Середа, 29 березня 2017
Блоги Татьяна Дроздова

Навіть сумні події нас не об’єднують: річниця розстрілу Майдану – влада і громадськість з депутатами – у кожного свій мітинг-реквієм

Навіть сумні події нас не об’єднують: річниця розстрілу Майдану – влада і громадськість з депутатами – у кожного свій мітинг-реквієм


Вранці міськвиконком на чолі з Оленою Балюк вийшов до фотостендів Героїв Небесної сотні, ввечері – секретар ради Юрій Сапянов з кількома депутатами та громадськістю. КП "Добробут" – у полі зору влади та "силовиків" міста. Про це та інше читайте у газеті "Світловодськ вечірній" № 8 (2424) за 23 лютого 2017 року
Газета "Світловодськ вечірній" незабаром стане єдиним НЕЗАЛЕЖНИМ міськрайонним друкованим виданням. Приєднуйтеся до спільноти наших друзів і передплатників сьогодні!

Шановні жителі міста Світловодська, селища Власівка і Світловодського району! Рано чи пізно, добровільно чи примусово ми станемо об’єднаною територіальною громадою. Тож, і успіхи, і проблеми будуть у нас спільними. Про них ми і будемо писати. Неупереджено, незалежно від влади, враховуючи думку наших читачів – звичайних людей Світловодщини!

Сьогодні редакція газети, як ніколи, потребує Вашої допомоги. Завтра ми підтримаємо Вас!

З повагою
Тетяна Дроздова, редактор.


Cьогодні в номері:

 • Про історичну сесію міської ради нагадуємо: виконком оновили, заступника з ЖКГ затвердили всього за 10 годин з перервами. 1 стор.

 • Перше засідання оновленого виконкому показало: більшість підтримує високі тарифи на перевезення. 2 стор.

 • Сергій Кузьменко посів 3 місце у рейтингу голів ОДА. Він поступився лише Харківській та Львівській ОДА. 2 стор.

 • Світловодські освітяни перемагають у конкурсах! Вітаємо! 3 стор.

 • Наші рятівники – у четвірці кращих в області – непоганий показник! 3 стор.


 • Африканська чума свиней наближається до кордонів міста і району. Юрій Кондратюк вважає, що треба готуватися до облаштування ветеринарних блок-постів. 6 стор.

 • Руслан Соловей звітує за роботу відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. 7 стор.


  • Родичі розшукують Світлану Жиленко, яка пропала безвісти. Телефонуйте, якщо вам відома хоч якась інформація: 068 0949918 7 стор.

  • З вашим приватним оголошенням у "Вечірці" і на цьому сайті ознайомляться щонайменше 5000 світловодців. Звертайтеся! Безкоштовно – на купоні газети. 7 стор. [/b]

  • Священнослужитель Віталій Коваленко – про Великий піст. 8 стор.


  • Про зимові розваги дорослих хлопців – відпочинок на дельтапланах, аеросанях, всюдиходах тощо. 8 стор.


  Передплачуйте газету "Світловодськ вечірній" у будь-якому поштовому відділенні чи в редакції газети! Передплатна ціна на місяць – 10 грн. "Вечірка" шанує своїх передплатників, підтримує їх і допомагає! Станьте членом нашої великої команди!


  Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Інформація
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
  • llarus Сьогодні, 09:54
   Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
   llarus-фото
   До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
  • Filya14 27 березня 2017
   Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
   Filya14-фото
   А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
  • ew2gi 27 березня 2017
   АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
   ew2gi-фото
   Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
  • Засранетц 22 березня 2017
   Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
   Засранетц-фото
   Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
  • Засранетц 22 березня 2017
   Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
   Засранетц-фото
   21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

   Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

   Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
  • Tyler 22 березня 2017
   Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
   Tyler-фото
   Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
   Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
   Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
   Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
   Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
   Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
   У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

   розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

   Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
   Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

   як і "Громадський бюджет"

   Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

   Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

   Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

   "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

   Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
   Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
   А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
   Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
   Слабенько модеруєте

   Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

   А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

   Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
   Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
  • Tyler 22 березня 2017
   «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
   Tyler-фото
   Цитата: Засранетц
   Чем, кстати, хоть балаган закончился?

   Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
  • Засранетц 22 березня 2017
   «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
   Засранетц-фото
   Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
  • mvasenko86 22 березня 2017
   «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
   mvasenko86-фото
   Героям Слава!
   Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
   Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

  Top