Середа, 29 березня 2017
ТОП-новини Відео Події

А щоб 4,50 дорого не здавалось Новина з фото Новина з відео

А щоб 4,50 дорого не здавалось
Причому, у деяких маршрутках, поряд з новою ціною, висіла стара — 3,50…
Від сьогоднішнього рання на світловодських пасажирських маршрутах з’явились автобуси — ті самі, що і завжди, але із написами та наліпками, що це такі собі "Спеціальні регулярні перевезення", які коштують 5 гривень з пасажира. Причому, у деяких маршрутках, поряд з новою ціною, висіла стара — 3,50… Слово "новою" можна брати у лапки як прямому, так і у переносному значенні. Адже щодо п’яти гривень, то не було жодного, обов’язкового у таких випадках, рішення виконавчої влади, яка збиралась-збиралась вже минулого тижня, щоб затвердити новий тариф у 4,50 і 5,75 гривень (по місту і на Власівку відповідно). Та так, через брак кворуму, і не зібралась — до чималого смутку від цього міського голови Валентина Козярчука.

І ось — недільний сюрприз!.. Деякі міськдепи, у тому числі, секретар міськради Юрій Сапянов, кинулись негайно реагувати на сигнали обурених пасажирів.

"Щойно ми входили до салону буса — вартість проїзду "падала" до 3,50, тільки-но виходили — вже п’ять", — каже пан Юрій (напевне, з цією метою у салонах і фігурували по дві розцінки, прим. авт.), додаючи, що перевізники запевняли, що голова "у курсі".


Та він не дуже цьому вірить.

Крім цього, пильні обранці не лише салонами "маршруток" ширяли — кілька разів вони викликали поліцію, аби запротоколювати факти незаконного збагачення з боку перевізників… Більше спікер нічого не міг додати, припустивши із значного долею вірогідності, що завтра у "білому домі" очікуються "нешутєйні розборки". Нам теж до сказаного нічого додати, бо телефони як відповідних виконкомівських спеціалістів, так і перевізників вперто мовчали. День же-то вихідний.

А щоб 4,50 дорого не здавалось
А щоб 4,50 дорого не здавалось
А щоб 4,50 дорого не здавалось
А щоб 4,50 дорого не здавалось
А щоб 4,50 дорого не здавалось
А щоб 4,50 дорого не здавалось

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • amigo Користувач offline

 • 13 лютого 2017 08:13
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 572 комментарів | 0 публікацій
и что, кто-то из перевозчиков, которые самовольно подняли стоимость проезда, лишится лицензии на перевозку?
 • Не нравится
 • +31
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 262 комментарів | 0 публікацій
Странно, что работники АЗС еще не повесили переносные стелс-таблички "Спеціальні регулярні заправлення" и не влупили бенз по полтосу!!! А чо, прокуратура молчит, ментам пох, влады как таковой в городе нет - куй железо, пока оно горячо! wink
 • Не нравится
 • +27
 • Нравится
 • topgun Користувач offline

 • 13 лютого 2017 15:16
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 23.08.2015 | 55 комментарів | 0 публікацій
Логично, проезд подорожал, значит подорожает ГСМ и наоборот....
Саботаж- перевозчиков, имитация-народных депутатов, безвластие- исполнительной власти! Самое интересное, что за это никто не ответит... Все взаимосвязано и не наказуемо...
 • Не нравится
 • +1
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 14.02.2017 | 1 комментар | 0 публікацій
В Києрі, де я працюю не один рік, вартість проїзду від 4-х до 8-и гривень. На маршруті 445 вартість 6 гривень, при довжині маршруту 10 км. Така сама відстань Світловодських маршрутів і навіть більше (маршрут 24). У Світловодську завжди тарифи були занижені, тому і я ще 15 років тому залишив цей бізнес. Якщо так буде і далі, ми ні коли не будемо їздить комфортабельними автобусами. Вартість сучасного малого автобуса Богдан перевищує 2 млн гривень, а автобуса великої місткості МаЗ - білбше 5 млн.
 • Не нравится
 • -6
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • llarus Сьогодні, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

Top