Середа, 29 березня 2017
Віталій Асауленко Авто

Макарівські «маршрутки» трощать конкурентів навмисно? Новина з фото

Макарівські «маршрутки» трощать конкурентів навмисно?
Поки обурена громадськість під орудою полум’яної Людмили Павловської веде боротьбу с "бєспрєдєлом" перевізників, у стані самих перевізників, як стверджують самі перевізники, чітко простежуються ознаки нездорової конкуренції…
Як відомо, по Світловодську й на власівському маршрутах пасажирськими автоперевезеннями займаються чотири підприємства: ВАТ "Світловодське АТП №13507", ТОВ "Світ-Автолегіон", "Велес" і ФОП Макаров. Всі вони з нового року — з підняттям мінімальної зарплати до 3200 гривень і постійним здороженням ПММ та запчастин — незалежно один від одного, дійшли висновку: без невідкладного перегляду існуючих тарифів їм не вижити, і подали свої розрахунки щодо збільшення тарифів ще на початку минулого року.

Та, як зазначила на одному із засідань виконкому Ірина Козак, розрахунки ці пролежали "під сукном" аж до поточного року. Від чого перевізники вмолилися: то давайте, щось робити — бо пасажиро-перевізницька система ось-ось сконає! А тут ще й міські депутати виконком "розігнали", до компетенції якого входять, зокрема, і тарифні питання. А старий (виконком) міський голова Валентин Козярчук два рази поспіль так і не зібрав — через брак кворуму

А до чого тут ФОП Макаров, який "маршрутки" своїх конкурентів трощить — як повідомляється у заголовку — виникне запитання у допитливого читача. А у нього, наголошують його колеги-конкуренти, вже давно визріла "ідея-фікс": "вибити" їх з маршрутів — щоб їх зайняти. Хоча, підкреслюють керівники АТП №13507, "Світ-Автолеґіону" та "Велесу", таке прагнення навіть "шило-на-мило" важко назвати — аж надто багато пасажирських скарг на маршрут №24, який обслуговує вищеназваний ФОП. Наприклад, на одній з макарівських "маршруток", взагалі, колеса повідпадали на маршруті. Між іншим, ради справедливості, доповнює головний "світ-легіонер" Володимир Сєргєєв, подібне сталося і з однією його "маршруток". Але тоді це такий гвалт спричинило у місті — соціальні мережі так і рясніли тим, що, мовляв, він пасажирів на той світ відправляє… Зате у випадку з макарівським транспортом — тиша.

"Враження таке, що сам Макаров такі коментарі сидить і пише, або людей своїх наймає їх писати", — говорить пан Володимир.


Тож, переконані керівники-перевізники, якщо у ФОП Макаров не виходить втілити свою ідею, діючи у правовому полі — його "маршрутки" почали таранити "маршрутки" конкурентів.

"Так, 20 лютого цього року близько 8-ої години ранку водій автобуса "ТУР" д.н. ВА7689АА, який належить Макарову В.А. на автобусній зупинці "Спецстрой" не витримав безпечної дистанції і допустив зіткнення з задньою частиною автобуса "Мерседес-Варіо" д.н. ВА5989ВС, який належить ПАТ "Світловодське АТП-13507", в результаті чого автобусу "Мерседес" було завдано технічних пошкоджень і він змушений був з’їхати з маршруту. Це вже не перший випадок ДТП за участю автобусів та з вини водіїв, які працюють у Макарова В.А.

Макарівські «маршрутки» трощать конкурентів навмисно?
На фото, наданими АТП №13507 — факт "наїзду" автобусу ФОП Макаров на автобус АТП


22 січня 2014 року на "Спецстрої" на автобусній зупинці "Середня школа №4" автобус "Мерседес-Варіо" д.н. ВА4328АО, водій цього автобуса який працює у Макарова В.А не витримав безпечної дистанції і допустив зіткнення з автобусом "ЧАЗ" д.н. ВА1902АА, який належить ПАТ " Світловодське АТП-13507", в результаті чого автобусу було завдано механічних пошкоджень на суму 2100 грн. Водія автобуса "Мерседес" було визнано винним в скоєнні ДТП, але до цього часу Макаров В.А. не найшов таких "великих" коштів для відшкодування АТП завданих збитків. Вказані дорожньо-транспортні пригоди були здійснені по причині недотримання дистанції між транспортними водіями автобусів, які працюють у Макарова В.А. і ці порушення Правил дорожнього руху (ПДР) могли призвести до більш тяжких наслідків, якби в цей час на дорозі (за автобусами АТП) знаходилися пішоходи. Адже згідно ПДР пішоходи повинні переходити дорогу позаду транспортних засобів. Добре, що хоч ці випадки трапляються без постраждалих пасажирів", — резюмує начальник відділу охорони праці та безпеки руху АТП Олег Коваленко.

…Скоріш за все, у згаданих тут "не злим тихим словом" осіб віднайдуться свої контраргументи, які, звісно, залюбки ми оприлюднимо. Бо ж таки у демократичному суспільстві прагнемо жити…

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • llarus Сьогодні, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

Top