Вівторок, 25 липня 2017
Влада

Понеділкове завершення виконкомівського засідання, розпочатого у п’ятницю Новина з фото Новина з відео

Понеділкове завершення виконкомівського засідання, розпочатого у п’ятницю
На ньому розпитували головного ліфтера з Олександрії. А от будинки так до кінця і "не добили"
Чергове засідання виконкому у п’ятницю, 24 лютого, як відомо, застопорилося на тарифах з обслуговування деяких будинків і їхніх прибудинкових територій — щось не те знайшла в цих питаннях пильна і прискіплива урядниця Ірина Козак. І не лише в будинках — певні невідповідності пані Іриною було виявлено і у зростанні тарифів на обслуговування ліфтів світловодських "хмарочосів", яке здійснює така собі "Олександріяліфт". Тож, у п’ятницю було вирішено доопрацювати ці питання, зробивши у засіданні перерву до понеділка.

Першому (27 лютого) — бо він здалеку — дали змогу прозвітувати Анатолієві Тримбачу, керівникові того самого "Олександріяліфт", яке хоче отримувати за свої послуги трішки більше, ніж зараз. Ну і пан Анатолій, як водиться, розповів… Якщо коротко, його господарство обслуговує у місті ліфтів, яким менше 25 років — п’ять штук; більше 25 років — 15. Коригуючи тариф, встановлений ще у 2008 році, ліфтерами враховувались лишень заробітна плата працівників та податок на неї — без змін цін на матеріали і не враховуючи коефіцієнти на обслуговування ліфтів, які варіюються в залежності від їхнього віку. Дійшло до того, вів далі олександрійський гість, що його фірма у лютому не отримала за свої послуг ані копійки. І зараз, якщо рішення буде таки прийнято і поки воно набуде чинності, мине ще пів-березня, які "Олександріяліфт" обслуговуватиме світловодські ліфти абсолютно на благочинних засадах. А між тим, підкреслив Тримбач, на сьогодні тутешні ЖЕКи (чи те, що зараз замість них) заборгували ліфтерам близько сотні тисяч гривень.

Понеділкове завершення виконкомівського засідання, розпочатого у п’ятницю
Анатолій Тримбач


"Якби нам виплатили ці гроші, ми би вже відремонтували оті три ліфта, які нині бездіють у Світловодську. Це у нас крик відчаю", — підсумував пан Анатолій у сподіванні, що світловодські урядники до нього таки дослухаються, нагадавши, що коли "Олександріяліфт" поновила обслуговування Світловодська у 2002 році, половина ліфтів у місті не працювала.

Зараз же — якихось три. Після чого він запевнив урядників у повній безпеці міських підйомників, які обслуговує його фірма. І розчулені урядники врешті почули "крик відчаю" ліфтерів, затвердивши незначне зростання вартості їхніх послуг.

Далі у порядку денному виконкомівці заслухали звіт такої собі міської спостережної комісії за 2016 рік, яку, за посадою, очолює перший заступник міського голови, тобто, Олена Балюк. А займається ця комісія питаннями засуджених та звільнених після відбуття покарання світловодців (більш детально з цим звітом можна ознайомитись, переглянувши запис он-лайн трансляції цього засідання від 7 хвилини 55 секунди від її початку до 16:51). Звіт пані Олени взято до відому.

Понеділкове завершення виконкомівського засідання, розпочатого у п’ятницю

Після чого представниця Служби захисту дітей зачитала (для затвердження) довжелезний список членів комісії з питань захисту прав дитини, який налічує аж 14 членів. Що в чималій мірі здивувало присутнього на засіданні міськдепа Анатолія Кучугурного: мовляв, на біса у комісії, яка вирішує, чи може чоловік, перебуваючи у розлучені, бачитися із своїми дітьми або дозволяти усиновлення (удочеріння) чи, навпаки, позбавляти батьківських прав і таке інше, має бути представник спортивного чиновництва, або МНСник. І ще, спитав пан Анатолій, а чи самі оці члени названої комісії, знають про те, що вони її члени? Та його репліка-запитання так і залишилася без відповіді.

І настала черга, на якій, власне, застопорилося засідання у п’ятницю — затвердження тарифів з обслуговування будинків (з ліфтами) та їхніх прибудинкових територій. Затвердили. Ще залишились з десяток без-ліфтових будиночків, що перебувають на балансі КП "Житлосвіт-2012" -— якісь там невідповідності виявилась. Їх спробують усунути вже на черговому засіданні першої весняної п’ятниці, 3 березня.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Вова Корд Сьогодні, 13:38
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Вова Корд-фото
  Зато освободившихся кирпичей хватит, чтоб все дороги в городе брусчаткой заложить
 • Засранетц Сьогодні, 11:42
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Засранетц-фото
  Не трудно представить, что будет, когда начнут разваливаться жилые дома (да-да, они не вечные без надлежащего ухода). Все упрется в сакральное "Коштiв немає".
 • Вова Корд 23 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Вова Корд-фото
  На днях, кстати, заметил примус, тор оживший какого-то хлопца на опеле. Кировоградцы обменяли на жип?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Оксана, такими комментариями мы ЗДЕСЬ ПРОЯСНЯЕМ СИТУАЦИЮ, чтобы люди знали на что и КОМУ они жертвуют свои средства. И теперь, когда люди почитают эти строки и (в том числе ваши комментарии ) думаю помощи будет гораздо больше, чем если бы их не было..
  Дисскусии и обсуждения могут быть весьма полезны, уважаемые дамы,поэтому иногда лучше говорить чем молчать.. Понятно это?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: Родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни?
  Извините за вопрос.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

Top