох – нинішнього 1
  Вова Корд-фото
  И еще можно добавить, что лекарство от гепатита С хоть и существует, но официально в Украине не продается. Поэтому желающие излечится вынуждены пользоваться контрабандными препаратами
 • Вова Корд Вчора, 13:38
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Вова Корд-фото
  Зато освободившихся кирпичей хватит, чтоб все дороги в городе брусчаткой заложить
 • Засранетц Вчора, 11:42
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Засранетц-фото
  Не трудно представить, что будет, когда начнут разваливаться жилые дома (да-да, они не вечные без надлежащего ухода). Все упрется в сакральное "Коштiв немає".
 • Вова Корд 23 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Вова Корд-фото
  На днях, кстати, заметил примус, тор оживший какого-то хлопца на опеле. Кировоградцы обменяли на жип?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Оксана, такими комментариями мы ЗДЕСЬ ПРОЯСНЯЕМ СИТУАЦИЮ, чтобы люди знали на что и КОМУ они жертвуют свои средства. И теперь, когда люди почитают эти строки и (в том числе ваши комментарии ) думаю помощи будет гораздо больше, чем если бы их не было..
  Дисскусии и обсуждения могут быть весьма полезны, уважаемые дамы,поэтому иногда лучше говорить чем молчать.. Понятно это?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: Родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни?
  Извините за вопрос.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))

Top