Субота, 19 серпня 2017
Освіта

Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні Новина з фото

Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
СЗШ №7 може по праву пишатися цьогорічними успіхами своїх учнів, які вже здобули 17 призових місць на III обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, а деякі з них стали переможцями і захищатимуть не тільки честь своєї школи та міста, а й усієї Кіровоградщини на всеукраїнському рівні.
Кирило Філоненко, учень 8-го класу став переможцем III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Призер нам розповів: задля того, аби досягти такого високого результату він наполегливо працював разом зі своїм вчителем Віктором Мальком. Доводилося розв’язувати багато задач вдома й на уроках. Розповідаючи про свої враження, Кирило згадує як хвилювався перед початком олімпіади, але коли вона розпочалася – хвилювання зникло, він опанував себе, хоча було два класи учасників, і зміг виконати навіть дуже складні завдання, хоча й не всі. "Я очікував другого або третього місця, тому, коли дізнався, що став переможцем, був просто щасливий", – розповів Кирило. Хлопець вдячний за допомогу своїм вчителям з фізики, класному керівникові, директору школи, батькам та своєму братові, який, до речі, був впевнений у його перемозі. Фізика не єдиний предмет, у якому Кирило досягнув успіхів. Цього року він посів друге місце в обласних олімпіадах з географії та біології.

Одинадцятикласник Богдан Котенко здобув перше місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. До своєї перемоги хлопець поставився філософськи, навіть згадав слова одного вчителя:

"Олімпіада – наче карткова гра: кому як пощастить". Тим не менш, олімпіаді передувала серйозна підготовка. Богдан постійно займався зі своїм вчителем з інформатики Людмилою Поповою, виконуючи купу завдань не тільки на заняттях, а й на перервах та у вільний час. "Цього року завдання на олімпіаді були достатньо складні, але я доклав максимум зусиль, аби з ними впоратися", – зауважив Богдан.


Хлопець розповів, що інформатика його улюблений предмет, яким він захоплюється з дитинства, і своє майбутнє планує пов’язати саме з IT-технологіями.

З гордістю про свого учня Богдана Котенка розповідає Людмила Попова:

"Це потенційно розумна дитина, він постійно працює вдома і займається самоосвітою. До перемоги Богдан наполегливо йшов, починаючи з 8-го класу, коли посів третє місце на обласному рівні, у 9-му – вже друге, а у 10-му та 11-м – перше місце. Минулого року на Всеукраїнському етапі предметної олімпіади з інформаційних технологій Богдан посів третє місце. Звичайно, цього року ми також прагнемо до перемоги, бо якщо Богдан стане призером, то до результатів ЗНО йому додадуть ще 10 балів, а це важливо. Тому ми будемо ще більш наполегливо готуватися".


Безумовно, пишається досягненнями учнів сьомої школи директор закладу Анжеліка Колесник:

"Дійсно, цього року ми зробили вагомий внесок в освіту нашого міста, бо маємо 17 призерів обласних олімпіад з предметних дисциплін. Хочу зауважити, що наші діти здобули призові місця на всіх предметних олімпіадах, є й два перших місця. Ці діти захищатимуть честь сьомої школи на рівні України. Ми маємо певні результати і на міжнародних конкурсах. Наталія Осадча, учениця 9-го класу (вчитель української мови та літератури Людмила Гула) стала переможницею ІІІ (обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а також переможницею ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Взагалі, у нас дуже творчий колектив, тож я вдячна учням і вчителям, у першу чергу за те, що вони, не покладаючи сил, займаються з дітьми і роблять вагомий внесок у скарбничку наших спільних досягнень".


Попереду в учнів сьомої школи найважливіші випробування, адже на наступному етапі "мірятися" знаннями та силами будуть найрозумніші діти з усіх регіонів України. Тож побажаємо нашим юним світловодцям успіхів у майбутніх предметних олімпіадах. Втім незалежно від здобутих результатів – вони вже переможці!
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Троє учнів сьомої школи представлятимуть Кіровоградщину на всеукраїнському рівні
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 Сьогодні, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 1
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем

Top