Субота, 19 серпня 2017
Культура Релігія

У Світловодську відкрилася виставка Православної дитячої творчості

У Світловодську відкрилася виставка Православної дитячої творчості
26 лютого при православно-просвітницькому центрі Свято-Покровського собору м. Світловодська відкрилася чергова виставка Православної дитячої творчості. На ній були представлені роботи учнів недільних шкіл: Покрова Божої Матері, Архистратига Михайла та святих рівноапостольних Петра і Павла.
Такі виставки стали традиційними для православно-просвітницького центру і вже не перший рік дають можливість юним даруванням продемонструвати на широкий загал свою творчість, досягнення та вміння, які здобули діти, навчаючись мистецтву в недільних школах Світловодська.

Цього року у виставці взяли участь три недільні школи – це сотні яскравих дитячих робіт: поробки з бісеру та природних матеріалів, вишивки бісером, розпис на посуді, але переважна більшість – малюнки та картини. Виконані у різноманітних техніках на різну тематику представлені роботи милують око, адже у кожну вкладена частинка душі дитини. Картини на релігійну тематику, пейзажі, натюрморти, краєвиди Новогеоргіївська і сучасного міста знайшли відображення в роботах юних авторів. Є й спільні картини учнів недільних шкіл, до яких доторкнулася кожна дитина, зобразивши ту чи іншу деталь – сонце, травичку, дерево, пташку – для створення єдиного цілого.

При формуванні цієї експозиції була дотримана певна ідея, про яку нам розповів керівник просвітницького центру протоієрей Віталій Коваленко:

"Роботи були розміщені у виставковій залі "Гармонія душі" у певній послідовності: спочатку роботи минулого року, потім поточного, причому, найбільш вдалі роботи знаходилися нижче картин метрів живопису нашого міста, як символ нашого спільного прагнення наслідувати більшого вдосконалення".


За словами Віталія Коваленка, зараз при просвітницькому центрі навчаються близько 50 діточок, які займаються на різних факультативах. З березня планують ввести ще один предмет – ліпку, щоб діти навчалися ліпити вироби з глини, а потім і розписували їх. До речі, за досвідом до православно-просвітницького центру приїжджають з усієї єпархії і це спільна заслуга усього творчого колективу, сказав Віталій Коваленко та висловив глибоку вдячність викладачам недільних шкіл міста за наполегливий труд на благо молодого покоління і його морально-духовного, творчого вдосконалення.

Дорослі й діти, які прийшли на відкриття виставки, мали змогу не тільки насолодитися мистецтвом, а й долучитися до святкування Масляної. На першому поверсі недільної школи накрили столи з млинцями та іншими ласощами для прихожан, були організовані конкурси.

Виставка Православної дитячої творчості триватиме упродовж двох тижнів, тож у всіх охочих є чудова нагода її відвідати.
У Світловодську відкрилася виставка Православної дитячої творчості
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 Сьогодні, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 1
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем

Top