Вівторок, 25 липня 2017
ТОП-новини Відео Влада

Поки він відпочиває, вона працює Новина з фото Новина з відео

Поки він відпочиває, вона працює
Сукупно порядок денний чергового засідання міськвиконкому, який засідав вчора, 24 лютого, налічував аж 108 питань. Тож і тривало воно понад дві години. А у понеділок — ще й продовжиться.
Головувала на засіданні перша заступниця міського голови Олена Балюк, бо ж сам Валентин Козярчук вже з тиждень насолоджується відпусткою.

Розпочали традиційно з фінансово-бюджетних питань, заслухавши запропоноване фінуправлінням збільшення загального фонду міського бюджету на 33,1 тис. грн. за рахунок залучення вільного залишку у розпорядження названого управління — для виплати компенсації за невикористану відпустку колишньої начальниці управління економіки Наталії Гаврилюк, яку свого часу звільнив неправильно, як визнав суд, тодішній міський очільник Юрій Котенко. Врешті з’ясувалось, що це питання з компетенції міської ради, яка і розглядатиме його найближчої сесії.

Олексій Риченков, начальник оргвідділу клопотав про матеріальне заохочення за січень-лютий головам квартальних комітетів у розмірі 21,9 тис. грн. Та цьому заперечив секретар міськради Юрій Сапянов, який насамперед спростував чутки про те, що він проти аби квартальні отримували такі заохочення — він лиш за те, щоби були у цих виплатах певні впорядкованість і прозорість. А задля цього відповідним виконкомівським структурам слід розробити Положення про голів КК і винести на затвердження міськради. Більшість погодилася з паном Юрієм. Так що квартальним доведеться почекати на Положення, яке регламентуватиме їхню роботу. А от 1848 гривень на відзначення свят і пам’ятних подій, що припали на лютий, ВК зголосився виділити із міського бюджету.

А з подачі начальника загального відділу Олександра Возного, урядники внесли зміни до складу адміністративної комісії, яку традиційно очолює заступник міського голови з питань ЖКГ. Адже ж Анна Нестеренко вже не є таким заступником, тож на її місце було введено нового комунального начальника Дмитра Дмитришина.

Поки він відпочиває, вона працює

Центр надання адміністративних послуг вніс і свою частку до наповнення місцевого бюджету — вирішено оштрафувати чотирьох громадян за те, що вони свої паспорти погубили.

Далі урядники задовольнили клопотання житлового відділу на видачу кількох ордерів на кімнати у гуртожитках, тамтешнім мешканцям.

Також не заперечили Надії Клокар, начальниці управління культури, яка обґрунтувала потребу міських бібліотек щодо збільшення розцінок на свої платні послуги. Разом з тим, вона відзвітувала, що минулого року бібліотеки міста на таких послугах заробили 6,8 тис. грн., що було далеко не зайвим в умовах куцого бюджетного фінансування.

І після того, як виконкомівці відносно оперативно повирішували питання соцзахисту, у справах дітей та архітектури, засідання вступило у затяжну смугу блоку з питань компетенції Марії Дмитренко, відносно нової начальниці управління економіки, який складався аж з 61 питання. В основному, це були питання надання дозволів на оренди різних приміщень різним організаціям та на розробку технічних документацій із землеустрою, "левова частка" яких виявились сесійними. А от 28 питань — про тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території — це вже виключно з виконкомівської "парафії". Щоправда, цьому питанню передувало питання стосовно тарифів на обслуговування ліфтів у житлових багатоповерхівках Світловодська, яке, як відомо, здійснює "Олександріяліфт". Ось тут урядниця Ірина Козак виявила чимало, ну, не те, щоби порушень, а таких собі "неправильностей", які вона і розкрила колегам. Вони — оці "неправильності" — були настільки специфічні, що, здається, і самі її колеги мало, що второпали: щось там переробити, щось розвести у часі, врахувати якісь там коефіцієнти, когось ще погукати і таке інше.

"Ірина Миколаївна, повірте, ситуація така складна, що вже не сплю з цими ліфтами", — зауважила віце-мер.


(Тож, для більшого розуміння того, про що ж таки говорила пані Ірина і чим то все закінчилося, найбільш прискіпливі наші читачі можуть дізнатися, переглянувши вкрай розумну тираду урядниці — з першої години 26 хвилини 50 секунди он-лайн трансляції цього засідання ВК).Та Козак не заспокоїлась і на тарифах з утримування згадуваних вище 28 будинків — вона запропонувала з Положення про ці тарифи прибрати згадку про якусь там Європейську хартію, додати якісь там рішення… Коротше, розумна жінка — аж страшно!..

Відтак і ліфтове питання, і тарифні питання (по деяких будинкам) вирішено остаточно "добити" на ще одному засіданні виконкому, яке невідкладно буде проведене у понеділок, 27 лютого.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Вова Корд Сьогодні, 13:38
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Вова Корд-фото
  Зато освободившихся кирпичей хватит, чтоб все дороги в городе брусчаткой заложить
 • Засранетц Сьогодні, 11:42
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Засранетц-фото
  Не трудно представить, что будет, когда начнут разваливаться жилые дома (да-да, они не вечные без надлежащего ухода). Все упрется в сакральное "Коштiв немає".
 • Вова Корд 23 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Вова Корд-фото
  На днях, кстати, заметил примус, тор оживший какого-то хлопца на опеле. Кировоградцы обменяли на жип?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Оксана, такими комментариями мы ЗДЕСЬ ПРОЯСНЯЕМ СИТУАЦИЮ, чтобы люди знали на что и КОМУ они жертвуют свои средства. И теперь, когда люди почитают эти строки и (в том числе ваши комментарии ) думаю помощи будет гораздо больше, чем если бы их не было..
  Дисскусии и обсуждения могут быть весьма полезны, уважаемые дамы,поэтому иногда лучше говорить чем молчать.. Понятно это?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: Родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни?
  Извините за вопрос.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

Top