Середа, 29 березня 2017
ТОП-новини Відео Влада

Поки він відпочиває, вона працює Новина з фото Новина з відео

Поки він відпочиває, вона працює
Сукупно порядок денний чергового засідання міськвиконкому, який засідав вчора, 24 лютого, налічував аж 108 питань. Тож і тривало воно понад дві години. А у понеділок — ще й продовжиться.
Головувала на засіданні перша заступниця міського голови Олена Балюк, бо ж сам Валентин Козярчук вже з тиждень насолоджується відпусткою.

Розпочали традиційно з фінансово-бюджетних питань, заслухавши запропоноване фінуправлінням збільшення загального фонду міського бюджету на 33,1 тис. грн. за рахунок залучення вільного залишку у розпорядження названого управління — для виплати компенсації за невикористану відпустку колишньої начальниці управління економіки Наталії Гаврилюк, яку свого часу звільнив неправильно, як визнав суд, тодішній міський очільник Юрій Котенко. Врешті з’ясувалось, що це питання з компетенції міської ради, яка і розглядатиме його найближчої сесії.

Олексій Риченков, начальник оргвідділу клопотав про матеріальне заохочення за січень-лютий головам квартальних комітетів у розмірі 21,9 тис. грн. Та цьому заперечив секретар міськради Юрій Сапянов, який насамперед спростував чутки про те, що він проти аби квартальні отримували такі заохочення — він лиш за те, щоби були у цих виплатах певні впорядкованість і прозорість. А задля цього відповідним виконкомівським структурам слід розробити Положення про голів КК і винести на затвердження міськради. Більшість погодилася з паном Юрієм. Так що квартальним доведеться почекати на Положення, яке регламентуватиме їхню роботу. А от 1848 гривень на відзначення свят і пам’ятних подій, що припали на лютий, ВК зголосився виділити із міського бюджету.

А з подачі начальника загального відділу Олександра Возного, урядники внесли зміни до складу адміністративної комісії, яку традиційно очолює заступник міського голови з питань ЖКГ. Адже ж Анна Нестеренко вже не є таким заступником, тож на її місце було введено нового комунального начальника Дмитра Дмитришина.

Поки він відпочиває, вона працює

Центр надання адміністративних послуг вніс і свою частку до наповнення місцевого бюджету — вирішено оштрафувати чотирьох громадян за те, що вони свої паспорти погубили.

Далі урядники задовольнили клопотання житлового відділу на видачу кількох ордерів на кімнати у гуртожитках, тамтешнім мешканцям.

Також не заперечили Надії Клокар, начальниці управління культури, яка обґрунтувала потребу міських бібліотек щодо збільшення розцінок на свої платні послуги. Разом з тим, вона відзвітувала, що минулого року бібліотеки міста на таких послугах заробили 6,8 тис. грн., що було далеко не зайвим в умовах куцого бюджетного фінансування.

І після того, як виконкомівці відносно оперативно повирішували питання соцзахисту, у справах дітей та архітектури, засідання вступило у затяжну смугу блоку з питань компетенції Марії Дмитренко, відносно нової начальниці управління економіки, який складався аж з 61 питання. В основному, це були питання надання дозволів на оренди різних приміщень різним організаціям та на розробку технічних документацій із землеустрою, "левова частка" яких виявились сесійними. А от 28 питань — про тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території — це вже виключно з виконкомівської "парафії". Щоправда, цьому питанню передувало питання стосовно тарифів на обслуговування ліфтів у житлових багатоповерхівках Світловодська, яке, як відомо, здійснює "Олександріяліфт". Ось тут урядниця Ірина Козак виявила чимало, ну, не те, щоби порушень, а таких собі "неправильностей", які вона і розкрила колегам. Вони — оці "неправильності" — були настільки специфічні, що, здається, і самі її колеги мало, що второпали: щось там переробити, щось розвести у часі, врахувати якісь там коефіцієнти, когось ще погукати і таке інше.

"Ірина Миколаївна, повірте, ситуація така складна, що вже не сплю з цими ліфтами", — зауважила віце-мер.


(Тож, для більшого розуміння того, про що ж таки говорила пані Ірина і чим то все закінчилося, найбільш прискіпливі наші читачі можуть дізнатися, переглянувши вкрай розумну тираду урядниці — з першої години 26 хвилини 50 секунди он-лайн трансляції цього засідання ВК).Та Козак не заспокоїлась і на тарифах з утримування згадуваних вище 28 будинків — вона запропонувала з Положення про ці тарифи прибрати згадку про якусь там Європейську хартію, додати якісь там рішення… Коротше, розумна жінка — аж страшно!..

Відтак і ліфтове питання, і тарифні питання (по деяких будинкам) вирішено остаточно "добити" на ще одному засіданні виконкому, яке невідкладно буде проведене у понеділок, 27 лютого.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • llarus Сьогодні, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

Top