Середа, 23 серпня 2017
ТОП-новини

Сміття зі Львова «занюхали» і у Світловодську

Сміття зі Львова «занюхали» і у Світловодську
Щойно, як нашому сайті побачила світ інформація про "мандри" львівського сміття на наших теренах, заступник міського голови з питань ЖКГ Дмитро Дмитришин визнав за необхідне надати і своє доповнення…
За його словами, хтось із пильних громадян просигналізував і поліцію, і виконком про те, що неподалік офісу КП "Комбінат комунальних послуг" зачаїлася тентована фура з львівськими номерами і зі смородом від неї… Прибувши на місце, говорить Дмитришин, виявилось, що се був не хибний виклик: від машини перло сміттям, а зі щілин кузова стікала не менш смердюча рідина. Як пояснив водій сього транспорту, він вирішив тут трішки перепочити дорогою на Дніпро — про що свідчив його путьовий лист. Стосовно ж вмісту, то і тут з документами все в порядку — везе сміття. Пильні поліцейські — для вірності — трохи покопирсалися у смітті: чеки, упаковки тощо, знайдені у ньому, не зайве підтверджували його львівське походження.

"Після чого фура рушила далі. А патрульні у своїй машині простежили, щоби вона безперешкодно виїхала за межі міста", — резюмував головний міський комунальник, звертаючись водночас до містян, а особливо, до охоронців автостоянок, звертати увагу на подібний транспорт, номери якого позначаються літерами "ВС", значить — львівські. І повідомляти, куди слід.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top