Середа, 29 березня 2017
Влада

Понеділкове завершення виконкомівського засідання, розпочатого у п’ятницю Новина з фото Новина з відео

Понеділкове завершення виконкомівського засідання, розпочатого у п’ятницю
На ньому розпитували головного ліфтера з Олександрії. А от будинки так до кінця і "не добили"
Чергове засідання виконкому у п’ятницю, 24 лютого, як відомо, застопорилося на тарифах з обслуговування деяких будинків і їхніх прибудинкових територій — щось не те знайшла в цих питаннях пильна і прискіплива урядниця Ірина Козак. І не лише в будинках — певні невідповідності пані Іриною було виявлено і у зростанні тарифів на обслуговування ліфтів світловодських "хмарочосів", яке здійснює така собі "Олександріяліфт". Тож, у п’ятницю було вирішено доопрацювати ці питання, зробивши у засіданні перерву до понеділка.

Першому (27 лютого) — бо він здалеку — дали змогу прозвітувати Анатолієві Тримбачу, керівникові того самого "Олександріяліфт", яке хоче отримувати за свої послуги трішки більше, ніж зараз. Ну і пан Анатолій, як водиться, розповів… Якщо коротко, його господарство обслуговує у місті ліфтів, яким менше 25 років — п’ять штук; більше 25 років — 15. Коригуючи тариф, встановлений ще у 2008 році, ліфтерами враховувались лишень заробітна плата працівників та податок на неї — без змін цін на матеріали і не враховуючи коефіцієнти на обслуговування ліфтів, які варіюються в залежності від їхнього віку. Дійшло до того, вів далі олександрійський гість, що його фірма у лютому не отримала за свої послуг ані копійки. І зараз, якщо рішення буде таки прийнято і поки воно набуде чинності, мине ще пів-березня, які "Олександріяліфт" обслуговуватиме світловодські ліфти абсолютно на благочинних засадах. А між тим, підкреслив Тримбач, на сьогодні тутешні ЖЕКи (чи те, що зараз замість них) заборгували ліфтерам близько сотні тисяч гривень.

Понеділкове завершення виконкомівського засідання, розпочатого у п’ятницю
Анатолій Тримбач


"Якби нам виплатили ці гроші, ми би вже відремонтували оті три ліфта, які нині бездіють у Світловодську. Це у нас крик відчаю", — підсумував пан Анатолій у сподіванні, що світловодські урядники до нього таки дослухаються, нагадавши, що коли "Олександріяліфт" поновила обслуговування Світловодська у 2002 році, половина ліфтів у місті не працювала.

Зараз же — якихось три. Після чого він запевнив урядників у повній безпеці міських підйомників, які обслуговує його фірма. І розчулені урядники врешті почули "крик відчаю" ліфтерів, затвердивши незначне зростання вартості їхніх послуг.

Далі у порядку денному виконкомівці заслухали звіт такої собі міської спостережної комісії за 2016 рік, яку, за посадою, очолює перший заступник міського голови, тобто, Олена Балюк. А займається ця комісія питаннями засуджених та звільнених після відбуття покарання світловодців (більш детально з цим звітом можна ознайомитись, переглянувши запис он-лайн трансляції цього засідання від 7 хвилини 55 секунди від її початку до 16:51). Звіт пані Олени взято до відому.

Понеділкове завершення виконкомівського засідання, розпочатого у п’ятницю

Після чого представниця Служби захисту дітей зачитала (для затвердження) довжелезний список членів комісії з питань захисту прав дитини, який налічує аж 14 членів. Що в чималій мірі здивувало присутнього на засіданні міськдепа Анатолія Кучугурного: мовляв, на біса у комісії, яка вирішує, чи може чоловік, перебуваючи у розлучені, бачитися із своїми дітьми або дозволяти усиновлення (удочеріння) чи, навпаки, позбавляти батьківських прав і таке інше, має бути представник спортивного чиновництва, або МНСник. І ще, спитав пан Анатолій, а чи самі оці члени названої комісії, знають про те, що вони її члени? Та його репліка-запитання так і залишилася без відповіді.

І настала черга, на якій, власне, застопорилося засідання у п’ятницю — затвердження тарифів з обслуговування будинків (з ліфтами) та їхніх прибудинкових територій. Затвердили. Ще залишились з десяток без-ліфтових будиночків, що перебувають на балансі КП "Житлосвіт-2012" -— якісь там невідповідності виявилась. Їх спробують усунути вже на черговому засіданні першої весняної п’ятниці, 3 березня.


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • llarus Сьогодні, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

Top