Четвер, 29 червня 2017
Освіта

Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні Новина з фото

Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
СЗШ №7 може по праву пишатися цьогорічними успіхами своїх учнів, які вже здобули 17 призових місць на III обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, а деякі з них стали переможцями і захищатимуть не тільки честь своєї школи та міста, а й усієї Кіровоградщини на всеукраїнському рівні.
Кирило Філоненко, учень 8-го класу став переможцем III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Призер нам розповів: задля того, аби досягти такого високого результату він наполегливо працював разом зі своїм вчителем Віктором Мальком. Доводилося розв’язувати багато задач вдома й на уроках. Розповідаючи про свої враження, Кирило згадує як хвилювався перед початком олімпіади, але коли вона розпочалася – хвилювання зникло, він опанував себе, хоча було два класи учасників, і зміг виконати навіть дуже складні завдання, хоча й не всі. "Я очікував другого або третього місця, тому, коли дізнався, що став переможцем, був просто щасливий", – розповів Кирило. Хлопець вдячний за допомогу своїм вчителям з фізики, класному керівникові, директору школи, батькам та своєму братові, який, до речі, був впевнений у його перемозі. Фізика не єдиний предмет, у якому Кирило досягнув успіхів. Цього року він посів друге місце в обласних олімпіадах з географії та біології.

Одинадцятикласник Богдан Котенко здобув перше місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. До своєї перемоги хлопець поставився філософськи, навіть згадав слова одного вчителя:

"Олімпіада – наче карткова гра: кому як пощастить". Тим не менш, олімпіаді передувала серйозна підготовка. Богдан постійно займався зі своїм вчителем з інформатики Людмилою Поповою, виконуючи купу завдань не тільки на заняттях, а й на перервах та у вільний час. "Цього року завдання на олімпіаді були достатньо складні, але я доклав максимум зусиль, аби з ними впоратися", – зауважив Богдан.


Хлопець розповів, що інформатика його улюблений предмет, яким він захоплюється з дитинства, і своє майбутнє планує пов’язати саме з IT-технологіями.

З гордістю про свого учня Богдана Котенка розповідає Людмила Попова:

"Це потенційно розумна дитина, він постійно працює вдома і займається самоосвітою. До перемоги Богдан наполегливо йшов, починаючи з 8-го класу, коли посів третє місце на обласному рівні, у 9-му – вже друге, а у 10-му та 11-м – перше місце. Минулого року на Всеукраїнському етапі предметної олімпіади з інформаційних технологій Богдан посів третє місце. Звичайно, цього року ми також прагнемо до перемоги, бо якщо Богдан стане призером, то до результатів ЗНО йому додадуть ще 10 балів, а це важливо. Тому ми будемо ще більш наполегливо готуватися".


Безумовно, пишається досягненнями учнів сьомої школи директор закладу Анжеліка Колесник:

"Дійсно, цього року ми зробили вагомий внесок в освіту нашого міста, бо маємо 17 призерів обласних олімпіад з предметних дисциплін. Хочу зауважити, що наші діти здобули призові місця на всіх предметних олімпіадах, є й два перших місця. Ці діти захищатимуть честь сьомої школи на рівні України. Ми маємо певні результати і на міжнародних конкурсах. Наталія Осадча, учениця 9-го класу (вчитель української мови та літератури Людмила Гула) стала переможницею ІІІ (обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а також переможницею ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Взагалі, у нас дуже творчий колектив, тож я вдячна учням і вчителям, у першу чергу за те, що вони, не покладаючи сил, займаються з дітьми і роблять вагомий внесок у скарбничку наших спільних досягнень".


Попереду в учнів сьомої школи найважливіші випробування, адже на наступному етапі "мірятися" знаннями та силами будуть найрозумніші діти з усіх регіонів України. Тож побажаємо нашим юним світловодцям успіхів у майбутніх предметних олімпіадах. Втім незалежно від здобутих результатів – вони вже переможці!
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Voda Вчора, 12:58
  Сексі-дрантя насуває 1
  Voda-фото
  А ще можна обговорити інші тренди - носіння одягу фрі сайз - незрозумілого розміру, як з чужого плаче, та суконь, схожих на сукні для вагітних на останніх місяцях. Також має місце носити просто на вулицю "шльопкі" (згадалася Оля Полякова) з хутряним оздобленням.

  Із зачісок-неохайний оберемочок волосся, стягнутий резинкою.

  Про брови як у одного з вождів промовчу, їх вже навіть вчительки носять. А вії "як у повії" - починаючи з 8 класу.  Коротше-мода, вона така мода.....
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))

Top